Rreth NewCasinoRank

Aaron Thompson
PublisherAaron ThompsonPublisher
WriterArdit KrasniqiWriter

Historia jonë

Pyetja, "Po sikur të kishte një faqe interneti në internet të mbushur me komente të pavarura dhe të paanshme të kazinove në internet?" mblodhi së bashku themeluesit e NewCasinoRank në 2017. Që atëherë, kompania ka përjetuar rritje të shpejtë dhe sot, NewCasinoRank ka evoluar në një nga faqet e internetit të renditjes kryesore dhe të respektuar në industri.

Ne jemi një ekip ekspertësh të kazinosë me më shumë se 25 vjet përvojë të kombinuar dhe qëllimi ynë është t'ju ofrojmë të gjithë informacionin dhe detajet që ju nevojiten për të nisur lojërat tuaja.

Misioni yne

Të gjithë kemi hasur dhe kemi dashur të luajmë në kazino të ndryshme, por diçka nuk na shkonte mirë. Ka shumë kazino të reja në internet atje, kështu që cilat janë të mira për t'u bashkuar?

Sigurisht, shumĂ« varet nga stili dhe dĂ«shirat tuaja unike tĂ« lojĂ«rave tĂ« fatit. PĂ«rveç kĂ«saj, tĂ« luash nĂ« njĂ« kazino tĂ« re tĂ« mirĂ« dhe tĂ« sigurt nĂ« internet Ă«shtĂ« gjithashtu jashtĂ«zakonisht e rĂ«ndĂ«sishme, dhe kĂ«tu hyjmĂ«. Numri i ofruesve tĂ« rinj tĂ« kazinove po rritet çdo ditĂ«, dhe po ashtu edhe shumĂ«llojshmĂ«ria e lojĂ«rave dhe promovimeve. KĂ«shtu, mund tĂ« pyesni veten se si tĂ« zgjidhni atĂ« tĂ« duhurin


Ekipi ynë i ekspertëve vjen për të punuar me qëllimin për ta bërë përvojën tuaj të lojërave të fatit më të frytshme dhe më të lehtë, duke ju udhëhequr dhe duke u siguruar që të keni përvojën më të mirë.

Thelbi ynë

ËshtĂ« qĂ«llimi ynĂ« qĂ« tĂ« jemi burimi mĂ« i madh, mĂ« gjithĂ«pĂ«rfshirĂ«s pĂ«r tĂ« gjithĂ« lojtarĂ«t nĂ« mbarĂ« botĂ«n pĂ«r sa i pĂ«rket informacionit dhe ndihmĂ«s. Kodi ynĂ« i punĂ«s Ă«shtĂ« i thjeshtĂ«:

  • NdershmĂ«ria: TĂ« gjitha faktet nĂ« pjesĂ« tĂ« rishikimeve vlerĂ«sohen dhe analizohen, me informacionin aktual aktual tĂ« mbledhur nga ekspertĂ«t tanĂ«. Ne jemi tĂ« pĂ«rkushtuar dhe garantojmĂ« ndershmĂ«ri nĂ« punĂ«n tonĂ« - industria e kazinosĂ« ka nevojĂ« pĂ«r mĂ« shumĂ«.
  • Njohuri: TĂ« gjithĂ« artikujt e lajmeve, udhĂ«zuesit dhe rishikimet kontrollohen me fakte nga ekipi ynĂ« i ekspertĂ«ve qĂ« janĂ« shumĂ« tĂ« njohur me kĂ«tĂ« fushĂ«. TĂ« mĂ«suarit Ă«shtĂ« pasioni ynĂ« dhe ne mezi presim tĂ« ndajmĂ« gjithçka qĂ« kemi mĂ«suar me ju.
  • Kujdesi: PĂ«r disa njerĂ«z, bixhozi mund tĂ« jetĂ« i rrezikshĂ«m, edhe nĂ«se nĂ« fillim duket argĂ«tues. Duke qenĂ« plotĂ«sisht tĂ« vetĂ«dijshĂ«m pĂ«r kĂ«tĂ«, ne e marrim jashtĂ«zakonisht seriozisht varĂ«sinĂ« nga kumari dhe lojĂ«rat e pĂ«rgjegjshme. NĂ«se ju ose dikush afĂ«r jush keni nevojĂ« pĂ«r ndonjĂ« ndihmĂ«, ne ofrojmĂ« informacion tĂ« besueshĂ«m nĂ« faqen tonĂ« tĂ« internetit.

Vizioni yne

Efikasiteti është prioriteti ynë kryesor. Kur të gjitha informacionet mblidhen në një vend, ju mund të uleni dhe të kaloni një kohë të këndshme në një kazino që është e sigurt dhe që ju përshtatet më së miri.

Objektivi ynë është ta bëjmë zgjedhjen e një kazinoje të thjeshtë. Ne synojmë të jemi qendra për gjithçka në kazino, në mënyrë që kur të hyni në botën e lojërave të fatit, të keni në majë të gishtave të gjitha mjetet thelbësore.

Na kontaktoni

Ne do të jemi gjithmonë këtu dhe do të jemi të lumtur të dëgjojmë nga ju. Na kontaktoni!

Ti mundesh na dërgoni një mesazh këtu, dhe ne do të kthehemi tek ju së shpejti.

About the author
Aaron Thompson
Aaron Thompson
About

Aaron "AceRanker" Thompson, me origjinë nga terrenet e ngrira të Kanadasë, ngroh industrinë e kazinove me njohuritë e tij të freskëta. Si kapiten që drejton NewCasinoRank, ai është gjithmonë në vëzhgim për gjënë tjetër të madhe, duke u siguruar që lexuesit të jenë përpara kurbës.

Send email
More posts by Aaron Thompson

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
BlackjackPoker
About

Thënia e preferuar për lojërat e fatit: "Ju duhet të dini kur t'i mbani ato, të dini kur t'i palosni ato."

Loja e preferuar e kazinosë: Blackjack.

Priya Patel
Priya Patel
About

Me origjinë nga peizazhet piktoreske të Zelandës së Re, Priya Patel është dinamoja e kërkimit që qëndron pas njohurive të thella të OnlineCasinoRank. Qasja e saj e përpiktë ndaj të dhënave dhe tendencave ka revolucionarizuar mënyrën se si lojtarët e perceptojnë dhe navigojnë peizazhin e kazinosë në internet.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Jacob "JackpotJake" Mitchell, një maestro kanadez i peizazhit të kazinove në internet, kuron përmbajtjen me saktësi dhe pasion. Si Botues në OnlineCasinoRank, ai siguron që lexuesit të arrijnë gjithmonë çmimin e parë të informacionit.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Samuel O'Reilly, një vendas austriak, është truri i disa prej udhëzuesve më të hollësishëm të kazinove në internet. Me një dekadë në industrinë e lojrave, ekspertiza e Samuelit është e pakrahasueshme, duke i bërë komentet e tij të preferuara si nga fillestarët ashtu edhe nga profesionistët. Emri i avatarit: CasinoKanguroo

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

I lindur nën diellin australian, Dylan Thomas është mburoja e besueshmërisë për OnlineCasinoRank. I njohur për saktësinë e tij me sy shqiponjë dhe përkushtimin e palëkundur ndaj së vërtetës, Dylan siguron që çdo pjesë e informacionit të qëndrojë para shqyrtimit.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Emily "VegasMuse" Thompson është një entuziast me përvojë i kazinove në internet nga poshtë. Me një sy të mprehtë për detaje dhe një aftësi të natyrshme për të hartuar strategji, ajo e ka kthyer pasionin e saj për botën e kazinove online në një karrierë të suksesshme shkrimi.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Keisha Bailey, perlë e vetë Xhamajkës, është ngritur si autoriteti përfundimtar për bonuset e kazinove në internet. Me një fokus lazer në maksimizimin e fitimeve të lojtarëve, analizat e Keisha janë bërë të domosdoshme për një det lojtarësh.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Li Xiu Ying
Li Xiu Ying
About

Li Xiu Ying, një mendje e përpiktë nga metropoli i përhapur i Shangait, është Factchecker i nderuar në NewCasinoRank. Me një prirje për saktësi dhe një sy skifteri për detaje, ajo siguron që çdo pretendim të jetë i qëndrueshëm kundër shqyrtimit.

Chloe O'Sullivan
Chloe O'Sullivan
About

Chloe "LuckyLass" O'Sullivan, me sharmin e saj irlandez, ka një aftësi të çuditshme për të dalluar yjet në rritje në universin e kazinosë. Si një shkrimtare thelbësore për NewCasinoRank, ajo gërmon thellë në platforma të reja, duke siguruar që lexuesit të marrin pamjen e parë të kazinove kryesore të së nesërmes sot.

Aarav Menon
Aarav MenonAreas of Expertise:
About

Aarav Menon, duke dalë nga rrugët plot zhurmë të Mumbait, është analisti i bonusit të asit në NewCasinoRank. Duke bashkuar me mjeshtëri urtësinë e lashtë aritmetike me matjet moderne të kazinosë, ai dekodon ofertat më të mira të bonusit, duke siguruar vlerën maksimale të lojtarit.

Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Me origjinë nga hapësira dimërore e Shën Petersburgut, Sofia Kuznetsov qëndron si recensuesja kryesore e NewCasinoRank. Vështrimet e saj të mprehta dhe qasja e drejtpërdrejtë e kanë çimentuar reputacionin e saj si një zë i besuar në peizazhin e kazinove në internet.

Aaron Thompson
Aaron Thompson
About

Aaron "AceRanker" Thompson, me origjinë nga terrenet e ngrira të Kanadasë, ngroh industrinë e kazinove me njohuritë e tij të freskëta. Si kapiten që drejton NewCasinoRank, ai është gjithmonë në vëzhgim për gjënë tjetër të madhe, duke u siguruar që lexuesit të jenë përpara kurbës.

Samuel Adeoye
Samuel Adeoye
About

Samuel Adeoye, një figurë enigmatike nga Lagos, Nigeri, drejton përpjekjet kërkimore në NewCasinoRank. Shkathtësia e tij e çuditshme për nxjerrjen e të dhënave dhe një kuriozitet i natyrshëm për tendencat e lojërave e kanë kurorëzuar atë "Sherlock of Casinos".

Emilia Torres
Emilia TorresAreas of Expertise:
About

Emilia Torres, me prejardhje nga qyteti magjepsës i Valparaíso-s, është maven e lojërave në NewCasinoRank. Duke bashkuar një dhunti latine me një mprehtësi të pashembullt të lojërave, ajo deshifron botën gjithnjë në zhvillim të lojërave të kazinosë, duke i mbajtur lojtarët të informuar mirë dhe të magjepsur.

Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.