Kodet e bonusit kryesore 2023

Ofertat e bonusit janë një nga faktorët më të rëndësishëm për lojtarët që janë në kërkim të kazinosë së re më të mirë për të luajtur online. Ofertat e bonusit janë një mënyrë e shkëlqyer për lojtarët e rinj dhe ekzistues për të mbështetur buxhetin e tyre me disa fonde falas për baste.

Ka plot oferta bonus që adhuruesit e kazinove mund të pretendojnë në ditët e sotme, për shkak të shumëllojshmërisë së gjerë të kazinove, të cilat po përpiqen të ofrojnë gjithnjë e më shumë oferta bujare për klientët e tyre.

Një nga ofertat më të dallueshme që mund të gjendet në kazinotë online janë promovimet e kodit të bonusit. Ofertat e bonusit të kazinosë mund të merren kur një lojtar shkruan kodin promocional. Ekziston një përzgjedhje e gjerë e kodeve promovuese të kazinosë, të cilat mund të çojnë në shpërblime të ndryshme, si rrotullime falas, fonde falas, baste falas dhe shumë të tjera.

Kodet e bonusit kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet ka një licencë ndërkombëtare të lëshuar në Curacao, një nga çertifikatat dhe licencat e lojërave të fatit më të besueshme dhe më të pranuara gjerësisht. Qindra mijëra e vizitojnë faqen çdo ditë nga mbi 50 vende të ndryshme duke lejuar lojtarët e kazinosë të shijojnë një gamë të gjerë të lojëra elektronike të reja , lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra ekskluzive dhe llotari. Licenca Curaçao e 1xBet i mundëson kazinosë të funksionojë ligjërisht në shumë juridiksione duke ofruar një platformë krejtësisht të sigurt dhe të sigurt.

390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Ndër kazinotë e reja më të mira të bitcoin është BetWinner, një kazino në internet në pronësi të HARBESINA LTD, dhe e drejtuar nga PREVAILER BV. Një gjë e mrekullueshme për BetWinner është se ajo ka një kazino dhe një libralidhës.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

E hapur në vitin 2018, Kazino 22Bet ka të bëjë me bastet dhe lojërat moderne, duke synuar tregjet globale. Në pronësi dhe operim nga TechSolutions NV, kazinoja është e siguruar nga licencimi i juridiksionit të Curacao. Lojtarët që kërkojnë një përzierje të lojërave të kazinosë dhe basteve sportive do të mahniteshin nga faqja miqësore për përdoruesit 22Bet që përmban një plan urbanistik të thjeshtë.

Deri në 500 euro + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Wazamba Casino është një faqe interneti e sapolançuar që u shërben lojtarëve nga e gjithë bota. Ajo u themelua në vitin 2019 dhe drejtohet nga Araxio Development NV, një lojtar me përvojë në industri. Wazamba ka një reputacion përgjithësisht pozitiv në internet. Kazinoja është veçanërisht e popullarizuar në Indi sepse pranon rupi indiane, ka një faqe interneti hindu dhe ofron lojëra lokale.

Deri në 500 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini Casino është një kazino krejt e re në internet që u lançua në gusht të 2019. Për shkak se Nomini Casino e sapohapur mbështetet në shumë ofrues lojërash për të mbijetuar mes morisë së kazinove online, mund të presësh një përzgjedhje masive lojërash në këtë platformë. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe kompania mëmë, 7StarsPartners, operon tashmë disa kazino të tjera në internet, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për seriozitetin e Nomini Casino. Nomini i bashkohet portofolit të operatorit së bashku me Alf Casino dhe Yoyo Casino, ndër të tjera.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  E lançuar në vitin 2020, kjo kazino madhështore vjen me përzgjedhje të jashtëzakonshme lojrash prej 3000+ lojërash. Në pronësi të Dama NV, kazino ofron gjithashtu bonuse emocionuese, oferta promovuese, lojëra jackpot dhe një program besnikërie të zhvilluar në mënyrë të ndërlikuar. Për më tepër, ajo është e licencuar nga Qeveria e Curacaos për t'u paraqitur lojtarëve një platformë ligjore për të luajtur kumar.

  Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bastet e kazinosë dhe sporteve
  • Sportet virtuale
  • Rrotullime pa besnikëri

  BetMaster.io është një platformë kumari që lejon klientët të bastojnë në eSports, sporte virtuale, sporte përveç lojërave të kazinosë. Pas kësaj kazinoje është një kompani e madhe iGaming me bazë në Qipro, e njohur si Reinvent Ltd. Operacionet në BetMaster rregullohen nga qeveria e Curacao. Faqja përmban një ndërfaqe të thjeshtë përdoruesi që është shumë e lehtë për t'u naviguar.

  100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Megapari.com është një libralidhës krejt i ri i themeluar në vitin 2019, që vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe një Curacao liçensë. Platforma e librave sportiv është mirësjellje e BetB2B dhe lojtarët mund të regjistrohen shpejt dhe lehtë përmes emailit, verifikimit të telefonit ose mediave sociale. Libri i sporteve Megapari ofron shanse të shkëlqyera, më shumë se 300 baste alternative në ngjarjet kryesore, transmetim të drejtpërdrejtë dhe tërheqje pothuajse të menjëhershme. Seksioni i basteve sportive të Megapari ofron 60.000 ngjarje para ndeshjes çdo muaj nga më shumë se 45 sporte, ndërsa lojtarët e futbollit mund të zgjedhin midis 300+ baste ekzotike në lojërat më të mira dhe 200+ në ato të voglat. Basketbolli dhe tenisi vijnë me shumë pengesa alternative. Rekuizitat e lojtarëve mund të gjenden gjithashtu, së bashku me shumë baste të drejtpërdrejta, gara me kuaj, zagarë dhe baste të reja.

   200 € + 200 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 20+ opsione pagese
   • Depozita minimale e ulët
   • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 20+ opsione pagese
   • Depozita minimale e ulët
   • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

   E themeluar në vitin 2020, Megaslot është ndër sipërmarrjet më të reja në pronësi të N1 Interactive Ltd, një operator i njohur i kazinove malteze. Kjo është e njëjta kompani që drejton SlotWolf Casino, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino, dhe DuxCasino . Megaslot është i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Maltës nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion

   Rabona është një kazino moderne dhe libër sportiv në internet me një përzgjedhje masive lojërash me cilësi të lartë. Kazino Rabona, e cila u hap në 2019, është e licencuar dhe e rregulluar në Curacao.

   Paketa e mirëseardhjes 1350 dollarë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
   • Lojëra në kazino dhe baste sportive
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme

   Nga të qenit një kazino e re në 2013, kur u themelua nga një grup sportdashës dhe entuziastësh të kazinosë, Betfinal është bërë një kazino shumë popullore kazino online dhe libreza sportive ndër vite. Në pronësi të Final Enterprises NV, Betfinal operon sipas rregullores së Curacao eGaming dhe mban numrin e licencës 1668/JAZ.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta Bujare Bonus
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë

   Casino Empire u themelua në vitin 2020 dhe është i autorizuar nga qeveria e Curacao. Kazinoja online është në pronësi të Geomatic Marketing NV të Abraham De Veerstraat 7. Ajo ofron lojëra të shumta, bonuse të mahnitshme dhe metoda të shpejta bankare. Sajti ka një ndërfaqe miqësore të përdoruesit që i lejon lojtarët të luajnë të qetë, të hapin lojërat në çdo pajisje dhe të zgjedhin lojërat e tyre të preferuara nga ato të disponueshme.

   100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
   • Bonuset VIP
   • Turne në dispozicion

   Slot Hunter Casino është një kazino online emocionuese me një faqe interneti me ngjyrë të errët dhe neoni. Tema e kazinosë krijon menjëherë imazhe të një aventure virtuale. Kazinoja Slot Hunter hapi për herë të parë dyert e saj në qershor 2020 dhe ende konsiderohet një e sapoardhur në treg. Autoriteti i Lojërave të Maltës e ka licencuar dhe rregulluar plotësisht atë dhe ndjek rregulla dhe rregullore strikte.

   Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave elektronike
   • Pranon kripto
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave elektronike
   • Pranon kripto
   • Miqësore për celularin

   Me lojëra elektronike, kazino live, bingo, loto, baste dhe poker, Paripesa po bëhet gjithnjë e më popullore. Një nga arsyet kryesore për t'i kushtuar vëmendje këtij libri sportiv është se ai mbulon një gamë të gjerë sportesh dhe ka një thellësi të shkëlqyer tregu. Paripesa u themelua në vitin 2019 nga Vezzali Limited dhe është licencuar nga Autoriteti i Kumarit në Curacao me numrin e licencës 1668/JAZ.

   Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino Bitcoin
   • Shumë monedhë
   • Kodet e bonusit

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në KatsuBet ! Për sa i përket lojërave në internet, KatsuBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Ruletë, Texas Holdem, Sic Bo, Poker, Video Poker , së bashku me shumë të tjera. KatsuBet është një ofrues i ri i lojërave emocionuese të kazinosë, i themeluar në 2020 . KatsuBet po përpiqet të krijojë një reputacion të fortë duke ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të pandërprerë ndaj klientit. Shpresojmë se do të ndihmojë KatsuBet të bëhet një nga kompanitë më të njohura Kazino E Re në industri shumë shpejt.

   100% deri në 180 dollarë + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   TonyBet Casino është një biznes bastesh në internet që u lançua në vitin 2009 nga Antanas Guoga, një lojtar profesionist pokeri që mori përsipër Omnibet. Që atëherë, kazinoja është shkrirë në Betsson Group, i cili tani është një nga kompanitë më të njohura të lojërave online. Vetë kazinoja është mjaft e mirë, me një përzgjedhje të madhe lojërash, metoda bankare të përshtatshme dhe kufij të lartë të tërheqjes. Të gjithë këta faktorë kombinohen për ta bërë TonyBet një faqe bastesh të besueshme. TonyBet është një kazino në internet që të gjithë duhet ta kontrollojnë. Ajo ofron shumë për t'ju ofruar, të tilla si lojëra argëtuese, promovime të shkëlqyera dhe një dizajn i shkëlqyer uebsajti. 850+ lojërat e kazinosë në internet të faqes janë të gjitha nga ofrues me reputacion, të certifikuar nga MB, duke siguruar që ju të mund të luani disa nga titujt më të mirë të disponueshëm. Për lehtësinë tuaj, ne kemi bashkuar një përmbledhje të të gjitha veçorive të kazinosë.

   Deri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
   • Specializohet në lojëra elektronike
   • Rrotullime javore falas

   Mason Slots Casino debutoi në vitin 2020 me një koncept të bazuar pjesërisht në Frimasonët. Për momentin, përdoruesit kanë akses në një gamë të jashtëzakonshme argëtimi të ofruar nga veteranët e industrisë së lojrave.

   Deri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në ZodiacBet ! Për sa i përket lojërave në internet, ZodiacBet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Video Poker, Slotat, Blackjack, Poker me tre letra, Ruletë , së bashku me shumë të tjera. ZodiacBet është një ofrues i ri i lojërave emocionuese të kazinosë, i themeluar në 2020 . ZodiacBet po përpiqet të krijojë një reputacion të fortë duke ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të pandërprerë ndaj klientit. Shpresojmë se do të ndihmojë ZodiacBet të bëhet një nga kompanitë më të njohura Kazino E Re në industri shumë shpejt.

   Deri në 1000 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Pagesat Sofort dhe kripto
   • Shërbimi VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Pagesat Sofort dhe kripto
   • Shërbimi VIP

   Lojërat më të mira të kazinosë ofrohen në Dachbet ! Për sa i përket lojërave në internet, Dachbet ju ofron gjithçka që ju nevojitet për një përvojë fantastike, si p.sh. Slotat, Baccarat, Blackjack, Ruletë, Caribbean Stud , së bashku me shumë të tjera. Dachbet është një ofrues i ri i lojërave emocionuese të kazinosë, i themeluar në 2021 . Dachbet po përpiqet të krijojë një reputacion të fortë duke ofruar produkte me cilësi të lartë dhe shërbim të pandërprerë ndaj klientit. Shpresojmë se do të ndihmojë Dachbet të bëhet një nga kompanitë më të njohura Kazino E Re në industri shumë shpejt.

   Deri në 4500 € + 10 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset ditore
   • 7000+ lojëra
   • Bonus bujar i mirëseardhjes
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset ditore
   • 7000+ lojëra
   • Bonus bujar i mirëseardhjes

   Haiti Casino është një platformë e re e kripto-bixhozit e lançuar në vitin 20221. Ajo i bashkohet listës së kazinove të operuara nga SG International NV, e cila përfshin Betzino, SpotGaming dhe HulaSpin. Kazinoja Haiti është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Gjatë disa viteve, ajo ka marrë vlerësime pozitive në forume të ndryshme të lojrave. Haiti Casino është shtesa më e fundit në listën e kazinove nga SG International NV Ajo drejtohet nga një ekip entuziastësh dhe lojtarësh të pasionuar të kazinove me përvojë të madhe në drejtimin e entiteteve të lojërave dhe duke luajtur. Haiti Casino ofron një koleksion të shkëlqyer lojërash kazino të mundësuar nga zhvilluesit më të mirë në industri, si Vivo Gaming, Booming Games, Evolution Gaming dhe NetEnt. Si një kazino e re, ajo ka zgjedhur një dizajn elegant me një temë blu të errët me një shkrirje të jetës në plazh.

   Shfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Kodet e bonusit shihen zakonisht në kazinotë e reja në internet, të cilat duan të tërheqin bastorë të rinj, të cilët përfundimisht qëndrojnë afatgjatë. Kjo është arsyeja pse kodet e reja të bonusit të kazinosë shihen shumë shpesh dhe ofrojnë vlerë të jashtëzakonshme.

   Kodet e verifikuara të bonusit për kazinotë e reja mund të ndryshojnë duke ofruar shuma parash falas për të luajtur ose shuma masive rrotullimesh falas. Gjëja më e mirë për oferta të reja bonus të kazinosë është se ato jo vetëm që vijnë me shpërblime shumë bujare, por gjithashtu mund të shoqërohen me kërkesa shumë të thjeshta bastesh që lojtarët mund t'i përputhen lehtësisht.

   Zakonisht, kazinotë e reja ofrojnë kode bonus në faqet e tyre të promovimeve, ose ato gjithashtu mund të dërgojnë kode në emailet e lojtarëve individualisht. Pavarësisht se cili është, bastorët mund të hyjnë lirisht në llogarinë e tyre të krijuar rishtazi dhe të kërkojnë shpërblimin nga ato kode bonus.

   Kodet e bonusit në kazinotë e reja
   Llojet e kodeve të reja të bonusit të kazinosë

   Llojet e kodeve të reja të bonusit të kazinosë

   Kodet e bonusit ofrohen në shumë kazino të reja dhe kjo është arsyeja pse ato ofrojnë shpërblime të ndryshme në këmbim. Për t'i ndihmuar lojtarët sa më shumë që të jetë e mundur, këtu janë disa detaje më shumë rreth llojeve të kodeve të bonusit në kazinotë e reja dhe çfarë japin në këmbim.

   Kodet e bonusit të rrotullimeve falas

   Ndoshta një nga llojet më të njohura të kodeve të bonusit që mund të gjendet në kazinotë e reja janë kodet e rrotullimit falas. Siç sugjeron emri i tyre, ata shpërblejnë lojtarët me rrotullime falas. Kodet e bonusit të rrotullimit falas në kazinotë e reja janë të gatshëm të ofrojnë një sasi më të madhe rrotullimesh për bastorët.

   Shumica e kodet e bonusit të rrotullimeve falas do të japë rrotullime falas të cilat lojtarët mund t'i përdorin lirisht dhe, në shumicën e rasteve, shuma e fituar nuk duhet të vihet bast, gjë që vjen si një përfitim i madh për shumicën e bastorëve.

   Kodet e bonusit të mirëseardhjes

   Kodet e bonusit të mirëseardhjes për kazinotë e reja ofrohen për lojtarët që sapo kanë hapur një llogari në kazinonë e zgjedhur. Kodet e bonusit për ofertat fillestare zakonisht u japin lojtarëve një bonus ndeshjeje ose rrotullime falas.

   Kodet e bonusit të mirëseardhjes mund të përdoren një herë për lojtar dhe ato mund të japin një përqindje të caktuar të depozitës së parë të lojtarit si bonus, zakonisht 100%. Këto oferta do të vijnë me disa kërkesa bastesh që bastorët duhet të plotësojnë brenda një afati të caktuar.

   Kodet e Kazinosë për Bonus Pa Depozita

   Kodet e kazinosë pa bonus depozite nuk mund të përdoren nga lojtarët për të marrë shpërblime në para pa pagesë pa kërkuar depozitë fillestare. Në varësi të saktë Kodet e bonusit pa depozitë për kazinonë e re faqet, oferta mund të shpërblejë shuma të ndryshme dhe mund të ketë kërkesa të ndryshme bastesh. Ekzistojnë tre lloje të ofertave pa depozita që mund të merren përmes kodeve të bonusit:

   • Kodet e bonusit të kazinosë pa depozitim për rrotullime falas,
   • Kodet e bonusit të kazinosë pa depozitim për shpërblim në para,
   • Kodet e bonusit të kazinosë pa depozitë për shpërblim në para pa baste.

   Kodet e bonusit të ndeshjes së depozitave

   Ofertat e bonusit të ndeshjes së depozitave, gjithashtu i njohur si ofertat e Bonusit të Reload, mund të kërkohet gjatë udhëtimit të kazinosë të çdo lojtari ekzistues të kazinosë. Bonuset e ndeshjes së depozitave janë shumë të ngjashme me ofertat e mirëseardhjes, të cilat japin një shumë bonus për depozitën e parë të një lojtari.

   I vetmi ndryshim është se kodet e bonusit të ndeshjes së depozitave mund të merren shumë herë gjatë udhëtimit të lojtarit në kazino dhe, siç pritej, ofrojnë një shumë më të ulët bonusi. Megjithatë, kodet e bonusit të ndeshjes së depozitave mund të sjellin një shumë shumë të mirë bonusi për bastorët. Ngjashëm me ofertat fillestare, bonuset e ndeshjes së depozitave kanë kërkesa për baste, për të cilat lojtarët duhet të dinë. Këto kërkesa për bast mund të shihen në faqen e kushteve të ofertës.

   Kodet e bonusit të kthimit të parave

   Ofertat e bonusit të kthimit të parave kanë fituar një ndjekës masiv gjatë viteve të fundit. Ofertat e kthimit të parave do të kthejnë një përqindje të caktuar të humbjeve të lojtarit për një periudhë të saktë kohore. Disa nga kazinotë më të mira të reja madje japin kthim parash si për fitimet ashtu edhe për humbjet e lojtarëve.

   Si për çdo bonus tjetër, mund të shihen kodet e bonusit të kthimit të parave. Mënyra se si ata punojnë është shumë e ngjashme me të gjitha të tjerat. Lojtarët duhet të fusin kodin dhe të fillojnë lojtarët. Kur arrihet një periudhë e caktuar kohore, lojtari do të marrë një kthim parash për humbjet e tij, ose, në disa kazino, do të fitojë gjithashtu.

   Bonuset e besnikërisë

   Ofertat e bonusit të besnikërisë u paraqiten lojtarëve më besnikë të kazinove të reja. Këto janë ofertat më prestigjioze të bonusit që lojtarët mund të marrin, pasi ato do të japin një shumë të pabesueshme bonusi. Duke qenë se është rezultat i udhëtimit të gjatë dhe të qëndrueshëm, lojtari duhet të shkojë në një kazino të caktuar.

   Kodet e besnikërisë, të njohura edhe si kode bonus ekskluzive, u jepen vetëm lojtarëve të përzgjedhur përmes postës elektronike, sms ose në lojë. Këto kode mund të merren për oferta që jo vetëm japin kthime shumë të mira, por gjithashtu vijnë me kërkesa shumë të ulëta bastesh dhe kushte të buta.

   Llojet e kodeve të reja të bonusit të kazinosë
   Si të gjeni kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Si të gjeni kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Kodet e bonusit për kazinotë më të mira të reja mund të gjendet fjalë për fjalë kudo. Por, shumica e kodeve të bonusit kanë një datë skadimi, kështu që çdo lojtar duhet të informohet se ku t'i kërkojë ato. Pra, këtu është një listë e disa prej vendeve më të mira për të kërkuar kodet e reja të bonusit të kazinosë.

   • Buletinet e kazinosë,
   • Mediat sociale,
   • Faqet e komenteve të kazinosë.

   Secila prej opsioneve të paraqitura mund të japë lloje të ndryshme kodesh bonusi, nga të cilat bastorët mund të përfitojnë në mënyra të ndryshme.

   Në buletinet e kazinove, lojtarët mund të gjejnë kodet e bonusit të programit të besnikërisë për kazinotë që janë ato më të kërkuarat, pasi ato ofrojnë vlerën më të mirë dhe kërkesat më të buta të basteve.

   Opsioni tjetër, që është media sociale, do t'u sigurojë lojtarëve kode bonus në trend në kazinotë e reja që zakonisht janë të disponueshme për një kohë të kufizuar, por fshehin shpërblime shumë të mira bonus.

   Ka shumë faqe të reja të rishikimit të kazinove, si CasinoRank, të cilat synojnë të nxjerrin faqet e reja më të mira të kazinosë, në mënyrë që lojtarët të kenë përvojën më të mirë të mundshme të basteve. Në ato faqe interneti, bastorët mund të gjejnë një përzierje kodesh bonusi. Ka kode bonusi për kodet e bonusit në trend, gjithashtu kode bonusi të mirëseardhjes, kode të kthimit të parave dhe shumë të tjera.

   Si të gjeni kodet e bonusit në kazinotë e reja
   Shlyerja e kodeve të bonusit në kazinotë e reja

   Shlyerja e kodeve të bonusit në kazinotë e reja

   Pasi një lojtar të marrë kodin e tij të bonusit, ai do të duhet ta aktivizojë atë në kazinonë e re të zgjedhur, në mënyrë që të marrë shpërblimin e bonusit. Ky proces është shumë i thjeshtë dhe mund të bëhet vetëm me disa klikime të thjeshta.

   Për t'i bërë gjërat edhe më të thjeshta për bastorët, këtu janë udhëzimet e shlyerjes së kodit të bonusit për kazinotë e reja.

   • Mblidhni çdo kod bonus të vlefshëm,
   • Krijo një llogari në kazino për të cilën është kodi,
   • Shkoni në faqen e promovimit ose në seksionin "Llogaria ime",
   • Atje, lojtari duhet të gjejë "Fut Kodin e Bonusit",
   • Kodi do të aktivizohet sapo lojtari të futë kodin dhe të klikojë butonin dërgo,
   • Për shumicën e kazinove të reja, bonusi do të aktivizohet menjëherë.

   Kodi i bonusit të kazinosë nuk funksionon

   Në disa raste, kodi i bonusit mund të mos aktivizohet. Por, kjo nuk duhet të shqetësojë asnjë lojtar, pasi ka arsye të thjeshta pse kjo mund të ndodhë.

   Problemi më i zakonshëm është se kodet promovuese mund të kërkojnë që të aktivizohet një depozitë fillestare. Për të kapërcyer këtë problem, lojtari duhet të zgjedhë disa prej tyre mënyrat më të mira të pagesës në kazinonë e zgjedhur dhe plotësoni llogarinë e tyre pasi të dorëzohet kodi promocional.

   Një problem tjetër shumë i zakonshëm që mund të shihet në marrjen e bonuseve të kodit të bonusit në kazinotë e reja, janë kodet e shkruara gabim. Këto kode janë përzierje numrash dhe shkronjash që mund të gabohen lehtësisht, kështu që është më mirë të kopjoni dhe ngjitni kodin.

   Nëse ngjitja e kodit në kazinonë e re nuk funksionon, lojtari mund të marrë një kod të skaduar. Nëse kjo nuk funksionon gjithashtu, lojtari duhet të marrë parasysh kontaktin me mbështetjen e klientit të kazinosë së re të zgjedhur.

   Shlyerja e kodeve të bonusit në kazinotë e reja
   Kushtet dhe kushtet për kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Kushtet dhe kushtet për kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Kodet e bonusit mund të përdoren për të mbledhur bonuse të ndryshme, kështu që termat dhe kushtet për ato oferta mund të ndryshojnë. Por, ka disa kushte shumë thelbësore për të cilat çdo lojtar duhet të dijë, pasi ata aplikojnë për pothuajse çdo ofertë të vetme bonus.

   • Kërkesat e bastit - Shumica e ofertave të bonusit të kazinosë do të kenë kërkesa të caktuara për bast. Është thelbësore që bastorët të lexojnë detajet e kërkesave të basteve të secilës ofertë, pasi ato duhet të përmbushen brenda një afati të caktuar,
   • Madhësia e bastit - Një tjetër term shumë i zakonshëm që zbatohet për pothuajse çdo ofertë bonus, është madhësia maksimale e lejuar e bastit. Kjo vlen për periudhën e bastit, por nëse lojtari vendos baste mbi madhësinë maksimale të lejuar të bastit, ai nuk do të llogaritet në bast,
   • Fitorja maksimale - Kur një lojtar merr një bonus kazino, shuma që mund të merret nga ky bonus mund të ketë një kufi maksimal, të cilin lojtari nuk mund ta kalojë. Të gjitha paratë e fituara mbi kufirin maksimal nuk do t'i kreditohen lojtarit,
   • Lojëra të përjashtuara - Ky term vlen edhe për bonuset me kërkesa për bast. Për disa oferta, luajtja e disa lojërave mund të mos llogaritet në bast, por gjithsesi lojërat e reja më të njohura të kazinosë ende nuk janë të përjashtuar nga shumica e bonuseve,
   • Vendet e kufizuara - Disa bonuse në kazinotë e reja mund të jenë të disponueshme vetëm në vende të zgjedhura. Pra, bastorët duhet t'i hedhin një sy kësaj përpara se të shtypin ndonjë kod bonus.

   Në përgjithësi, termat dhe kushtet janë shumë thelbësore për çdo bastdhënës që dëshiron të kërkojë ndonjë ofertë bonusi, pavarësisht nga lloji. Pra, rekomandohet t'i shqyrtoni ato T&C në detaje, në mënyrë që të shmangni çdo kufizim që mund të rezultojë në humbjen e bonusit.

   Kushtet dhe kushtet për kodet e bonusit në kazinotë e reja

   Të rejat e fundit

   3 taktika për të gjetur kode bonusi pa depozite
   2021-09-24

   3 taktika për të gjetur kode bonusi pa depozite

   Bonuset pa depozite kanë qenë gjithmonë të kërkuara në botën e kazinove në internet. Ata ju japin mundësinë për të fituar para të vërteta pa pasur nevojë të vini bast ndonjë nga fondet tuaja.

   FAQ

   Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

   A mund të përdor kodet e bonusit në një kazino të re pa bërë një depozitë?

   Kodet e bonusit mund të japin lloje të ndryshme ofertash. Disa mund të kërkojnë një depozitë fillestare, ndërsa të tjerët mund të kërkojnë vetëm të dorëzojnë kodin. Pra, është më mirë të kontrolloni më shumë detaje mbi kushtet e bonusit nëse ka ndonjë kërkesë specifike për depozitat.

   A janë kodet e bonusit për kazinotë e reja të ndryshme nga ato për kazinotë e krijuara?

   Kodet e bonusit për kazinotë e reja janë zakonisht për lojtarët e sapo regjistruar dhe mund të përdoren një herë, për depozitimin e parë të lojtarit. Nga ana tjetër, kodet e bonusit për kazinotë e krijuara do të japin disa oferta ekskluzive për lojtarët, si bonuset e besnikërisë, kthimin e parave, apo edhe disa bonuse të rimbushjes.

   A kanë Kodet e Bonusit për Kazinotë e Reja datë skadimi?

   Po, çdo kod bonus ka një datë skadimi. Disa kode bonus mund të mblidhen për një periudhë më të gjatë kohore, por ato që kanë afate më të ulëta zakonisht vijnë me shpërblime më të mira. Pra, çdo lojtar duhet të hedhë një sy në datat e skadimit të kodit të bonusit për kazinotë e reja, përpara se të pretendojë ndonjë.

   A mund të përdor shumë kode bonusi për kazino të re me një depozitë të vetme?

   Fatkeqësisht, lojtarët nuk mund të përdorin kode të shumta bonusi për një depozitë të vetme, përveç nëse përmendet rreptësisht në kushtet e kazinosë.

   A mund të përdor kodet e bonusit të kazinosë pa bërë një depozitë?

   Kodet e bonusit mund të merren për oferta të ndryshme. Kjo është arsyeja pse çdo ofertë bonus e mbledhur nëpërmjet kodit të bonusit mund të ketë kërkesa të ndryshme. Kjo do të thotë që disa oferta të mbledhura nëpërmjet kodeve të bonusit mund të kenë kërkesa të caktuara për depozitim.

   A ia vlejnë kodet e bonusit të kazinosë?

   Po, kodet e bonusit të kazinosë zakonisht japin shpërblime shumë të mira, pasi ato mund të vijnë nga burime të ndryshme. Disa kode ekskluzive promovuese mund të gjenden në mediat sociale, ndërsa disa oferta besnikërie mund t'u jepen lojtarëve që kanë qenë anëtarë të një kazinoje të caktuar për një periudhë të gjatë kohore.

   Çfarë është një Kod Bonusi i Kazinosë Match?

   Bonuset e ndeshjeve janë oferta promovimi të dhëna nga faqet e kazinove në internet. Ata japin një përqindje të caktuar të depozitave të lojtarëve si bonus. Pra, kodet e bonusit të ndeshjes do t'i aktivizojnë ato oferta. Bonuset e ndeshjeve njihen gjithashtu si bonuse të ringarkimit, ose oferta bonus të mirëseardhura.

   Si të merrni një kod të ri bonusi të kazinosë?

   Kodet e bonusit të kazinosë mund të gjenden fjalë për fjalë kudo. Ka disa kode bonus ekskluzive që zakonisht gjenden në mediat sociale. Kodet e bonusit të besnikërisë mund të jepen nga kazinotë dhe, së fundi, por jo më pak e rëndësishme, ka shumë faqe të rishikimit të kazinove, të cilat sigurohen që të gjejnë kodet më të mira të bonusit të kazinosë për t'ua paraqitur lexuesve të tyre.

   A ka ndonjë kod bonus pa depozitë të kërkuar?

   Po, ka shumë kode bonusi që mund të përdoren për mbledhjen e ofertave të bonusit të kazinosë pa kërkuar një depozitë fillestare. Bonuset që nuk kërkojnë një depozitë fillestare mund të jenë rrotullime falas, para të gatshme falas ose oferta specifike bonus pa depozitë. Ka shumë kode bonus, specifike për ato lloje të promovimeve në kazinotë online.