Kazinotë më të mira të reja me Pragmatic Play 2022

Besueshmëria e një kazinoje varet kryesisht nga ofruesit nga e cila merr softuerin e saj. Kjo për shkak se zhvilluesi ndikon në elementë të ndryshëm të lojës si grafika, drejtësia dhe liria nga gabimet. Është për këtë arsye që ju do të gjeni shumë kazino të reja që shkojnë për lojën Pragmatic si ofrues softuerësh.

Pragmatic Play është një nga zhvilluesit e njohur në industrinë e iGaming, me tituj që kanë kaluar shumë teste auditimi. Në këtë artikull, do të gjeni disa nga kazinotë e reja më të mira që përdorin softuerin Pragmatic Play dhe tituj të njohur nga zhvilluesi.

Kazinotë më të mira të reja me Pragmatic Play 2022
Historia e lojës pragmatike
Historia e lojës pragmatike

Historia e lojës pragmatike

Pragmatic Play ka qenë në lojë që nga viti 2015. Kjo është koha kur lojërat e kazinove në internet po përjetonin bumin e tyre më të madh, kështu që kishte kohë të rritej me industrinë. Kompania me bazë në Gjibraltar ishte e lidhur me TopGame Limited, një kompani tashmë e zhdukur që u themelua në 2007.

Në korrik 2016, pronësia e kompanisë u mor nga grupi IBID. Që nga fillimi i tij, zhvilluesi i softuerit ka krijuar tituj kazino duke përdorur HTML-5. Synimi ka qenë gjithmonë prodhimi i lojërave të përputhshme me pajisjet mobile dhe vënia e tyre në dispozicion në shumë gjuhë dhe monedha.

Historia e lojës pragmatike

Lojëra të reja pragmatike të luajtjes Zhvilluesi është gjithmonë duke punuar për të prodhuar lojëra të reja, me jo më pak se tre tituj të krijuar çdo muaj. Në të kaluarën e afërt, ata kanë prodhuar disa lojëra që vazhdojnë të tërheqin vëmendjen e lojtarëve të kazinosë.

The Dog House Megaways është një nga publikimet e tyre më të reja, që ka dalë në mesin e vitit 2020. Ka dëshmuar të jetë një hit në mesin e lojtarëve, gjë që me të vërtetë nuk është befasuese. Lojëra të tjera të fundit përfshijnë Ultra Burn (qershor 2020), Drago- Jewels of Fortune (korrik 2020), Pyramid King (korrik 2020), Aztec Gems Deluxe (gusht 2020) dhe Great Rhino Deluxe (korrik 2020). Zhvilluesi ka njoftuar një plan për të rritur së shpejti lëshimet mujore.

Section icon
Përzgjedhja e lojës pragmatike

Përzgjedhja e lojës pragmatike

Ka mbi 150 lojëra Pragmatic Play për të zgjedhur. Të gjithë ata janë tituj të mrekullueshëm duke qenë se disa kazino përfshijnë të gjithë paketën në katalogët e tyre. Kompania gjithashtu ka diversitet, duke zhvilluar softuer për lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe madje edhe kazino live.

Lojërat me slot përbëjnë pjesën më të madhe të krijimeve të tyre. Ata janë të njohur për rikthimin e ekzistencës së lashtë me tema si piramidat dhe gjuetinë e pasurisë. Mbretëritë dhe gjuetia për arin janë tema që duket se kënaqin shumë njerëz në turmën e lojërave, dhe Play pragmatike di se si t'i nxjerrë ato në mënyrë të përsosur. Nuk është për t'u habitur që kumarxhinjtë e lëshojnë të lirë.

Përzgjedhja e lojës pragmatike
Faqet e besuara të kazinosë pragmatike të Play

Faqet e besuara të kazinosë pragmatike të Play

Pragmatic Play është një zhvillues softuerësh i njohur në industri. Kështu, thjesht nga shoqërimi me kompaninë, ekziston njëfarë besimi se një kazino në internet është e ligjshme. Sidoqoftë, është e rëndësishme të verifikoni më tej besueshmërinë e faqes.

Për shembull, një kazino mund të ketë lojëra Pragmatic Play, por nuk është e regjistruar për të operuar në rajonin tuaj. Në një rast të tillë, do të ishte e vështirë për të ndjekur gjërat ligjërisht në rast mosmarrëveshjeje. Kazinotë e besuara shfaqin numrin e tyre të licencës dhe autoritetin licencues në faqen e tyre, zakonisht në fund të faqes kryesore. Ata emërojnë gjithashtu palë të treta të besuara me të cilat punojnë.

Faqet e besuara të kazinosë pragmatike të Play
Kazinotë e sigurta pragmatike të lojës

Kazinotë e sigurta pragmatike të lojës

Përtej besueshmërisë, është e rëndësishme të sigurohet që një kazino të ofrojë siguri dhe siguri. Paratë e depozituara nga klientët duhet të jenë të sigurta, me kusht që të dhënat duhet të jenë të sigurta dhe komunikimi nuk duhet të përgjohet.

Për të siguruar që kjo të ndodhë, një kazino që ofron lojëra Pragmatic Play duhet të përdorë kriptim nga skaji në fund. Lojtarët mund ta vërejnë këtë duke kontrolluar për një dry në shiritin e adresave të faqes së internetit të kazinosë. Faqja e internetit duhet gjithashtu të shmangë përmbajtjen e palëve të treta në faqen e saj të internetit që mund të shtyjë malware në pajisjet e lojtarëve. Zhvilluesi, për të ruajtur reputacionin e tij, këmbëngul gjithashtu që faqet që përdorin softuerin e tij të përmbushin këto standarde sigurie.

Kazinotë e sigurta pragmatike të lojës