Kazinotë më të mira të reja me Microgaming 2022

Microgaming ishte ofruesi i parë i lojërave që zhvilloi lojëra elektronike në internet. Kompania e zhvillimit të softuerit ka një Rekord Botëror Guinness. Ajo ka regjistruar xhekpotin më të lartë në historinë e industrisë së lojërave të fatit. Është ofruesi më i madh i lojërave në kazinotë më të reja që janë listuar në këtë faqe. Qindra lojëra në katalogun e tyre po paguajnë miliona dollarë vetëm në jackpot.

Përveç prodhimit të lojërave, Microgaming mbështet zhvilluesit e ardhshëm dhe novatorë. Nëse një kazino në internet arrin një marrëveshje për lojëra elektronike të Microgaming, shfaqen edhe tituj nga zhvillues të tjerë që kompania mbështet.

Kazinotë më të mira të reja me Microgaming 2022
Përzgjedhja e Lojërave Microgaming

Përzgjedhja e Lojërave Microgaming

Ekziston një përzgjedhje e madhe e temave të paraqitura në lojërat elektronike të kazinosë Microgaming. Lojëra aventure janë më të njohurat, të ndjekura nga lojëra elektronike të mbushura me veprim të tilla si Hit-Man. Të kategori me temë kafshësh përfshin DragonZ dhe Bar Bar Dele e Zezë.

Lojtarët që duan lojëra elektronike horror mund të shkojnë për si Lost Vegas. Ofertat e Microgaming lojëra elektronike të markës frymëzuar nga filma të suksesshëm si Tomb Raider, Terminator dhe seriale të njohura televizive, si Game of Thrones. Lojërat vijnë në versionet më të fundit të Microsoft.NET për përvoja pa probleme.

Krahasuar me zhvilluesit e tjerë të softuerit, Microgaming jep një nivel të lartë kthimi te lojtari (RTP) duke filluar nga 88% për lojëra elektronike jackpot dhe 99% për lojërat e tavolinës. Cilat janë lojërat më të reja të Microgaming?

Cilat janë lojërat më të reja të Microgaming?

Microgaming ka prodhuar mbi 700 tituj lojërash, shumica e të cilave mund të luhen përmes lojës së menjëhershme dhe aplikacioneve celulare. Ka dy platforma të përdorura nga kazinotë: Quickfire për lojë të menjëhershme dhe Viper, softueri i shkarkueshëm. Kompania lëshon të paktën pesë lojëra elektronike çdo muaj dhe sot lojtarët mund t'i shijojnë ato në shumicën e kazinove të reja Microgaming.

Një nga çmimet e reja që erdhi në korrik 2020 është Miami Glow, një lojë slot e frymëzuar nga vitet '80 që vjen me rrotulla të gjalla 5 me 3. Të apasionuarit pas kazinove që pëlqejnë lojërat me paqëndrueshmëri të lartë mund të provojnë Shqiponjën Mayan me temën e xhunglës, një vend i caktuar me rrotulla 6 me 5. Ekziston edhe Immortal Glory, një lojë dinamike jackpot që ofron 40 linja pagese.

Përzgjedhja e Lojërave Microgaming
Faqet e besuara të kazinove Microgaming

Faqet e besuara të kazinove Microgaming

Microgaming është një furnizues i licencuar i lojërave të kazinosë që janë certifikuar nga eCOGRA dhe akredituar nga MGA dhe Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar (UKGC). Të gjitha lojërat Microgaming janë miratuar në vende duke përfshirë MB, Hungari, Itali, Kolumbi, Spanjë, Letoni, Belgjikë, Gjermani, Lituani, Danimarkë, Rumani, Estoni, Republikën Çeke dhe Bullgari.

Nëse jeni duke kërkuar për një kazino të re të besuar Microgaming, kontrolloni licencimin dhe certifikimin në seksionin e fundit të faqes në internet. Licencimi tregon se siti mund të besohet. Të luash në një kazino që nuk është e licencuar mund të jetë shumë e rrezikshme, jo vetëm për paratë që depozitoni, por edhe për informacionin tuaj personal dhe bankar.

Faqet e besuara të kazinove Microgaming
Historia e Microgaming

Historia e Microgaming

Microgaming ishte kazinoja e parë në internet e themeluar në vitin 1994. Më vonë, kompania filloi të punonte në aplikacionet e veta softuerike dhe lojërat e kazinosë. Në vitin 1996, ata filluan të regjistronin kazinotë dhe t'i furnizonin me lojëra. Që atëherë, ata kanë zhvilluar lojëra të reja, dhe deri në vitin 1998, kompania kishte lëshuar automatin e parë në internet.

Me softuerin e ri në ofertë, Microgaming duhej të aplikonte gjuhë të ndryshme për të akomoduar kazino nga pjesë të ndryshme të botës. Kjo i lejoi lojtarët të shkarkonin lojëra ose t'i luanin ato drejtpërdrejt në shfletues.

Kur filloi shekulli i 21-të, kompania ishte zhvilluesi kryesor në iGaming, duke fituar çmime të shumta dhe duke ofruar jackpote masive progresive.

Historia e Microgaming
Kazinotë e sigurta të Microgaming

Kazinotë e sigurta të Microgaming

Bastet online përfshijnë dërgimin e informacionit të pagesës përmes internetit, p.sh., një adresë e-portofolit dhe numrin e kartës së kreditit. Të dhëna të tilla kritike duhet të përcillen në mënyrë të sigurt vetëm me hyrje të autorizuar. Përveç ofrimit të lojës së ndershme dhe transparencës, kazinotë në internet Microgaming janë ligjërisht përgjegjëse për mbrojtjen e të dhënave të lojtarëve sipas ligjeve për mbrojtjen e të dhënave.

Kontrolloni dy herë politikën e privatësisë së kazinosë përpara se të regjistroheni ose të depozitoni para. Microgaming garanton mjedise të sigurta dhe të sigurta iGaming. Shumica e faqeve të reja të kazinove të mundësuara nga Microgaming përdorin teknologji të fuqishme si standardi i përparuar i enkriptimit (AES). Ky protokoll mund të deshifrojë dhe ndryshojë të dhënat personale në kode të sigurta për të siguruar transferim të sigurt përmes internetit.

Kazinotë e sigurta të Microgaming

Lajmi i fundit

Lojëra të reja slot në internet
2021-04-05

Lojëra të reja slot në internet

Lojë slot Dashamirët kanë një zgjedhje të papërshtatshme për shkak të shumë lojërave elektronike të disponueshme që u ofrojnë lojtarëve një mundësi emocionuese për të fituar shuma të mëdha parash ose për të fituar çmimin e çmimit. Këto lojëra janë të disponueshme në pajisjet kompjuterike, celulare dhe Mac, duke e bërë më të lehtë lojën e lojtarëve kazino e re lojëra elektronike.