Lajme - Page 2

Depozitoni çdo të premte në kazinonë BetStorm dhe rritni pikët e fitimit
2023-07-04

Depozitoni çdo të premte në kazinonë BetStorm dhe rritni pikët e fitimit

Kazinotë e reja në internet njihen për qasjen e tyre inovative kur bëhet fjalë për bonuset. Një shembull i mirë është BetStorm Casino, një faqe kazinoje e vitit 2021 me licenca në Maltë, Mbretërinë e Bashkuar dhe Curacao. Kjo kazino u ofron lojtarëve një paketë bonus të veçantë të quajtur Boost Pikët e së Premtes.

Fituesit më të fundit të Jackpot Progresiv Mega Moolah
2023-07-02

Fituesit më të fundit të Jackpot Progresiv Mega Moolah

Mega Moolah nga Microgaming është një automat legjendar sipas të gjitha standardeve. Kjo lojë progresive jackpot ka bërë milionerë të menjëhershëm që nga viti 2006. Është interesante se është një vend i caktuar me paqëndrueshmëri të ulët, që do të thotë se shanset tuaja për të arritur një pagesë nuk janë aq të gjata sa mund të mendoni. Por megjithëse Mega Moolah ka krijuar fitore rekord në disa lojëra elektronike më parë, nuk ka shumë informacion për fituesit e saj së fundmi. Për këtë arsye, ekipi i palodhur në CasinoRank vendosi të gërmojë thellë dhe të zbulojë çdo informacion në lidhje me fituesit e jackpot-it të Mega Moolah në 2023.

Yggdrasil prezanton një mekanik të ri lojërash në Starfire Fortunes TopHit
2023-06-29

Yggdrasil prezanton një mekanik të ri lojërash në Starfire Fortunes TopHit

Yggdrasil, një botues i famshëm i lojërave elektronike në internet, ka zbuluar titullin e tij më të ri, Starfire Fortunes TopHit. Kjo lojë i teleporton lojtarët në kozmosin e zbrazët mbi retë e mjegullnajës, ku yjet mund të rreshtohen në mënyrë të përsosur për t'i ndihmuar lojtarët të fitojnë një pagesë të lartë prej 25,000 herë të aksioneve. Dhe me mend çfarë? Ai krenohet me pajisjen më të fundit të kompanisë Game Engagement Mechanic (GEM), duke premtuar një përvojë lojrash si asnjë tjetër.

Nënshkrimi i marrëveshjes për lojërat pragmatike dhe teknologjinë salsa në Amerikën Latine
2023-06-26

Nënshkrimi i marrëveshjes për lojërat pragmatike dhe teknologjinë salsa në Amerikën Latine

Pragmatic Play, një furnizues i mirënjohur i çmimeve lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një marrëveshje krejt të re me Salsa Technology në Amerikën Latine. Kompania shpreson që marrëveshja me ofruesin e zgjidhjeve iGaming në rritje të shpejtë do të forcojë më tej praninë e saj në rajonin LatAm, ku Pragmatic Play ka qenë aktive kohët e fundit.

Fitimet më të larta të fundit në kazino Arlequin që duhet t'ju motivojnë
2023-06-25

Fitimet më të larta të fundit në kazino Arlequin që duhet t'ju motivojnë

Faqet e reja të kazinove janë të njohura për tarifat e tyre bujare të pagesave dhe gamën e gjerë të lojërave. Dhe kjo është pikërisht ajo që lojtarët gëzojnë në Arlequin Casino. E themeluar në vitin 2021, Mountberg BV zotëron dhe operon këtë kazino ligjore në Curacao.

Play'n GO ndjek Tre Rakunët Mashtrues në Slotin Rascal Riches
2023-06-22

Play'n GO ndjek Tre Rakunët Mashtrues në Slotin Rascal Riches

Më 22 qershor 2023, Play'n GO, një furnizues i nivelit të lartë të lojëra elektronike në internet, prezantoi lojën e saj më të re me temë kafshësh, Rascal Riches, me tërbim të egër. Loja përdor formatin standard 5x3 me deri në 20 linja bastesh. Ai ndjek një treshe djallëzore rakunësh që maskohen me pallto të gjata me mustaqe false. Qëllimi i tyre? Plani për grabitjen e shekullit duke vjedhur një kosh të artë.

Merrni deri në 100 rrotullime falas në çdo depozitë të martën në Stay Casino
2023-06-20

Merrni deri në 100 rrotullime falas në çdo depozitë të martën në Stay Casino

Kur kërkoni për një kazino të re për t'u bashkuar, duhet të dini paketat e bonusit për lojtarët besnikë. Dhe nuk mund të gaboni kurrë duke iu bashkuar Stay Casino, një sit kumari i vitit 2021 i rregulluar në Curacao. Kjo faqe interneti mirëpret lojtarët e rinj me një bonus mirëseardhjeje prej 5000 dollarësh përpara se t'i prishë ata me stimuj javor. Ky artikull do t'ju prezantojë me 100 rrotullimet javore falas të Kazinosë dhe pse ky është bonusi i krijuar për ju.

Play'n GO debuton lojën slot Sweet Alchemy 2
2023-06-15

Play'n GO debuton lojën slot Sweet Alchemy 2

Play'n GO, një krijues i nivelit të lartë të çmimeve lojëra elektronike në internet, ka njoftuar një rikthim triumfues të sagës së karameleve në Sweet Alchemy 2. Loja e ka huazuar pjesën më të madhe të frymëzimit të saj nga Sweet Alchemy of 2018 dhe Sweet Alchemy Bingo e 2020.

Mos e humbisni bonusin e rifreskimit të së dielës në CookieCasino!
2023-06-13

Mos e humbisni bonusin e rifreskimit të së dielës në CookieCasino!

E diela është zakonisht një ditë e veçantë për shumicën e lojtarëve të kazinosë. Kjo është dita kur dëshironi të relaksoheni dhe të luani disa rrotullime pa u shqetësuar për atë që rezervon java e ardhshme. Themeluar në vitin 2020 dhe me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, CookieCasino do t'ju ndihmojë të argëtoheni sa më shumë që të jetë e mundur në këtë ditë me bonusin e rifreskimit të së dielës. Ju lutemi vazhdoni të lexoni për të ditur se për çfarë bëhet fjalë për bonusin dhe si ta kërkoni atë.

Një shef i ri i lojërave fillon të punojë në Yggdrasil Gaming
2023-06-09

Një shef i ri i lojërave fillon të punojë në Yggdrasil Gaming

Yggdrasil, një zhvillues i nivelit të lartë të lojërave të kazinove të vlerësuara me çmime, ka emëruar Mark McGinley si Kryeshefin e Lojërave. Kompania thotë se punësimi do të ndihmojë në forcimin e ekipit të saj të lojërave të bashkuar së fundmi.

Wazdan shton një tjetër këst emocionues në serinë e tij 9 monedhash
2023-06-08

Wazdan shton një tjetër këst emocionues në serinë e tij 9 monedhash

Wazdan, një ofrues i inovacionit lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një tjetër këst të serisë së saj në trend 9 Coins. Kjo pasi zhvilluesi i lojës njoftoi 15 monedha, që është titulli i pestë i lojës që nga fillimi i saj në korrik 2022.

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023
2023-06-07

Bonuset më të mira të mirëseardhjes Skrill për të kërkuar në kazinotë e reja në qershor 2023

Çdo muaj, NewCasinoRank është gjithmonë në kërkim për t'ju ndihmuar të gjeni bonuset më të mira të mirëseardhjes. Në qershor, ekipi u nis për të zbuluar kazino të reja që ofrojnë bonuse të mahnitshme depozitash Skrill që nuk duhet t'i humbisni.

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
2023-06-01

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Push Gaming, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojëra elektronike magjepsëse në internet, ka paralajmëruar një udhëtim në epokën e artë të Perandorisë Romake. Kjo pasi kompania publikoi automatin 10 Swords, një titull i frymëzuar kryesisht nga historia.

Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo
2023-05-30

Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo

E themeluar në vitin 2022, Legzo është një kazino në internet e stilit modern, e rregulluar në Curacao. Siç pritej nga një kazino e re në internet, Legzo zhvillon turne të shumta për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar gjatë gjithë qëndrimit të tyre në platformë. Një nga turnetë që tërhoqi vëmendjen e CasinoRank gjatë shfletimit të faqes është Turneu i Epokës së Artë nga Spinomenal. Lexoni për të mësuar rreth turneut dhe si të merrni këtë promovim.

Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë
2023-05-29

Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë

Relax Gaming, një ofrues i lojërave të kazinosë me cilësi të lartë, ka njoftuar së fundmi një partneritet unik me BeyondPlay. Kjo marrëveshje synon të transformojë koleksionin e titujve me performancën më të mirë të studios në përvoja emocionuese me shumë lojtarë.

Kampionët e pamposhtur: Zbulimi i lojtarëve më të mirë të pokerit ndonjëherë
2023-05-28

Kampionët e pamposhtur: Zbulimi i lojtarëve më të mirë të pokerit ndonjëherë

Poker është një lojë e njohur kazinoje që është shumë e dashur sepse lojtarët mund të përdorin aftësinë, strategjinë dhe fatin për të ulur skajin e shtëpisë në pothuajse një vlerë negative. Me kalimin e viteve, loja ka prodhuar shumë lojtarë të mëdhenj pokeri, të cilët në fund kanë lënë gjurmët e tyre. Pra, ky postim eksploron botën e pokerit për të zbuluar lojtarët më të dekoruar në historinë e lojës.

Prev2 / 11Next