Lista e kazinove në internet 10 të reja të sigurta Payeer

Funksioni i ri i kazinove në internet Payeer si një nga sistemet që lojtarët mund të përdorin për transfertat e fondeve. Veçanërisht, ata mund ta përdorin atë për të shkëmbyer, dërguar ose pranuar para fiat ose kriptovaluta si Bitcoin, Ethereum, Litecoin dhe më shumë.

Ajo që e bën atë një sistem të shkëlqyer për lojtarët e rinj të kazinosë në internet është se ai mund të ofrojë shërbime për të gjitha nevojat e tyre. Nëse ata preferojnë të përdorin monedha të shumta kur luajnë lojëra kazino në internet, ky sistem pagese është një opsion praktik. Ai gjithashtu ka një version celular që lojtarët mund ta shkarkojnë në telefonat inteligjentë iOS dhe Android. Me sistemin në pajisjet celulare, ata mund të përfitojnë nga proceset e menjëhershme.

Depozitë me PayeerÇfarë është Payeer?
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Depozitë me Payeer

Payeer mbështet tre monedha: USD, EUR dhe RUB. Ai gjithashtu ofron opsione të shumta depozitash për kazino të reja në internet lojtarët që duan të depozitojnë para fiat. Opsionet përfshijnë kartat kryesore të debitit dhe kreditit, Advcash, QIWI dhe Perfect Money. Si rezultat, lojtarët mund të depozitojnë lehtësisht para fiat në llogaritë e tyre, t'i konvertojnë ato në monedhën e tyre të preferuar dhe të fillojnë të luajnë lojra kazino.

Është një avantazh i madh që metodat e depozitimit në kazino përfshijnë këtë sistem pagese shumëfunksionale, sepse është gjithashtu një shkëmbim kriptomonedhash. Me rritjen e popullaritetit të kriptomonedhës në epokën moderne, ky është një plus i madh. Kjo do të thotë që lojtarët mund të marrin fitimet e tyre në llogaritë e tyre Payeer dhe, prej andej, t'i shkëmbejnë ato me monedhat e tyre të preferuara me lehtësi.

Nëse lojtarët e kazinove të reja udhëtojnë shpesh online, ata do të përfitojnë edhe nga një komoditet tjetër që u ofron sistemi i pagesave. Pavarësisht se ku janë në botë, ata mund ta përdorin atë për të kryer transaksione. Ata mund të depozitojnë çdo shumë, dhe ata me llogari të paverifikuara mund të tërheqin shuma më pak se 1000 dollarë.

Nëse llogaria e tyre verifikohet plotësisht, ky kufi mbi shumën që mund të tërheqin hiqet. Dhe në rast se hasin vështirësi, ata mund të kontaktojnë lehtësisht ekipin e mbështetjes së klientit shumë të përgjegjshëm të sistemit.

Çfarë është Payeer?

Payeer u themelua në vitin 2019 me një vendndodhje fizike në Tallin, Estoni. Ai rregullohet nga VFSC (Komisioni i Shërbimeve Financiare) dhe MEAC (Ministria e Çështjeve Ekonomike dhe Komisioni). Ai mbështet mbi 175 vende. Lista e vendeve të mbështetura përfshin SHBA-në, Nigerinë, Kanadanë dhe Kolumbinë.

Një nga veçoritë domethënëse të Payeer është fokusi i tij i lartë në siguri. Lojtarët e kazinove të reja në internet e shohin këtë të dobishme sepse ata mund të vazhdojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë pa u shqetësuar për sigurinë dhe sigurinë e fondeve në llogaritë e tyre.

Veçanërisht, ai përmban cilësime të përshtatshme sigurie për mbrojtje shtesë të aseteve dhe detajeve të llogarisë së lojtarëve të kazinosë. Përveç kësaj, ai gjithashtu përmban lidhjen e telefonit, 2FA (autentifikimin me dy faktorë) dhe opsione të tjera për të ofruar një shtresë shtesë sigurie.

Regjistrimi i një llogarie në Payeer është i lehtë. Duhen vetëm disa minuta, gjithashtu. Më pas, lojtarët e rinj të kazinosë në internet mund të vizitojnë faqen e saj të internetit, të klikojnë "KRIJO LLOGARI", të japin informacionin e nevojshëm dhe llogaria e tyre është gati për t'u përdorur.

Dhe nëse lojtarët e kazinosë e kanë të instaluar sistemin në telefonat e tyre inteligjentë, ata mund të krijojnë një llogari në vetëm disa klikime. Dhe nga telefonat e tyre inteligjentë, ata gjithashtu mund ta përdorin me lehtësi për të kontrolluar gjendjen e llogarisë së tyre dhe për të bërë transaksione të menjëhershme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi