Lajme

July 18, 2023

Aktivizo 10 rrotullime falas në Fermën Piggy Bank në BetStorm Kazino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Kur kërkoni për promovimet dhe bonuset më të mira të kazinosë, faqet e reja të kazinove në internet kryesojnë rrugën. Këto kazino u ofrojnë lojtarëve bonuse emocionuese mirëseardhjeje dhe programe besnikërie për t'u siguruar që ata të argëtohen pafundësisht në faqen e internetit.

Aktivizo 10 rrotullime falas në Fermën Piggy Bank në BetStorm Kazino

Një shembull i shkëlqyer është BetStorm Casino, i lançuar në 2021 nga ProgressPlay Limited. Kjo kazino siguron që fundjava juaj të jetë koha më e mirë për t'u çlodhur dhe pushuar me promovimin e Saturday Spinner. Pra, ky artikull i shkurtër zbërthen dhuratat e kësaj fundjave për të zbuluar se çfarë po përgatit për ju!

Çfarë është Promovimi Spinner i së Shtunës në BetStorm Casino?

Fundjava është një nga ato kohë kur shumica e kumarxhinjve në faqet më të reja të kazinosë janë në humor për të luajtur. Kazino BetStorm e di këtë, duke ftuar lojtarët për një bonus rrotullimesh falas çdo të shtunë me promovimin e Saturday Spinner.

Ja se si funksionon bonusi javor; lojtarët mund të bëjnë një depozitë $10 ose më shumë çdo të shtunë duke përdorur opsionet e disponueshme të pagesës për t'u kualifikuar. Ndërsa bëni depozitën, sigurohuni që të futni LUAJ kodi. Bërja e kësaj do t'ju japë menjëherë 10 rrotullime falas në Piggy Bank Farm.

Ndryshe nga të tjerat bonuset e kazinosë në internet që mund të jetë i disponueshëm vetëm 24 orë, bonusi i kësaj fundjave zgjat deri të dielën. Kazino BetStorm ju fton të depozitoni ndërmjet të shtunës 00:00 dhe të dielën 23:59 GMT. Kjo duhet të jetë kohë e mjaftueshme për të kapur ofertën.

Termat dhe Kushtet e Saturday Spinner

Pothuajse të gjitha bonuset e kazinosë kanë një printim të vogël, dhe Spinner i së shtunës i BetStorm nuk bën përjashtim. Kërkesa më e dukshme që lojtarët kërkojnë shpesh është kërkesa e bastit, me kërkesat më të larta të basteve që kufizojnë shanset për një ditë pagese.

Kazinoja shtoi një kërkesë për bast 50x bonus i rrotullimeve falas, e cila është në anën më të lartë të fushëveprimit. Për shembull, mund të fitoni 100 dollarë pasi të keni luajtur me rrotullimet tuaja falas. Për të tërhequr këto fitime, lojtarët duhet të luajnë me $5,000.

Për shkak se kjo kërkesë për bast është pak e lartë, CasinoRank ju këshillon të përdorni bonusin e depozitave në mënyrë rigoroze për t'u argëtuar. Mund ta përdorni për të testuar një automat i ri dhe zbuloni se si paguhet.

Më poshtë janë kërkesat shtesë të bonusit:

  • Bonusi dhe fitimet skadojnë brenda dy ditësh.
  • Shuma maksimale e konvertimit është 20 dollarë.
  • Ky bonus javor është i disponueshëm vetëm një herë në javë.
  • Bërja e një kërkese për tërheqje do të anulojë të gjitha bonuset aktive/në pritje në llogarinë tuaj.

Sinqerisht, ky bonus nuk ka termat dhe kushtet më të mira. Sidoqoftë, opsionet falas janë gjithmonë një shtesë e mirëpritur në lojën tuaj.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme