Betclic Group dhe Playson nënshkruajnë një marrëveshje partneriteti

Lajme

2022-05-13

Playson, ofruesi kryesor në botë i produkteve iGaming, ka zbuluar një marrëveshje të re me Betclic Group. Përfaqet e reja të lojërave elektronikeduke kërkuar një përzgjedhje më të gjerë titujsh, ky do të ishte një lajm i mirë. Furnizuesi i përmbajtjes së lojërave të fatit me bazë në Maltë bashkëpunon gjithashtu me Microgaming Quickfire, SoftGamings, MediaTech dhe NYX. Me një sërë markash si Betclic dhe Expekt brenda portofolit të tij, Betclic Group është një nga operatorët më të njohur të markave të kazinove në Suedi, Maltë, Itali, Poloni dhe Portugali.

Betclic Group dhe Playson nënshkruajnë një marrëveshje partneriteti

Drejtori i shitjeve në Playson, Blanka Homor, theksoi se janë të ngazëllyer për partneritetin me Betclic Group, një kompani me një portofol mbresëlënës të markave të njohura. Përveç kësaj, koleksioni i tyre inovativ i lojërave elektronike dhe mjeteve të mbajtjes do të mundësojë që markat online të grupit të vazhdojnë të rriten në të ardhmen e afërt.

Duke mbështetur vërejtjet e mësipërme, menaxheri i kazinosë i Betclic Group, François Dogon, pohoi se një qasje e përqendruar te klienti është një forcë shtytëse pas kompanisë. Ai vazhdoi duke thënë se është kënaqësi për ta që mund të integrojnë lojërat zhytëse të Playson në ofertën e tyre, pasi ato janë një shtesë e vlefshme për çdo operator. Dogon dhe ekipi i tij janë të sigurt se produktet inovative të Playson do të priten mirë në portofolin e tyre të gjerë të lojërave, me reputacionin e merituar për përsosmëri.

Titujt e slotit Playson të inkorporuar

Të dy markat kanë hyrë në një marrëveshje që do të lejojë integrimin pa probleme të katalogut të famshëm të Playson. Kjo do të thotë që lojtarët munden tani luaj lojëra elektronike të tilla si Rise of Egypt Deluxe, Buffalo Power, Pearl Beauty: Hold & Win në platformën Betclic pa telashe të konvertimit.

Grupi i njohur i operatorëve tani mund t'u ofrojë miqve të tyre një sërë përvojash të reja emocionuese, falë këtij partneriteti me Playson. Ata do të kenë akses jo vetëm në një grup përfitimesh të zgjeruara, por edhe në mjete angazhimi pa integrim, të tilla si Funksionet e aktivizimit, Jackpot-et e rrjetit, Rrotullime falas, dhe turne që ofrojnë mundësi të jashtëzakonshme për lojtarët.

Ditët e parave të marsit të Playson 2022

Kompania Playson është krenare të njoftojë shtimin e tyre më të ri: CashDays për 2022! Kjo ngjarje emocionuese ishte e disponueshme për të gjithë javën nga 1 deri më 8 mars dhe paraqiti 15 lojëra me çmim total prej 70 mijë €. Mundësia e madhe vjen vetëm një herë në vit.

Mësuesi i pikëve mori 10 mijë euro dhe të gjithë lojtarët morën pjesë në një nga 15 titujt e lidhur me këtë promovim. Lojtarët mund të fitonin 350 pika të garantuara fituese në çdo kombinim që dëshironin duke luajtur këto lojëra të ndryshme, duke përfshirë Book of Gold: Multichance, Buffalo Power: Hold & Win, Burning Wins x2 (të shpërndara nëpër 3 rrotulla dhe 5 rreshta) dhe Solar Queen (Egjiptian -slot me temë).

Promovimi bazohet në pikët që mund të mblidhen duke luajtur lojëra të ndryshme dhe duke vënë bast 0,50 € ose një shumë ekuivalente në monedhë. Në një sistem pikëzimi për raund, çdo euro e fituar vlen 10 pikë.

Marsi CashDays erdhi rreth vetëm disa ditë pasi Playson njoftoi lojën e tyre të re në internet, Burning Fortunator. Tema klasike e këtij titulli përfshin të gjitha simbolet tipike reale, të tilla si Lucky Sevens plot argëtim, bare dhe ikonat mbretërore.

Lajmi i fundit

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?
2022-07-20

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?

Lajme