Lajme

August 3, 2023

Betsoft mirëpret lojtarët në botën e netëve arabe me dëshirën e dhënë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Betsoft Gaming ka dhënë titullin e saj të fundit në Wish Granted. Është një slot me temë magjike i mbushur me veçori, duke përfshirë bonusin popullor Hold & Win, Stacked Mystery Simbols dhe një Blue Genie Nudging Multiplier Wild. Lojtarët do të gjejnë gjithashtu pagesa bonus Mini, Minor dhe Major, duke i dhënë lojës një potencial fantastik fitimi.

Betsoft mirëpret lojtarët në botën e netëve arabe me dëshirën e dhënë

Aksioni ndodh në Pallatin e Sulltanit, në shkretëtirën e ëndërruar dhe në rrugët plot zhurmë, me shpërblimet që vijnë nga e majta në të djathtë. Wish Granted u jep lojtarëve deri në 243 mënyra për të formuar një fitore në bobinat ngjitur.

Pas rrotullimit të bobinave, mund të gjeni shumë gurë të çmuar dhe simbole me pagesë të lartë si shpata të kryqëzuara, harqe dhe shishe, duke krijuar një përvojë magjike. Llamba e xhinit është e egër, duke u ulur në bobinat 2-5 për të zëvendësuar të gjitha simbolet përveç monedhave të bonusit.

Simboli mistik i misterit të grumbulluar (Qilimi Fluturues) mund të transformohet për të zbuluar një bollëk simbolesh të ngjashme, duke rritur mundësitë tuaja për fitore. Sidoqoftë, fitimi i monedhave bonus ofron mundësinë më të mirë për të mbledhur pasuri magjike në faqet më të mira të kazinove të reja. Zbarkimi i të paktën gjashtë prej këtyre monedhave mund të japë një shumëzues deri në 10 herë të bastit ose të zhbllokojë pagesat e bonusit Mini, Minor ose Major. Këto monedha gjithashtu mund të iniciojnë lojën bonus Hold & Win.

Ndërkohë, lojtarët e kësaj slot në internet mund të mbledhë 3 rrotullime kur të gjitha monedhat bien në vend. Rrotullimet do të rivendosen në 3 nëse një rrotullim rezulton në më shumë monedha bonus. Më pas, nëse nuk ju ka mbetur asnjë rrotullim ose pasi të keni mbushur bobinat me monedha bonus, fitimet totale do të derdhen në formën e monedhave të arta, duke përfunduar kështu lojën bonus Hold & Win.

Do të shihni gjithashtu një grua të bukur të armatosur me një shpatë që qëndron pranë bobinave. A do të jetë ajo që do t'ju ndihmojë të gjeni Genie blu për të përmbushur dëshirat tuaja në kazinotë më të mira të reja? Ndërsa i përgjigjeni kësaj, kushtojini vëmendje rrotullës 3, pasi ky është vendi i Genie Nudging Wild Multiplier.

Gjatë lojës kryesore, mbështjellja e egër mund të shtyhet lart e poshtë, duke e mbushur të gjithë bobinën me Genie. Kjo mund të rrisë fitimet tuaja me një shumëzues 2x deri në 10x. Nëse nuk ka fitore, Xhindi do të qëndrojë në rrotull dhe do të japë një shtesë Rrotullim falas.

Wish Granted është padyshim një shtesë e shkëlqyeshme për përzgjedhjen që zgjerohet shpejt nga zhvilluesi i lojërave elektronike në internet. Ai ndjek publikimet e tjera të fundit si:

Duke komentuar lirimin, Anastasia Bauer, Shef i Menaxhimit të Llogarisë Betsoft Gaming, vuri në dukje:

"Lojë e balancuar me një temë emocionuese është një shenjë dalluese e Betsoft. Wish Granted e çon këtë në një nivel të ri me përzierjen e tij inovative të veçorive dhe potencialin e konsiderueshëm të fitimit. Ne po parashikojmë një përgjigje shumë pozitive ndaj këtij slot në të gjitha demografitë e lojtarëve."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme