Lajme

October 19, 2023

BGaming dhe Izzi Casino Partner për të lëshuar një përvojë artistike slot

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

BGaming, një furnizues i njohur i lojërave të kazinosë, dhe IZZI Casino, një markë lider kazinoje, kanë bashkëpunuar për të krijuar një kthesë unike dhe moderne në veprat e njohura të artit me lançimin e Izzi Art. Kjo lojë përmban një portret në rrjetet sociale të një vajze me vathë perla duke bërë një selfie ndërsa Venusi merr botox dhe mbushës buzësh.

BGaming dhe Izzi Casino Partner për të lëshuar një përvojë artistike slot

Kjo lojë e guximshme ofron shumë argëtim, me animacione humoristike të një Mona Lisa me fytyrë pëlhure dhe teshtitëse dhe Davidi i Michelangelo-s duke vënë syze dielli të lezetshme. Furnizuesi i softuerit thotë se lojtarët do ta gjejnë veten duke qeshur ndërsa fitojnë shumë!

Izzi Art është ideja e Kazino Izzi i cili u bashkua me BGaming, një specialist në personalizimin e lojërave elektronike. Lojtarët mund të fitojnë 10 rrotullime Falas nëse në ekran shfaqen katër simbole Medusa Scatter me flokë të artë. Kjo mund të rritet në 20 nëse shfaqen pesë dhe 30 nëse shfaqen gjashtë. Përvoja bëhet edhe më e dobishme me pesë rrotullime shtesë kur tre ose më shumë Medusa zbarkojnë gjatë raundit të Bonusit.

Gjatë bonusit të rrotullimeve falas, lojtarët mund të gjejnë një simbol të shumëzuesit të urnës, i cili mund të rrisë rastësisht fitimet midis 2x dhe 100x sa herë që shfaqet. Si shumica lojëra elektronike në internet nga BGaming, Izzi Art paraqet një normë miqësore të kthimit te lojtari prej 96,11%. Paqëndrueshmëria e lartë dhe shumëzuesi maksimal i x10200 me siguri do ta bëjnë atë një sukses në të kazino e re në internet

Siç është traditë në BGaming, kompania e shpalli atë Publikimet e tetorit në fillim të muajit, duke përfshirë dy lojëra elektronike emocionuese. Përpara këtij njoftimi, kompania dha një vështrim të fshehtë të publikimeve të saj të ardhshme në SBC përmbledh Barcelona 2023

Nikita Zavadsky, Menaxher i Produkteve Ekskluzive të markave në BGaming, tha: 

"Ky publikim i ri eklektik, që provokon mendime tregon rezultatet jashtëzakonisht kreative të mundësuara nga ofertat tona të personalizueshme. Punimet artistike dhe kolona zanore janë të paharrueshme dhe të ndryshme nga çdo gjë që kemi prodhuar më parë. Pas zhvillimit të Izzi Art në bashkëpunim me partnerin tonë të çmuar IZZI Casino, ne kemi Është parë tashmë shumë popullor me lojtarët e tyre dhe mezi pres të shoh se sa shumë e do një audiencë më e gjerë."

"Puna nga afër me BGaming për të krijuar lojëra ekskluzive ka qenë një shembull i shkëlqyer për ne se sa mirë një ofrues mund të ekzekutojë një koncept të lojës. Ata vazhdimisht bënë ndryshime për t'u përshtatur me kërkesat tona dhe injektuan idetë e tyre kreative për të arritur rezultatin e përsosur. Ne vërtet kënaqemi duke bashkëpunuar me ekipin e BGaming në këtë dhe drejtime të tjera, dhe ne mezi presim të zgjerojmë listën tonë të ekskluziviteteve të përbashkëta në të ardhmen", shtoi një zëdhënës i IZZI Casino.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme