Lajme

August 24, 2023

BGaming fton lojtarët të përjetojnë eksitimin e Dice Million

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

BGaming, një ofrues i lojërave premium kazino, ka prezantuar ofertën e saj më të fundit me temë zare, Dice Million. Kompania thotë se kjo lojë e çon lojën e lojërave elektronike në një nivel tjetër.

BGaming fton lojtarët të përjetojnë eksitimin e Dice Million

Në këtë version të ri magjepsës, lojtarët mund të fitojnë një jackpot 3,000x me shtesën. Loja përmban fytyra shpërblyese me zare me simbole Scatters, Wilds, Expanded Wilds dhe Stacked. Përputhja e të paktën tre simboleve të zareve në cilëndo nga 100 linjat e pagesës të lojës do t'ju shpërblente deri në 5 herë bastin. Ju gjithashtu mund të përputheni me shtatë të arta për një pagesë 0,1x deri në 30x.

Kjo lojë kazino përmban një zare unike ari të zgjeruar të egër, i cili mund të zëvendësojë çdo simbol përveç Scatter. Kjo mund t'i shpërblejë lojtarët në faqet më të mira të kazinove të reja me shpërblime të konsiderueshme. Edhe më mirë, ajo ka një RTP (kthimi te lojtari) prej 97.10% me luhatshmëri mesatare-të lartë.

Ndryshe nga të tjerat lojëra elektronike në internet, Dice Millions përmban dy simbole Scatter - një zare blu dhe vjollcë të zbukuruar me gurë të çmuar. Ja se si funksionojnë:

  • Scatter 1 (blu): Mund të shfaqet në çdo mbështjellje dhe një pagesë jepet kur shfaqen tre në një rrotullim të vetëm.
  • Scatter 2 (e kuqe): Mund të shfaqet vetëm në bobinat 1, 3 ose 5 me një çmim kur të paktën tre ikona zbresin në një rrotullim.

BGaming ka adoptuar konceptin e gamifikimit në këtë lojë duke prezantuar veçorinë e saj më të tendencës Skin Change. Ai i lejon lojtarët të modifikojnë pamjen e lojës slot pa pasur nevojë të ringarkojnë lojën, duke ofruar përvojë të ndryshme dhe emocionuese.

Pas regjistrimit të një fitoreje, lojtarët mund të marrin pjesë në raundin e Gamble, ku ata mund të marrin me mend ngjyrën ose kostumin për të rritur fitimet e tyre. Megjithatë, kjo veçori nuk është e disponueshme në disa juridiksione.

Dice Million është ndër lojërat më të fundit të kazinosë nga BGaming. Në fillim të gushtit, kompania lançoi Luck & Magic me personazhe të njohura të lojërave video. Ju gjithashtu mund të dëshironi të shikoni Dice Bonanza, një version 3D me një pagesë të lartë prej 375,000 €.

Yulia Aliakseeva, bashkë-CPO në BGaming, komentoi:

"Transformimi i lojërave të fatit në lojëra është një nga arritjet për të cilat ne jemi përpjekur që kur u lançuam për herë të parë si një studio lojërash elektronike dhe Dice Million na ndihmon të arrijmë këtë qëllim. Funksioni ynë Skin Change siguron që lojtarët të mos mërziten - si me klikimin e një butoni ata përjetojnë pamje krejtësisht të reja dhe një përvojë të freskët lojërash."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme