Lajme

May 5, 2023

BGaming krijon një aleancë me iBETSOFT në Azi

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

BGaming, një furnizues që po zgjerohet me shpejtësi lojërat e kazinosë në internet, ka rënë dakord me iBETSOFT Gaming, një ofrues i platformës së markës së bardhë, për të furnizuar të gjithë përzgjedhjen e saj të lojërave elektronike në rajonin aziatik. Kjo aleancë synon të rrisë terrenin aziatik të BGaming dhe të rrisë tërheqjen e markës së saj globale. 

BGaming krijon një aleancë me iBETSOFT në Azi

Pas kësaj marrëveshjeje, lojtarët në faqen e kazinosë do të hyjnë në lojëra elektronike me performancë më të mirë të BGaming, duke përfshirë:

  • Mbretëresha e Xhokerit
  • Paratë e Egra
  • Milion fruta

iBETSOFT Gaming ka ofruar shërbime dhe softuer të nivelit të lartë të markës së bardhë faqet e kazinove në internet për më shumë se një dekadë. Nga ana e tyre, BGaming ka marrë ekspertizën e CCO-së së Ulf Norder për të sjellë njohuritë e tij të gjera për tregun multikulturor aziatik. BGaming shpreson se ky takim do ta ndihmojë kompaninë të ruajë dhe zgjerojë shtrirjen e saj ndërkombëtare.

Duke komentuar partneritetin, Olga Levshina, Shefja e Shitjeve të BGaming, tha:

"Ne jemi të kënaqur të njoftojmë një partneritet të ri me iBETSOFT Gaming. Ne kemi ndarë më parë ambicie për zgjerim në të gjithë Azinë dhe shpresoj se kjo shënon fillimin e rritjes në rajon. Ne mezi presim t'u ofrojmë lojërat tona shumë të dashura për lojtarët e regjistruar të iBetSoft ."

Ndërkohë, një deklaratë nga iBETSOFT shkruante:

"Në iBETSOFT, ne jemi të ngazëllyer që po bashkëpunojmë me BGaming për të ofruar zgjidhje gjithëpërfshirëse të sistemit të etiketës së bardhë për industrinë e lojërave. Duke kombinuar ekspertizën tonë në zhvillimin e lojërave dhe integrimin e platformës me pikat e forta të partnerit tonë në fusha të tjera, ne jemi në gjendje të ofrojmë një një grup i plotë shërbimesh që plotëson nevojat e operatorëve dhe lojtarëve njësoj."

Deklarata shton se të dy entitetet janë të përkushtuara për të ofruar përvoja të lojërave me cilësi të lartë për t'i mbajtur lojtarët të dëshirojnë më shumë.

BGaming ofron publikime emocionuese në maj

Në lajme të tjera të BGaming, kompania ka renditur një mori të lojëra elektronike në internet për lojtarët e saj në maj. Së pari, lojtarët do të shndërrohen në kalorës galantë dhe do të shkojnë në një udhëtim emocionues në mbretërinë magjepsëse të Rruga e Lartë Mbretërore. Është një slot shumë i paqëndrueshëm me deri në 25 linja bastesh, ku do të kërkoni për princeshën e bukur për t'ju ndihmuar të fitoni 5000 herë pagesën kryesore. 

Lucky Crew është një tjetër version i shumëpritur i lojërave elektronike nga BGaming. Ky slot 5x3 fton lojtarët të bashkohen me piratët në një aventurë të pasur detare. Simbolet e egra të lojës vijnë të bashkangjitura me shumëzues dhe lojtarët mund të bëjnë një goditje në Rrotën e Pasurisë pasi të kenë zbritur të paktën tre shpërndarje. 

Së fundmi, kompania planifikon të zhysë lojtarët në jetën e egër që të lë pa frymë, ku ata mund të shijojnë bukurinë e natyrës në slotin Savage Buffalo Spirit. Ju do të rrotulloni rrotullat dhe do të shikoni kafshët e mrekullueshme t'ju shpërblejnë me shumëzues që mund të godasin 4684 herë kunjin. Po rezulton të jetë një muaj i ngarkuar për zhvilluesit e lojërave!

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme