Lajme

May 10, 2023

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë për përdoruesit e PayPal

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

PayPal është ndër opsionet më të besueshme të pagesës për depozitat dhe tërheqjet e menjëhershme të kazinosë. Por aq mirë sa vjen, disa kazinotë e reja në internet mund të kufizojë lojtarët që të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes pasi të kenë bërë një depozitë në PayPal. Fatmirësisht, CasinoRank është këtu për t'ju ndihmuar të zbuloni disa bonuse fantastike të mirëseardhjes nga PayPal. Pra, merrni parasysh këto paketa të mirëseardhjes nëse planifikoni të bashkoheni në një kazino PayPal. 

Bonuset e mirëseardhjes së kazinosë për përdoruesit e PayPal

100% deri në 100 € në Europa Casino

Europa Casino u ofron lojtarëve deri në 2400 € në një bonus i depozitës së ndeshjes thjesht për regjistrim dhe duke bërë një depozitë në PayPal. Si një lojtar i ri, kazinoja online do t'ju shpërblejë me një bonus depozite 100% deri në 100 €, duke dyfishuar depozitën tuaj në çast. Më pas, ju do të merrni bilancin për vitin e ardhshëm pasi të keni bërë depozitën tuaj të parë mujore. 

Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 30 herë për të siguruar lojëra të ndershme përpara se të arkëtojnë bonusin dhe çdo fitim. Kjo do të thotë që ju duhet të vendosni bast 3,000 € për të tërhequr të gjithë shumën e bonusit. 

Më poshtë janë kushtet shtesë për këtë PayPal paketë e mirëseardhjes:

  • Bonusi i depozitës mujore ka një XM5YTB3 kod promocional.
  • Lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 30x për bonusin mujor.
  • Lojtarët që përdorin GBP nuk do të marrin bonuse.
  • Depozita minimale kualifikuese është 10 €.

Deri në 1000 € në Queen Play

Nëse madhësia e bonusit kryeson listën tuaj, merrni parasysh këtë paketë mirëseardhjeje në Queen Play. Faqja e lojërave të fatit mirëpret klientët e rinj me deri në 1000 € në katër depozitat e para të parave të vërteta. Faqja e internetit gjithashtu ëmbëlson marrëveshjen me 200 rrotullime falas të dhëna në katër këste të barabarta. Lojtarët e rinj duhet të depozitojnë të paktën 10 € duke përdorur PayPal ose çdo mundësi pagese të pranueshme për t'u kualifikuar.

Këtu është struktura e bonusit të mirëseardhjes së kazinosë Queen Play:

  • Depozita e parë: 100% deri në 250 € + 50 rrotullime falas.
  • Depozita e dytë: 50% deri në 300 € + 50 rrotullime falas.
  • Depozita e tretë: 60% deri në 200 € + 50 rrotullime falas.
  • Depozita e katërt: 75% deri në 250 € + 50 rrotullime falas.

Vini re se lojtarët duhet të vënë bast bonusin e ndeshjes brenda 21 ditëve nga aktivizimi i tij ose humbasin shpërblimin. Gjithashtu, duhet të plotësoni një kërkesë të bastit 35 herë përpara se të tërhiqni fitimet e bonusit. 

Mansion's 100% deri në 500 dollarë

Mansion Casino mirëpret pjesëmarrësit e rinj me një paketë standarde të mirëseardhjes dhe një bonus të lartë rul. Nëse jeni një lojtar i rastësishëm, faqja e internetit do t'ju shpërblejë me deri në 500 dollarë para bonus pasi të keni depozituar të paktën 20 dollarë. Ju duhet të kërkoni bonusin brenda 15 ditëve nga regjistrimi dhe të plotësoni kërkesën e bastit 20 herë.

Depozita minimale për bonusin e lartë është 1000$ dhe lojtarët mund të fitojnë deri në 5000$. Ju duhet të kërkoni shpërblimin brenda 15 ditëve nga krijimi i një llogarie dhe të plotësoni një kërkesë të bastit 15 herë. Fitorja maksimale për bonuset e rastësishme dhe të larta është respektivisht 5000$ dhe 50000$. 

Këto janë disa bonuset më të reja të kazinosë për lojtarët e rinj këtë muaj. Mos harroni të lexoni dhe kuptoni kushtet e bonusit përpara se të angazhoheni për ndonjë gjë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme