Lajme

May 16, 2024

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Marrëdhëniet kryesore:

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
  • CogniPlay lëshon një platformë gjithëpërfshirëse, modulare të lotarisë në internet dhe të lojërave sociale.
  • Platforma është krijuar për t'u kujdesur për tregun e lulëzuar të kazinove të lotarisë në SHBA, duke ofruar një zgjidhje të markës së bardhë për bizneset.
  • Karakteristikat kryesore përfshijnë integrimet e lojërave me zhvilluesit kryesorë, KYC, verifikimin e ID-së dhe sistemet e fuqishme të mbështetjes për klientët dhe lojtarët.

Nga Dave Sawyer, Përditësimi i fundit më 16 maj 2024

Në një zhvillim emocionues për botën e lojërave online, CogniPlay ka njoftuar zyrtarisht lançimin e produktit të tyre inovativ softuer, që synon drejtpërsëdrejti të revolucionarizojë sektorin e lotarisë në internet dhe të lojërave sociale. Kjo platformë e re premton të ofrojë një zgjidhje të fortë, të përshtatur për bizneset që kërkojnë të zhyten ose të zgjerojnë praninë e tyre në tregun me rritje të shpejtë të kazinove lotari në SHBA.

Rritja e valës së kazinove lotari

Joshja e kazinove me lotari në SHBA është e pamohueshme, me një trajektore të qartë në rritje në popullaritet. Ndërsa entitetet tradicionale të lojërave me para të vërteta shikojnë drejt këtij modeli për rrjedhat e mundshme të të ardhurave, mungesa e një lideri të qartë të tregut në zgjidhjet e platformave ka lënë një boshllëk të pjekur për marrjen. Hyni në CogniPlay, me zgjidhjen e tyre gjithëpërfshirëse, me etiketë të bardhë, të krijuar për të thjeshtuar procesin e hyrjes në treg, duke ofruar një rrugë efikase si për markat e reja ashtu edhe për ato të themeluara për të përfituar nga kjo prirje.

Çfarë e veçon CogniPlay?

Platforma e CogniPlay dallohet për shkak të natyrës së saj modulare, duke u lejuar klientëve fleksibilitetin për të personalizuar ofertën e tyre për t'iu përshtatur vizionit të tyre unik dhe nevojave të tregut. Platforma nuk ka të bëjë vetëm me lehtësimin e lojërave, por është një ekosistem i plotë me integrime që shtrihen në Pragmatic Play, BetSoft, Mascot Gaming dhe më shumë, duke ofruar akses në qindra lojëra.

Përtej integrimeve të lojërave, CogniPlay ofron një sërë mjetesh dhe shërbimesh thelbësore për drejtimin e një operacioni të suksesshëm të lojërave në internet. Kjo përfshin softuerin e programit të filialeve, platformat CRM, verifikimin KYC dhe ID, sistemet Geo-IP, gamifikimin dhe mbështetjen e klientit. Kjo qasje gjithëpërfshirëse siguron që klientët mund të ofrojnë një përvojë të nivelit të lartë të lojërave për lojtarët e tyre.

E ardhmja është e ndritur

CogniPlay nuk po mbështetet në dafinat e tij, me një tubacion zhvillimi që premton evoluim të shpejtë të platformës. Kjo largpamësi garanton që klientët do të kenë gjithmonë akses në veçoritë inovative dhe propozimet unike të shitjes, duke rritur angazhimin dhe kënaqësinë e lojtarëve.

Për më tepër, shërbimet e menaxhuara të CogniPlay ofrojnë një zgjidhje me porosi për klientët, duke plotësuar çdo boshllëk në ekspertizë ose burime. Kjo, e kombinuar me angazhimin e tyre për menaxhimin e klientëve lider në industri, e pozicionon CogniPlay si një partner, jo vetëm një ofrues.

Një fjalë nga CEO

Allan Turner, Shefi Ekzekutiv i CogniPlay, shprehu entuziazëm për lançimin, duke theksuar fleksibilitetin e platformës, mbrojtjen për të ardhmen dhe masat e përgjegjshme të lojërave si diferencuesit kryesorë. "Ne jemi të ngazëllyer për të ofruar një zgjidhje që jo vetëm që plotëson nevojat aktuale të klientëve tanë, por është gjithashtu e përgatitur për t'u përshtatur me ndryshimet e ardhshme rregullatore ose ligjore," tha Turner. "Fokusi ynë në lojërat e përgjegjshme dhe mjetet e duhura teknologjike siguron një mjedis të sigurt dhe të këndshëm si për klientët ashtu edhe për lojtarët."

Në përfundim

Hyrja e CogniPlay në tregun e lotarisë në internet dhe të platformës së lojërave sociale shënon një moment historik të rëndësishëm. Me një fokus të fortë në fleksibilitet, mbrojtje ndaj së ardhmes dhe lojëra të përgjegjshme, CogniPlay është gati të bëhet një lojtar kryesor në industri, duke ofruar një zgjidhje të pashembullt për bizneset që kërkojnë të lënë gjurmën e tyre në botën e kazinove me lotari.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Zhyt në botën e çuditshme të lojërave slot "Fugly Pets" nga Stakelogic
2024-04-23

Zhyt në botën e çuditshme të lojërave slot "Fugly Pets" nga Stakelogic

Lajme