Lajme

September 4, 2023

Evoplay Entertainment forcon praninë globale me partneritetin REEVO

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Evoplay Entertainment, një ofrues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka nënshkruar një partneritet me REEVO, një platformë popullore e grumbullimit të përmbajtjes B2B. Ky partneritet do të ndihmojë zhvilluesin e sloteve të arrijë më shumë lojtarë në rrjetin e grumbullimit të REEVO. Pas këtij bashkëpunimi, partnerët operatorë të REEVO tani do të jenë në gjendje të përfshijnë shumëllojshmërinë e lojërave elektronike të videove, lojërave tavoline dhe lojërave të menjëhershme të Evoplay.

Evoplay Entertainment forcon praninë globale me partneritetin REEVO

Evoplay është i njohur për përkushtimin e tij për të ofruar lojëra më të fundit dhe dizajn superior. Të zhvilluesi i softuerit krenohet me më shumë se 200 lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe lojëra të menjëhershme në repertorin e tij, i cili po zgjerohet vazhdimisht për t'u ofruar lojtarëve përvoja të nivelit të lartë. Bashkëpunimi nxjerr në pah pikat e forta të të dy bizneseve në rritjen e përvojave të lojtarëve përmes iniciativave të përbashkëta.

Ky njoftim nuk është befasues pasi REEVO kohët e fundit ka forcuar platformën e saj të grumbullimit të përmbajtjes për të përfshirë mbi 70 zhvillues lojërash. Mbledhja e përmbajtjes aktualisht krenohet me 8000+ lojra kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë.

Në fillim të muajit të kaluar, kompania miratoi një partneritet me RubyPlay për të furnizuar 80+ lojërat e zhvilluesit në platformën e tij të grumbullimit. Ende në të njëjtin muaj, REEVO dhe Lojëra Orbitale partneritet për të integruar lojërat tradicionale të zhvilluesit si Keno, Dice dhe Poker.

Duke komentuar partneritetin, Petra Maria Poola, Shefja e Shitjeve në REEVO, tha:

"Ky është një hap emocionues përpara për REEVO. Duke integruar pa probleme lojërat dinamike dhe ndërvepruese të Evoplay në repertorin e gjerë të REEVO, ne po u ofrojmë operatorëve një mundësi të paprecedentë për të ngritur ofertat e tyre."

Vladimir Malakchi, Drejtor Kryesor Tregtar në Evoplay, shtoi se marrëveshja i lejon kompanisë të ofrojë lojërat e saj magjepsëse dhe "mjetet e gamifikimit të nënshkrimit" për lojtarët në kazinotë e reja online në mbarë botën.

Zyrtari shtoi:

"Ky bashkëpunim nënvizon përkushtimin tonë të bashkuar për të shtyrë kufijtë e përvojës së lojtarëve dhe për të arritur hapa të jashtëzakonshëm në rritjen e biznesit. Qëndroni të sintonizuar për zbulimin e projekteve të shumta bashkëpunuese që do të rrjedhin nga kjo sinergji."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme