Lajme

May 11, 2023

GameArt zbut dragonjtë kinezë në një lojë të re të Angry Dragons

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

GameArt, një furnizues kryesor i lojra kazino, është i famshëm për lojëra elektronike me temë aziatike, me lojëra si Aladdin's Quest, Sushi Yatta dhe Ali Baba's Riches që janë të preferuarat e fansave. Zhvilluesi i përmbajtjes së fundmi vendosi të zgjerojë koleksionin e tij të lojërave elektronike me temë kineze duke lançuar Angry Dragons. 

GameArt zbut dragonjtë kinezë në një lojë të re të Angry Dragons

Takimi i zjarrtë ndodh në 5 bobina dhe 4 rreshta me deri në 25 linja bastesh. Në një deklaratë zyrtare për shtyp, GameArt thotë se Angry Dogs me performancë më të mirë frymëzoi këtë version.

Angry Dragons është një mënyrë relativisht vetë-shpjeguese automat për të luajtur. Pas vendosjes së një basti, lojtarët mund të marrin një pagesë pasi të përputhen me 3+ simbole në çdo linjë bastesh. 

  • Gurët e çmuar ngjyrë vjollcë, jeshile, blu dhe të kuqe me simbole të ngjashme me kartën janë ikonat me pagesë të ulët, që shpërblejnë lojtarët me deri në 5 herë të aksioneve. 
  • Dragonët e bardhë, jeshilë, blu dhe të kuq janë simbole me pagesë të lartë me një pagesë të lartë prej 16 herë të aksioneve.

Por simboli i egër i përfaqësuar nga dragoi i purpurt është padyshim simboli më i çmuar pagues i lojës. Ky dragua mund të ulet kudo në bobina për të shpërblyer lojtarët me 2x, 10x dhe 40x nëse gjejnë respektivisht 3, 4 dhe 5 prej tyre. Vini re se ikona wild zëvendëson të gjitha simbolet e pagesës, duke rritur shanset tuaja për të marrë një pagesë të bukur në faqet kryesore të reja të kazinosë

Ndërkohë, Angry Dragons mbajnë një pergamenë të artë misterioze, e cila shfaqet si një pirg me katër simbole që mund të zbresin kudo në rrotullat. Pas aktivizimit të kësaj veçorie, ai mund të aktivizojë veçorinë Reveal ose Golden Reveal me një monedhë shumëzuese të bastit, duke ofruar deri në 2500 herë të aksioneve.  

Lojtarët që gjejnë tre Dragon Egg Scatters gjatë lojës bazë do të fitojnë hyrje në lojën e bonusit me "Posters" Pick Up dhe Dragon Fury Rrotullime Falas. Gjatë lojës së bonusit, duhet të zgjidhni një nga tre posterat, duke zbuluar shumëzuesin total fillestar për Rrotullime Falas të Dragon Fury. Shumëzuesi total mund të jetë deri në x10, duke u rritur me një me çdo rrotullim. 

Ndërsa drita e ditës zbehet, vija drite me nuancë të artë nga yjet që bien ndriçojnë qiejt. Lojtarët janë të siguruar për një pagesë fantastike me Black Dragon dhe Golden Pergament që punojnë së bashku. Por afrojuni Angry Dragons me kujdes, pasi ky është një automat shumë i paqëndrueshëm.

Të rejat e fundit

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Lajme