Lajme

March 24, 2023

Greentube Vazhdon ekskluzivitetin e Tregimeve të Diamantit me Sirenën e Vogël

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Greentube, një degë e Novomatic, ka njoftuar një tjetër këst të serisë së lojërave elektronike më fitimprurëse Diamond Tales me The Little Mermaid. Loja i merr lojtarët nën ujërat blu, ku sirena e bukur mund t'i shpërblejë ata pa masë. Ky automat është rezultat i një bashkëpunimi midis Greentube dhe RoyalCasino Denmark, pronari i Pronësisë Intelektuale. 

Greentube Vazhdon ekskluzivitetin e Tregimeve të Diamantit me Sirenën e Vogël

Diamond Tales: The Little Mermaid përmban 5 bobina dhe 40 linja pagese. Lojtarët në kazinotë më të mira të reja në internet kanë potencialin për të fituar një pagesë maksimale prej 50,000x duke përfituar nga elementët e bonusit, të tilla si Snap Drop dhe Diamond Tales.

Për të avancuar përmes historisë dhe veçorive të bonusit, lojtarët duhet të mbledhin simbolet e Zemrës së Pearl në një rrotull të caktuar. Kur simboli Snap Drop ulet në rrotullën e pestë, lojtarët marrin një rrotullim të ri ku mund të shfaqen shumëzuesit Pearl Heart. Këta shumëzues mblidhen dhe shtohen në bast, duke rritur potencialin fitues të lojtarit. 

Ndërkohë, funksioni Diamond Takes është ylli i spektaklit. Aktivizohet sa herë që shfaqet simboli i Bonusit të Librit në bobinën e parë, të tretë dhe të pestë. Nëse kjo ndodh, lojtarët marrin tre rrotullime të rinovuara me çdo simbol të ri Pearl ose Gold Heart. Nëse shfaqet një simbol Zemra e Diamantit të Artë, vlera e tij rritet me çdo Zemra Perla pasuese. 

Së fundmi, lojtarët mund të aktivizojnë veçorinë e Oqeanit pasi të arrijnë kapitullin e fundit të lojës, duke i lejuar ata të blejnë pesë Zemra Diamanti të Artë.

Duke komentuar publikimin e ri, Michael Bauer, CFO/CGO i Greentube, tha: "Me shtimin e dytë në familjen e lojërave pas The Ugly Duckling, ekskluziviteti i Diamond Tales vazhdon të rritet nga forca në fuqi dhe ne jemi të sigurt se lojtarët do të shijojnë atë që kemi për t'u ofruar atyre me Diamond Tales: The Little Mermaid. Ky titull ujor krenohet me një ndjenjë të vërtetë progresi ndërsa punoni nëpër kapitujt për të arritur atë bonus përfundimtar."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme