Lajme

April 19, 2023

Inspired Revisits The Terminator Film me Slot Machine të Ri

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Lojëra të frymëzuara ka njoftuar një tjetër shtesë të saj përzgjedhja e lojërave elektronike të licencuara, Terminatori. Siç lë të kuptohet emri, ky vend i caktuar merr frymëzim nga filmi origjinal i vitit 1984, duke i lejuar lojtarët të hyjnë në një fushë veprimi duke shijuar fitore emocionuese.

Inspired Revisits The Terminator Film me Slot Machine të Ri
  • Terminatori ka një konfigurim me 5×4 rrotullime dhe 20 linja bastesh të plotësuara nga mekaniku i Inspired's Win & Spin. 
  • Personazhet e filmit në lojën bazë janë simbolet Wild, ikona Win & Spin dhe modifikuesit e rrotullave. 
  • Nëse ndonjë simbol/modifikues i grumbulluar shfaqet në rrotullën e parë, do të aktivizohet funksioni Super Symbol Respins, ku lojtarët mund të vendosin simbole shtesë që përputhen. Rrotullimet do të përfundojnë kur të mos ketë më simbole që përputhen në pamje.

Zbarkimi i të paktën gjashtë simboleve Win & Spin në lojën bazë aktivizon Bonusin Win & Spin. Numri i simboleve që merr lojtari përcakton pozicionin fillestar të lojtarit (i demonstruar si Sarah Connor) në gjurmën progresive të lojës, me Terminatorin që e zvarrit lojtarin me vetëm tre hapësira. 

Gjatë Bonusit, simbolet ekzistuese Win & Spin mbeten të kyçura ndërsa bobinat vazhdojnë të rrotullohen për të treguar simbole të reja me çmime në para për të ndihmuar udhëtimin e lojtarit në shteg. Nëse nuk ulen asnjë simbol i ri, lojtari mbetet në të njëjtin pozicion dhe Terminatori lëviz një hapësirë përpara, duke reflektuar temën emocionuese të ndjekjes së filmit.

Lojtarët gjithashtu mund të marrin një paketë misterioze për të fituar të mëdha dhe për të mbajtur larg The Terminator. Zgjedhjet përfshijnë:

  • Extra Lives (mban Terminatorin prapa, Kolektor (shton më shumë simbole në tabelë)
  • Përmirëso Çmimi (shton më shumë simbole dhe rrit çmimin e parë)
  • Rritja e parave (shton simbole shtesë të rastësishme në tabelë)

Steve Collett, Shefi i Produktit në Inspired, komentoi: 

"Ne jemi të entuziazmuar që po lançojmë përshtatjen tonë të një prej filmave më ikonë të të gjitha kohërave, duke i çuar lojtarët në një udhëtim në korsinë e kujtesës. Me mekanikën e tij inovative dhe profilin solid matematikor të shoqëruar me efekte të shkëlqyera vizuale, jemi të sigurt se Do të jetë një hit i menjëhershëm me lojtarët që kanë jetuar në epokën e Terminatorit dhe me të tjerë që dinë për statusin e tij legjendar! Me shtimin e mekanikës emocionuese të Win & Spin të Inspired, ne kemi lëvizur dhe përmirësuar elementët tradicionalë të lojërave të stilit real me para në dorë. Duke ofruar fitore të mëdha potenciale dhe emocione të pandërprera, The Terminator është një shtesë e mirëpritur për paketën tonë në rritje të përmbajtjes argëtuese dhe të licencuar".

Terminator ofron një lojë të këndshme dhe stimuluese të orientuar drejt lojtarëve të rastësishëm në kazinotë më të mira të reja në internet. Loja ka një normë RTP (kthimi te lojtari) prej 94.5% dhe paqëndrueshmëri mesatare në të lartë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme