Lajme

April 25, 2023

Kërkimet pragmatike të Play për Thesaret Aztec në Slot të Ri

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, një krijues i njohur i lojërat e kazinosë në internet, është nisur për të eksploruar varret Aztec në Jane Hunter dhe Maskën e Montezumës. Në këtë automat me temë aventure, lojtarët bashkohen me Jane Hunter në ekspeditën e saj për të zbuluar misteret e Montezuma. Dhe për ta bërë aventurën të suksesshme, ajo mban një çantë shpine simbolike, dylbi dhe një kazmë. 

Kërkimet pragmatike të Play për Thesaret Aztec në Slot të Ri
  • Eksplorimi ndodh në 5 bobina dhe 3 rreshta ku lojtarët mund të mbledhin fitore pasi të formojnë një kombinim të përshtatshëm në cilindo nga 10 linjat e basteve. 
  • Lojtarët në faqet kryesore të kazinosë mund të mbledhë Wilds në cilindo nga pesë bobinat gjatë lojës bazë, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e pagesës përveç shpërndarjes. 
  • Nëse në ekran shfaqen 3, 4 ose 4 shpërndarje, një zonë sekrete do të zhbllokohet, duke i dhënë lojtarit përkatësisht 10, 15 ose 20 rrotullime falas.

Por aventura sapo ka filluar. Gjatë rrotullime falas, katër simbolet më të paguara do të veprojnë si simbole të parave, dhe wilds do të shndërrohen në simbole të grumbullimit. Kur një simbol wild shfaqet me një simbol parash, loja do t'ju japë vlerën totale të të gjitha simboleve të parave në dispozicion. 

Ndërkohë, çdo simbol parash që godet do të shkojë në një nga katër metrat e dallueshëm. Kur një metër të përfundojë, vlera e simbolit përkatës do të rritet me 5 herë bast total përpara se metri të rivendoset.

Simbolet e bonusit mund të shfaqen gjithashtu në rrotullën e pestë gjatë funksionit të rrotullimeve falas, duke nisur një lojë bonus zgjedhjeje. Më pas do të zgjidhni nga pesë arka thesari, me 10, 15 ose 20 rrotullime falas ose një çmim deri në 40x. 

Irina Cornides, COO në Lojë pragmatike, komentoi:

 "Jane Hunter and the Mask of Montezuma është një version shumë emocionues. Dizajni i saj zhytës dhe mekanika tërheqëse sigurisht që do t'i argëtojnë lojtarët. Loja falas me simbolet e saj progresive, loja bonus me shanse për të marrë çmime të menjëhershme në para ose rrotullime falas dhe një Çmimi kryesor prej 5,000 herë bast të lojtarit e bën këtë një shtesë të fortë në portofolin e Pragmatic Play."

Kjo lojë i bashkohet të tjerave të fundit lojëra elektronike në internet nga Pragmatic Play, duke përfshirë Elefantin Afrikan, 3 Monkeys Dancing, dhe The Red Queen.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme