Mansion Casino feston të mërkurat e egra me 20 € bonus

Lajme

2023-05-02

Benard Maumo

Të mërkurat janë një nga ato ditë kur fundjava mund të duket shumë e largët. Mansion Casino e di këtë fakt, prandaj ofron bonusin e "Të mërkurave të egra" për të aktivizuar atmosferat e mira. Pra, çfarë është kjo bonus i kazinosë në internet mbi të gjitha, dhe pse lojtarët duhet të jenë të interesuar për të? CasinoRank ju ndihmon të shikoni në thellësi. 

Mansion Casino feston të mërkurat e egra me 20 € bonus

Cili është bonusi Wild Wednesdays në Mansion Casino?

Siç lë të kuptohet emri, Wild Wednesdays është një promovim javor në Mansion Casino çdo të mërkurë. Ky promovim është i hapur për t'u bashkuar në me bazë në Mbretërinë e Bashkuar faqe kazino në internet të mërkurave nga 00:01 deri në 23:59 GMT. Në këtë promovim, lojtarët mund të fitojnë deri në 20 €/20 dollarë pasi të kenë bërë një shumë të ngjashme depozite. Pra, është e sigurt të thuhet se bonusi është i hapur për të gjithë lojtarët e regjistruar për t'u bashkuar. 

Kushtet e bonusit të të mërkurave të egra

Ashtu si çdo bonus tjetër i kazinosë, Wild Wednesdays vjen me disa kushte që lojtarët duhet të përmbushin përveç kësaj duke bërë një depozitë kualifikuese. Lojtarët duhet të hyjnë në HUMPDAY kodi i bonusit për të aktivizuar çmimin pasi të keni bërë depozitën e kërkuar.

Interesante, Kazino Mansion nuk i bashkëngjit ndonjë kërkesë bastesh bonusi. Shpërblimi kreditohet në llogarinë tuaj të Mansion me një kërkesë bastesh 0x. Pra, vazhdoni dhe kërkoni çmimin përpara se ta përdorni në tuajin tuaj lojërat e preferuara të kazinosë në internet në vendin e lojërave të fatit.

Më poshtë janë më shumë kushte bonusi të të mërkurave të egra:

  • Lojtarët duhet të kërkojnë bonusin e mirëseardhjes për t'u kualifikuar për të Mërkurat e Egra. 
  • Ju mund të përdorni paratë e bonusit për të gjitha lojëra elektronike në internet në faqen e internetit. 
  • Shorti i bonusit bëhet të enjten, ku 25 lojtarë me fat mund të fitojnë shpërblimin. 
  • Lojtarët me fat marrin një bonus ringarkimi të premteve të së njëjtës javë. 
  • Fitimi maksimal duke përdorur bonusin është 20 €/$.
  • Çmimi ka zero kërkesa për bast.

Ne ju rekomandojmë të bëni më shumë hyrje për të përmirësuar shanset tuaja për të kërkuar këtë bonus të Mansion Casino. Vendoseni kështu; një lojtar që depoziton shumën kualifikuese merr një biletë të vetme hyrjeje. Pra, nëse bëni dy depozita €/$20, do të ketë dy bileta në bonus. Kazinoja nuk e kufizon numrin e biletave që lojtarët mund të marrin. 

Kushtet e bonusit të të mërkurave të egra gjithashtu specifikojnë qartë aktivitetet që konsiderohen abuzim bonus. Ato përfshijnë:

  • Bërja e basteve të mëdha paraprake.
  • Duke reduktuar ndjeshëm aksionet tuaja për të pastruar kërkesat e basteve.
  • Kalimi midis lojërave me peshë të ulët dhe me peshë të lartë befas.

Të rejat e fundit

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
2023-06-01

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë