Lajme

July 18, 2021

Mbreti i errët: Rishikimi i pasurisë së ndaluar

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

NetEnt prezanton një lojë të pasur atmosferike që eksploron një anë më të errët të jetës - Mbreti i errët: Pasuritë e Ndaluara. Është një lojë slot në internet e dënimit dhe errësirës. Ndërsa një lojtar rrotullon bobinat, ai/ajo bie në zgavrën e frikës nga Mbreti i Errët, duke hapur rrugën në pasurinë e fshehur të errësirës së prekur nga terrori i lojës së kazinosë në internet. Kumarxhinjtë që kërkojnë të kërkojnë pasuri duke luajtur lojëra kazino në internet kanë CasinoRank të ri si platformën më të sigurt të fituesve.

Mbreti i errët: Rishikimi i pasurisë së ndaluar

Tani, le të zbulojmë gjithçka që duhet të dini për lojën slot të Forbidden Riches, nga grafika te loja. Veprimi i Dark King në slotin online zhvillohet në një rrjet me 5 rrotulla, 3 rreshta dhe 20 linja pagese. Një lojtar fiton kur shihen 3, 4 ose 5 simbole përkatëse në bobinat e njëpasnjëshme duke filluar me bobinën një në të majtë deri te bobina e fundit në të djathtë. Dashamirët e automatëve me fantazi frymëzuese kanë një opsion të përsosur në këtë lojë slot. Loja ka një element të një intrige të pazakontë me praninë e veçorisë së saj të errët, mizore të ndjesisë.

Kthimi te lojtari (RTP) i Dark King: Forbidden Riches është 96.06%, i cili konsiderohet të ketë një gamë luhatshmërie nga e larta në mesatare. Dhe me shumëzuesin e lojës, një lojtar mund të fitojë deri në 2,500 herë shumën fillestare.

Grafika

Loja slot Forbidden Riches ka një sërë temash fantazi. Një nga temat më të njohura janë kafkat dhe një kalorës në një kostum të blinduar. Rrotullat përbëhen nga luftëtarë të skeletit dhe simbole me letra nga A deri në 10 të stileve mesjetare. Rrotullimi i rrotullave në ndërfaqen miqësore për përdoruesit e automatit kërcënues sigurisht që tërheq vëmendjen.

Pavarësisht nëse e luani këtë lojë slot video në celular ose desktop, dizajni është i nivelit të lartë në të gjitha pajisjet. Për më tepër, përvoja audio është një kolonë zanore orkestrale që përmirëson realizmin e lojës.

Si për të luajtur

Mes disa lojërave elektronike të kazinove në internet, Dark King: Forbidden Riches i lejon një lojtari të vendosë vlera të ndryshme bastesh në 20 linjat e tij fikse të pagesës. Nga cilësimet e lojës, zgjidhni monedhat ose paratë e gatshme si monedhë për t'u përdorur në baste. Cilido lloj monedhe të zgjidhet nga një lojtar, lundroni te "Cilësimet e bastit" për të përcaktuar vlerën e bastit ose për të ndryshuar nivelin e tij. Lojtarët paguhen nga bobina më e majtë në rrotullën më të djathtë kur fitimet ndodhin gjatë rrotullimeve.

Veçoritë

Fitimi i madh është qëllimi kryesor i çdo lojtari të fatit; Mbreti i errët: Pasuritë e Ndaluara ka veçori thelbësore që u lejojnë bastorëve të fitojnë realisht të mëdha. Tipari më i paguar i lojës është ikona e Mbretit të Errët pa fytyrë. Lojtarët marrin një çmim prej 1, 7.5 ose 25 herë të bastit të tyre total nëse arrijnë respektivisht 3, 4 ose 5. Veprime të tjera emocionuese të rrotullave përfshijnë rrotullime falas, shumëzues të egërsisë, pika të nxehta ngjitëse të egra dhe transformim të egërsisë.

Bonuset dhe Jackpotet

Pa dyshim, Dark King: Forbidden Riches ofron bonuse sensacionale që tërheqin një lojtar në lojë. Kjo perfshin:

  • Tipari Wild Multiplier: Kur rruzulli blu vezullues (simboli i egër) zëvendësohet, formohen kombinime fituese. Duke pasur 2, 3, 4 ose 5 që shfaqen në bobina ndihmon në zhbllokimin e numrave të ngjashëm në shumëzues.
  • Tipari i rrotullimeve falas: Tipari i rrotullimeve falas të lojës aktivizohet kur një lojtar vendos tre ose më shumë simbole shpërndarjeje.

Verdikti

Për një përvojë të garantuar fituese dhe më të mirë të kazinosë në internet, bëjeni New Casino Rank një shtëpi informacioni bastesh.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme