Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo

Lajme

2023-05-30

Benard Maumo

E themeluar në vitin 2022, Legzo është një kazino në internet e stilit modern, e rregulluar në Curacao. Siç pritej nga një kazino e re në internet, Legzo zhvillon turne të shumta për t'i mbajtur lojtarët të argëtuar gjatë gjithë qëndrimit të tyre në platformë. Një nga turnetë që tërhoqi vëmendjen e CasinoRank gjatë shfletimit të faqes është Turneu i Epokës së Artë nga Spinomenal. Lexoni për të mësuar rreth turneut dhe si të merrni këtë promovim. 

Merr pikë për Orën e Pikut në Turneun e Epokës së Artë në Kazinonë Legzo

Çfarë është Turneu i Epokës së Artë nga Spinomenal?

Turneu i Epokës së Artë është një ngjarje emocionuese e kazinosë e nisur në prill 2023 dhe do të përfundojë më 4 korrik 2023. Për të marrë pjesë në këtë turne, lojtarët duhet të luajnë vetëm ndonjë nga lojërat elektronike në internet nga Spinomenale. Nëse e bëni këtë, faqe e re e kazinosë në internet do t'ju shpërblejë me pikë turneu, me lojtarët e rangut më të lartë në tabelën e liderëve që fitojnë një pjesë të grupit të çmimeve prej 150,000 €. Lojtarët mund t'i bashkohen turneut në çdo kohë Kazino Legzo para datës së përfundimit. 

Me këtë thënë, turneu i Epokës së Artë ka deri në 1,800 vende fituese të çmimeve, që do të thotë se ka hapësirë të mjaftueshme për të gjithë për të fituar një pagesë. Ngjarja ka deri në 11 faza, secila me një grup të veçantë çmimesh, shumëzues dhe strategji. Gjatë çdo faze, turneu do të kreditojë 10% të pikëve tuaja të fituara si pikë shtesë, duke kontribuar në bilancin tuaj në eventin final (faza e 11-të). 

Basti minimal dhe kushte të tjera

Kushtet miqësore e bëjnë këtë turne një nga më të mirët bonuse të reja të kazinosë në internet për të pretenduar. Ky turne nuk përmend kërkesat e basteve askund në faqen e T&C. Ky është tregues i mjaftueshëm që të gjitha fitimet që lojtarët mbledhin në këtë ngjarje shpërblehen në para të tërheqshme. 

Kur filloni të luani slot machines Spinomenal, kazino do t'ju shpërblejë me pikë turneu për çdo shumëzues fitoresh. Për shembull, nëse vendosni bast 1 € dhe fitoni 10 €, do të grumbulloni një pikë të vetme turneu. Thjesht zgjidhni një automat nga zhvilluesi i lojës dhe luani për vetëm 0,20 €. Mbani mend, ky bast duhet të jetë para reale për t'u kualifikuar për pikë. 

Përveç shumëzuesit të fitoreve, turneu ka veçori të tjera të veçanta, duke përfshirë:

  • Bonusi i mirëseardhjes: Këto janë pikë që u shpërblehen lojtarëve të rinj që i bashkohen turneut gjatë një periudhe të caktuar. Për shembull, do të merrni 1000 pikë për t'u bashkuar me fazën 3 dhe 2000 për fazën 7. 
  • Ora e pikut: Gjatë Orës së Pikut, turneu mund të shumëfishojë pikët tuaja në varësi të fazës ku i bashkoheni ngjarjes. Për shembull, do të merrni një shumëzues 2x për t'u bashkuar me ngjarjen në fazat 4 dhe 10 ose një shumëzues 3x për fazat 6 dhe 7.

Të rejat e fundit

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall
2023-09-15

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Lajme