Lajme

June 20, 2023

Merrni deri në 100 rrotullime falas në çdo depozitë të martën në Stay Casino

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Kur kërkoni për një kazino të re për t'u bashkuar, duhet të dini paketat e bonusit për lojtarët besnikë. Dhe nuk mund të gaboni kurrë duke iu bashkuar Stay Casino, një sit kumari i vitit 2021 i rregulluar në Curacao. Kjo faqe interneti mirëpret lojtarët e rinj me një bonus mirëseardhjeje prej 5000 dollarësh përpara se t'i prishë ata me stimuj javor. Ky artikull do t'ju prezantojë me 100 rrotullimet javore falas të Kazinosë dhe pse ky është bonusi i krijuar për ju.

Merrni deri në 100 rrotullime falas në çdo depozitë të martën në Stay Casino

Cili është bonusi i rrotullimeve falas të së martës në Stay Casino?

Stay Casino e di se ditët e javës mund të jenë të vështira për kumarxhinjtë, veçanërisht pasi përdorin një pjesë të konsiderueshme të parave të tyre gjatë fundjavës. Kjo faqe e re e rregulluar e kazinosë u ofron të gjithë lojtarëve të regjistruar në platformë një shans për të kërkuar deri në 100 rrotullime falas çdo të martë. Është një shans javor që nuk duhet ta humbisni kurrë!

Por ka një kapje! Lojtarët e Stay Casino duhet të depozitojnë para duke përdorur opsionet e disponueshme të pagesës përpara se të kërkoni këtë bonus të rrotullimeve falas. Bëni një depozitë dhe merrni sa vijon:

  • Depozitoni €30 deri në €40 dhe fitoni 25 rrotullime falas.
  • Depozitoni €50 deri në €99 dhe fitoni 50 rrotullime falas.
  • Depozitoni 100 € ose më shumë dhe fitoni 100 rrotullime falas.

Kërkesat e kualifikimit dhe bastit të lojës

Si të tjerat bonuse dhe promovime të kazinosë në internet, ky bonus i rrotullimeve falas ka një printim të vogël që lojtarët duhet ta lexojnë dhe ta kuptojnë. Së pari, ky bonus depozite nuk është i disponueshëm për lojtarët nga Finlanda dhe Suedia.

Përveç kësaj, lojtarët mund të përdorin rrotullimet falas ekskluzivisht në Bonanza Billion ose Gold Rush me Johnny Cash nga BGaming. Nga hetimet e NewCasinoRank, të dy lojërat elektronike ofrojnë një RTP mbi mesataren (kthim te lojtari) prej 96% dhe 96,08%, respektivisht. Por mbani mend se edhe një avantazh prej 0,01% i shtëpisë është i mjaftueshëm për t'ju bërë të humbni në planin afatgjatë.

Ndërkohë, bonusi ka një kërkesë për bast 40 herë, gjë që është mjaft e arsyeshme. Kjo do të thotë që ju duhet të vini bast fitimet e rrotullimit falas me këtë normë përpara se të kërkoni një pagesë. Për shembull, nëse fitoni 100 dollarë nga rrotullimet e bonusit, duhet të vendosni bast 4000 dollarë përpara se të arkëtoni 100 dollarët.

Kushtet e tjera të bonusit përfshijnë:

  • Lojtarët duhet të përdorin rrotullimet falas brenda 7 ditëve.
  • Bonusi është i hapur të martën pasi keni bërë gjashtë depozita të suksesshme.
  • Ju mund të kërkoni çmimin vetëm një herë në javë.

Kjo është një nga më të mirat bonuset e rrotullimit falas mund ta gjeni online. Kushtet e bonusit janë realiste dhe të drejtpërdrejta, duke rritur shanset tuaja për pagesë. Por mos shpresoni për një pagesë, sepse lojërat elektronike janë kryesisht lojëra të bazuara në fat. Në vend të kësaj, përdorni rrotullimet falas të së martës për t'u argëtuar dhe për të mësuar se si funksionojnë lojërat.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme