Lajme

June 26, 2023

Nënshkrimi i marrëveshjes për lojërat pragmatike dhe teknologjinë salsa në Amerikën Latine

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, një furnizues i mirënjohur i çmimeve lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një marrëveshje krejt të re me Salsa Technology në Amerikën Latine. Kompania shpreson që marrëveshja me ofruesin e zgjidhjeve iGaming në rritje të shpejtë do të forcojë më tej praninë e saj në rajonin LatAm, ku Pragmatic Play ka qenë aktive kohët e fundit.

Nënshkrimi i marrëveshjes për lojërat pragmatike dhe teknologjinë salsa në Amerikën Latine

Marrëveshja do t'i mundësojë portofolit të gjerë të lojërave të Pragmatic Play të arrijë edhe më shumë lojtarë në rajon. Disa nga lojërat që do të lançohen përfshijnë të famshmet e kompanisë lojëra elektronike në internet, si:

Lojtarët në Amerikën Latine mund të presin gjithashtu që të kenë akses në lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë nga Pragmatic Play përmes kësaj marrëveshjeje historike. Ata do të luajnë tituj të preferuar nga fansat si Live Sweet Bonanza CandyLand dhe PowerUP Roulette. Zhvilluesi gjithashtu ka rreshtuar lojërat e tij konvencionale të tavolinës me rrotullime interesante për lojtarët nga ky rajon.

Së fundmi, Salsa Technology do të ketë akses të pakufizuar në bibliotekën e Sporteve Virtuale të Pragmatic Play. Ky koleksion inovativ përmban paraqitje të detajuara 3D të aktiviteteve të tilla si garat me kuaj dhe zagar, futbolli dhe sportet motorike.

Jo shumë kohë më parë, Lojë pragmatike ka lidhur marrëveshje të rëndësishme me faqet e reja të kazinove të rregulluara në Amerikën Latine. Kompania gjithashtu mori pjesë në Samitin Brazilian iGaming të përfunduar së fundmi dhe SiGMA Americas, duke fituar tre çmime të mëdha.

Duke komentuar partneritetin e ri, Zëvendës Presidenti i Operacioneve të Amerikës Latine të Pragmatic Play, Victor Arias, deklaroi:

"Ne jemi jashtëzakonisht të ngazëllyer që jemi partnerë me Salsa Technology në mënyrë që të sjellim përmbajtjen e Pragmatic Play për më shumë lojtarë në Amerikën Latine se kurrë më parë. Ne kemi parë rritje eksponenciale, fitime çmimesh dhe sukses të vazhdueshëm në LatAm deri më tani, dhe kjo lëvizje lejon ne për të sjellë lojërat tona fantastike për shumë operatorë të tjerë me zgjidhjet e thjeshta për t'u përdorur të Salsa. Ne kemi besim se rezultatet do të jenë mahnitëse!"

Nga ana e tyre, Eliane Nunes, Shefja e Marketingut dhe Shitjeve në Salsa Technology, u shpreh:

"Pragmatic Play është padyshim një nga ofruesit më të njohur dhe më të vlerësuar në Amerikën Latine, kështu që nuk është aspak e vështirë të integrojmë ofertat e tij të shkëlqyera në platformën tonë. Ne punojmë për të sjellë lojërat më të mira në industri në rajonin LatAm, dhe ne jemi të nderuar që tani jemi në gjendje të ofrojmë botimet e Pragmatic Play. Ne presim me padurim një partneritet të fortë dhe të suksesshëm."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme