Lajme

October 5, 2023

Play Pragmatike fton lojtarët të mbledhin shpërblime mbretërore në Starlight Princess

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet dhe një grumbullues i njohur i përmbajtjes, ka forcuar serinë e tij Princess me një titull të ri. Kjo ndodhi pasi kompania njoftoi Twilight Princess, një slot me temë fantazie që fton lojtarët të eksplorojnë një botë të ngjashme me ëndrrat në qiell.

Play Pragmatike fton lojtarët të mbledhin shpërblime mbretërore në Starlight Princess

Ky slot merr shumë frymëzim nga paraardhësi i tij, Starlight Princess. Loja luhet në një tabelë 5x5 me simbole të njohura, duke përfshirë kurorat, lulet, gurët e çmuar dhe Princeshën. Lojtarët mund të fitojnë një pagë duke arritur 20fishin e bastit pasi të formojnë një grup prej pesë ose më shumë ikonash në pesë linjat e basteve të lojës.

Gjatë lojës bazë, një simbol i egër mund të shfaqet në çdo rrotullim, duke zëvendësuar të gjitha simbolet e pagesës që gjen. Nëse arrin një linjë pagese, ky simbol mund të zhbllokojë një shumëzues prej 2x deri në 10x të shumës. Dhe nëse egra të shumta janë pjesë e një fitoreje, slot në internet do të shtojë shumëzuesit e tyre, duke rezultuar në pagesa edhe më të mëdha.

Ndërkohë, lojtarët mund të zbresin të paktën tre rruzull të artë që shfaqen rastësisht në rrotulla për të aktivizuar një bonus të rrotullimeve falas. Lojë pragmatike thotë se simbolet e egra që zbarkojnë gjatë lojës së bonusit qëndrojnë të kyçura në bobina deri në fund të raundit të bonusit.

Ashtu si shumica e lojërave elektronike në internet nga zhvilluesi i softuerit, lojtarët mund të hyjnë direkt në raundin e rrotullimeve falas duke paguar 100 herë të aksioneve. Lojtarët që zgjedhin këtë opsion janë të sigurt se do të kenë të paktën pesë shpërndarje në rrotullimin e tyre të mëvonshëm. Ky opsion nuk është i disponueshëm në faqet e reja të kazinove në disa juridiksione, duke përfshirë këtu Mbretëria e Bashkuar.

Twilight Princess është shtesa më e re në koleksionin e gjerë të zhvilluesit të lojra kazino. Kjo pason publikimet e fundit si p.sh 8 Sfida e Dragoit të Artë dhe Rainbow Reels. Ofruesi gjithashtu kohët e fundit transformoi serinë e tij të lojërave elektronike Big Bass me performancën më të mirë në një lojë përplasjeje me Big Bass Crash.

Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, komentoi:

"Twilight Princess i bashkohet Starlight Princess, i cili tashmë ka fituar një nivel të lartë të tifozëve mes lojtarëve dhe ka fituar një vend si një nga titujt më të njohur të Pragmatic Play.

"Princesha e muzgut është e fundit që do të kurorëzohet, duke shfaqur fitore në grup që mund të rriten nga Wilds me shumëzues në çdo moment gjatë lojës bazë për të ndihmuar lojtarët të mbledhin shpërblime mbretërore. Princesha mund të japë edhe Wilds ngjitëse gjatë raundit të rrotullimeve falas të mbushura me aksion për një potencial të madh fitues”

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme