Lajme

September 21, 2023

Playn GO bastis bankën derrkuc për të grumbulluar monedha në slotin Piggy Blitz

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Më 21 shtator 2023, Play'n GO, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike magjepsëse, zbuloi se derrat mund të fluturonin edhe në automatin e tij më të ri, Piggy Blitz. Ky titull është një vazhdim i slotit Flying Pigs të lëshuar në 2013. Por në këstin e fundit, derrat janë bërë më inteligjentë duke mësuar të mbledhin monedha.

Playn GO bastis bankën derrkuc për të grumbulluar monedha në slotin Piggy Blitz

Play'n GO ka mbështetur gjithmonë fuqimisht diversifikimin e peizazhit të iGaming dhe dhënien e lojtarëve opsione të pakufizuara lojrash. Këto përfshijnë lojëra të këndshme tavoline, lojëra elektronike tërheqëse të rrjetit dhe lojëra elektronike të pakomplikuara për kafshët.

Piggy Blitz nuk bën përjashtim. Duke shfaqur një sfond të gjallë të ngjashëm me shfaqjen e lojërave, loja u jep lojtarëve deri në 4,096 pagesa dhe mundësinë për të fituar deri në 5,000x. Qëllimi përfundimtar në këtë slot me temë kafshësh është mbledhja e të gjitha monedhave nga derrkucja e magjepsur.

Për të siguruar një fitore standarde në kazinotë e reja në internet, lojtarët duhet të gjejnë një kombinim të tre ose më shumë simboleve Pig, Zare, Letter, Diamond Chip dhe Coin. Ndërsa loja përparon, ata mund të gjejnë tre jackpot fikse plus një simbol të Mbledhjes së Parave të Bonusit që u lejon atyre të mbledhin më shumë monedha. Kompania përdori të njëjtin mekanik në Cash Pump (2019).

Ndërkohë, Play'n GO thotë se lojtarët që marrin tre Scatter do të shkaktojnë bonusin e rrotullimeve falas. Gjatë raundeve të bonusit, lojtarët mund të fitojnë vetëm simbole Rrotullime të Garantuara dhe Mbledhje të Parave. Ky paraqet një skenar të favorshëm, duke siguruar që Piggy Bank do të shpërthejë me shpërblime me vlerë të lartë.

Lojtarët mund të marrin 5, 10 dhe 25 rrotullime falas pasi të mbledhin 3, 4 ose 5 Scatters. Nëse një lojtar mund të marrë gjashtë Scatter, ai do të marrë një çmim të madh dhe 50 Rrotullime Falas. Kjo e bën lojën gjithëpërfshirëse dhe shpërblyese.

Zhvilluesi i softuerit shton se tabela e lojës në këtë slot të ri në internet është zbukuruar me simbole të ndryshme Piggy Bank, duke rritur mundësinë e fitimit të një çmimi. Për më tepër, ka dy herë më shumë monedha ari, duke u ofruar lojtarëve mundësinë për të maksimizuar shanset e tyre të fitimit.

Piggy Bank është shtesa më e re e përzgjedhjes gjithnjë në rritje të lojërave kazino të Play'n GO. Loja ndjek Temple Prosperity, një slot me temë kineze që i merr lojtarët të takojnë "zotin e pasurisë". Këto lojëra të reja janë tashmë të drejtpërdrejta në juridiksionet e zhvilluesit, duke përfshirë Virxhinia Perëndimore, Shtetet e Bashkuara.

Shefi i Ruajtjes së Lojërave në Play'n GO, George Olekszy, komentoi:

"Piggy Blitz ka të bëjë me veprimin e menjëhershëm. Duke pasur rrotullime të garantuara fitimesh, si dhe simbolet e rregullta të Koleksionit të Parave të akumuluara në të gjithë, e bëjnë këtë titull shumë argëtues – ne mendojmë se fansat do ta shijojnë vërtet atë. Për të mos përmendur, potencialin x5,000 fitues dhe filmat vizatimorë, pamjet vizuale të shfaqjeve të lojërave janë gjithashtu një kënaqësi. Piggy Blitz është një tjetër klasik për ne dhe është një tjetër shtesë e përsosur në portofolin e lojërave elektronike Play'n GO."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme