Lajme

May 18, 2023

Play'n GO i çon lojtarët në luftën kundër plaçkitjes së anijeve në Captain Glum: Pirate Hunter

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Makinat e fatit me temë pirate janë të njohura në mesin e lojtarëve të kazinosë në internet dhe Play'n GO e pëlqen këtë temë. Furnizuesi i famshëm i përmbajtjes iGaming ka shijuar sukses me lojëra elektronike me performancë të lartë me temë pirate, duke përfshirë Sea Hunter të 2017 dhe Sails of Gold të 2016.

Play'n GO i çon lojtarët në luftën kundër plaçkitjes së anijeve në Captain Glum: Pirate Hunter

Luaj'n GO ka njoftuar një tjetër shtesë të denjë në koleksionin e tij të lojërave elektronike me temë pirate pas debutimit të Captain Glum: Pirate Hunter. Është një veprim i mbushur me veprim Makine e lojrave te fatit, duke i çuar kumarxhinjtë në një udhëtim aventuresk për të grabitur thesaret e anijeve. 

I vendosur në 5 bobina dhe 3-5 rreshta, veprimi ndodh në ujërat blu të pastër me palma dhe personazhe vizatimorë. Kapiteni Glum dhe marinarët e tij besnikë janë personazhet kryesore, duke lundruar nëpër ujërat e rrezikshme të Skull Island për të gjetur dhe luftuar Ushtrinë e frikshme të Mbretëreshës Pirate. 

Fitorja është e garantuar pas gjetjes së 3+ anijeve prej druri që përputhen në bobinat ngjitur, me lojën që ofron deri në 243 mënyra fitimi, të mjaftueshme për t'ju lejuar të përputheni me ikonat fituese.

Ship wilds do të lundrojnë në një pozicion të rastësishëm në tabelën e lojës gjatë çdo rrotullimi, duke lejuar kapitenin Glum të krijojë kombinime fituese. Kur të zbarkojë, Golden Flagship Pirate Ship wild do të bëhet një simbol i egër në bobina, duke ndihmuar lojtarët të sigurojnë linja fituese dhe plaçkë të vlefshme. 

Ndërkohë, lojtarët në rregulluar faqet e reja të lojërave të fatit mund të hapë funksionin e kapitenit pas plaçkitjes së të paktën dy shpërndarjeve. Por vini re se shanset tuaja janë mjaft të kufizuara në 1 në çdo 20 rrotullime. Do të shihni kafshë të egra lundruese në të gjithë funksionin Captain's Due. Nëse kjo ndodh, ankoroni grepin tuaj në ujë për një kapje që të ndryshojë jetën. 

Luaj'n GO shton edhe a Funksioni i rrotullimeve falas në këtë lojë, me lojtarët që kërkojnë vetëm tre Skull scaters për të aktivizuar lojërat bonus. Përballja e piratëve kundër piratëve fillon me dhënien e lojtarëve 10 rrotullime falas dhe lojtarët mund të fundosin anijet e armikut duke përdorur Mortarin e Shumëzimit për të mbledhur pikë. Kumarxhinjtë me pikët më të larta do të lançojnë funksionin "Shumëzimi i gjoksit" me shumëzues deri në 10x.

Duke komentuar mbi Captain Glum: Pirate Hunter, Shefi i Ruajtjes së Lojërave të Play'n GO, George Olekszy, tha: 

"Ne jemi argëtuar duke krijuar lojëra elektronike me bazë deti dhe peshkim, kështu që tani është koha për një aventurë të re piratesh. Captain Glum: Pirate Hunter ka kaq shumë veçori interesante. Connecting dhe Permanent Wilds simulojnë një gamë të gjerë mjetesh që do të gjeni në anijen e kapitenit Glum. Modaliteti luftarak Pirates vs Pirates i çon gjërat në nivelin tjetër gjithashtu – duke rritur përvojën e lojtarit."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme