Lajme

June 22, 2023

Play'n GO ndjek Tre Rakunët Mashtrues në Slotin Rascal Riches

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Më 22 qershor 2023, Play'n GO, një furnizues i nivelit të lartë të lojëra elektronike në internet, prezantoi lojën e saj më të re me temë kafshësh, Rascal Riches, me tërbim të egër. Loja përdor formatin standard 5x3 me deri në 20 linja bastesh. Ai ndjek një treshe djallëzore rakunësh që maskohen me pallto të gjata me mustaqe false. Qëllimi i tyre? Plani për grabitjen e shekullit duke vjedhur një kosh të artë.

Play'n GO ndjek Tre Rakunët Mashtrues në Slotin Rascal Riches

Në këtë lojë, lojtarët mund të krijojnë një fitore standarde duke mbledhur të paktën tre nga simbolet në cilindo nga linjat e basteve. Simbolet e pagesës përfshijnë një dry, grep, kaçavidë, pincë ose elektrik dore.

Treshja raskale e maskuar në mënyrë komike është e egra e lojës, shfaqet në çdo rrotullim nga ana e djathtë dhe mund të ulet në cilindo nga bobinat. Ai zbulon tre Rakun në pallto, duke shfaqur aftësitë e tyre unike nëse zbarkojnë. Këto aftësi mund ta çojnë grabitjen në fazën e dytë.

  • Raskali i parë vjen me veçorinë Multiplier, duke rritur pagesat tuaja me 2x, 3x ose 5x. Ky total mund të shtrihet në rakunët e tjerë, duke zgjeruar mundësinë e një pagese të madhe në kazino.
  • Ndërkohë, rakuni i dytë mund të shtojë simbole të misterit në bobina, duke zbuluar simbole që përputhen me pagesë të lartë/të ulët. Vini re se shumë rakun mund të kontribuojnë në Simbolet e Misterit, duke e rritur edhe më tej argëtimin.
  • Ndërsa kjo vazhdon, ju mund të zbarkoni 3+ kosha plehrash të artë për të hapur Modaliteti i rrotullimeve falas. Ndërsa në këtë modalitet, të gjitha tiparet që keni mbledhur gjatë lojës bazë janë të pranishme, që do të thotë se rakunët kanë rritur rrugët për të mbledhur Jackpot Junkyard.

Përpara centrifugimit të fundit falas, koshi i plehrave të artë mund të zbulojë një shumëzues të rrotullimit përfundimtar prej 20x, 30x, 50x ose 100x. Lojtarët mund të fitojnë gjithashtu shumëzues shtesë, të cilët kombinohen me shumëzues të mëparshëm për të rritur mundësinë e një rezultati të madh.

Lojtarët që vlerësojnë slotin me temën e kafshëve mund ta shohin gjithashtu Feline Fury të 2020 një lojë të denjë në faqet e reja të kazinove në internet. Ju gjithashtu mund të luani Rocco Gallo të vitit 2022 dhe Mission Cash i bazuar në spiun i 2019.

Duke komentuar lojën, George Olekszy, Shefi i Ruajtjes së Lojërave të Play'n GO, deklaroi:

"Rascal Riches është grabitja jonë më e guximshme deri më tani. Kjo slot mishëron atë që ne jemi të gjithë rreth Luaj'n GO. Ky titull ka aksion krisje, animacion të detajuar dhe një histori argëtuese që është skalitur rreth mekanikës së ngushtë të sloteve. Multiplikatori Final Spin me gamë të gjerë dhe simbolet me pagesë të ulët që dyfishohen si veglat e rakunit janë shembuj të shkëlqyeshëm se sa zhytës është në të vërtetë ky vend i caktuar."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme