Lajme

August 17, 2023

Play'n GO ribashkon fytyra të njohura në slotin e tij më të ri Hugo Legacy

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO ka njoftuar se pritja më në fund ka përfunduar pas publikimit të Hugo Legacy. Loja shënon 30 vjetorin e Hugo the Troll, duke treguar përkushtimin e Play'n GO ndaj lojërave të jashtëzakonshme dhe cilësimeve realiste.

Play'n GO ribashkon fytyra të njohura në slotin e tij më të ri Hugo Legacy

E luajtur në një hapësirë ​​rrjeti 7x7, kjo lojë bashkon të gjithë personazhet e njohur nga pesë ikjet e fundit të Hugo. Në publikimin e fundit, Hugo u kërkon miqve të tij Jean-Paul dhe Fernando që ta ndihmojnë për të ndaluar veprat e liga të Scylla dhe Don Croco pas ngjarjeve emocionuese të Karrocat Hugo të vitit 2021.

Lojtarët në faqet e reja të kazinosë duhet të heqë nga rrjeti të gjitha simbolet Dynamite, Kapelë Legacy, Çelës, Ar, Diamant ose Karakter për të marrë një fitore tipike në Hugo Legacy. Ata gjithashtu duhet t'i kushtojnë vëmendje matësit të mbingarkimit, i cili mund të plotësohet për të prodhuar bonuse.

Hugo, Jean-Paul, Fernando, Don Croco dhe Scylla mund të shpalosin aftësitë e tyre në rrjet, duke e bërë lojën më emocionuese dhe dinamike. Por mos u shqetësoni nëse menaxhimi i pesë personave të veçantë duket si shumë punë. Lojtarët në Hugo Legacy marrin një rifreskim për secilën aftësi ndërsa luajnë.

Pasi Hugo të ketë grumbulluar 15 tarifa, do të hapet një veçori Charge. Tipari i parë Charge rrit numrin e simboleve wild në rrjet nga pesë në tetë, ndërsa i dyti Charge transformon dy deri në pesë simbole me pagesë të ulët në ato me vlerë të lartë. Në ngarkimin e tretë, Scylla zbaton aftësitë e saj në rrjet ndërsa mbron një ose dy simbole Wild.

Ndërkohë, Fernando mund të transformojë një simbol specifik në një Wild në ngarkimin e katërt. Më pas, në veçorinë e fundit Charge, Jean-Paul do të kopjojë simbolet për të krijuar grupe fituese.

Së fundi, lojtarët mund të mbledhin 35 dhe 50 simbole Scylla dhe Don Croco për të aktivizuar Rrotullim falas modaliteti me pesë nivele. Çdo prag i ri i pastrimit të simboleve zhbllokon një përzgjedhje të larmishme stimujsh me një temë Rrotullime Falas. Sigurisht, lojtarët mund të bastojnë fitimet e tyre ndërsa janë në modalitetin e Rrotullimeve Falas.

Shefi i Ruajtjes së Lojërave në Luaj'n GO, George Olekszy, komentoi:

"Hugo Legacy është një vend me të vërtetë ambicioz. Kjo lojë shpërblen fansat me tundje kokë dhe referenca ndaj personazheve nga e gjithë lista e personazheve Hugo, duke sjellë fytyra të paharrueshme nga Hugo origjinale (2016), si dhe Hugo 2 (2017), Hugo Goal (2018) dhe Hugo's Adventure (2019). Për shkak se është ditëlindja e 30-të e Hugo the Troll, është e drejtë që ne të nderojmë IP-në, ekskluzivitetin e tij multimedial dhe lojërat e tij me këtë titull vërtet dinamik. Karakteristikat e Charge dhe aftësitë specifike të karakterit janë vërtet i frikshëm."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Novomatic