Lajme

March 23, 2023

Play'n GO riviziton konfliktin e familjes mbretërore me Moon Princess Trinity

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Play'n GO, një furnizues kryesor i lojërave elektronike në internet, ka zbuluar Moon Princess Trinity, një vazhdim i serisë Moon Princess me magji magjike të sloteve. Slot-i i lejon lojtarët të fitojnë duke përputhur të paktën tre simbole pagese horizontalisht ose vertikalisht në rrjet. 

Play'n GO riviziton konfliktin e familjes mbretërore me Moon Princess Trinity

Moon Princess Trinity të kujton princeshën klasike të Hënës të vitit 2017 dhe ofron një çmim Clear the Grid. Në këtë funksion, lojtarët në kazinotë më të mira në internet mund të fitojë një shumëzues 50x sa herë që pastrojnë rrjetin e lojës bazë.

Siç pritej, rrëfimi i lojës përqendrohet rreth tre princeshave; Dashuri, Yll dhe Stuhi. Sloti përshkruan qartë aftësinë e tyre për të sjellë në mendje fitore të jashtëzakonshme në një mënyrë klasike anime. 

Loja fillon me një shumëzues 1x, duke u rritur me 1 kur një lojtar i kumarit heq të gjitha emblemat nga rrjeti. Në lojën kryesore, deri në 5 momente të rëndësishme portretizojnë fuqitë magjike të princeshave.

Moon Princess Trinity ka një veçori emocionuese Girl Power që aktivizohet në mënyrë të rastësishme gjatë një rrotullimi me një kombinim fitues. Dashuria, Ylli dhe Stuhia përcaktojnë këtë veçori dhe mund të sjellë një nga sa vijon:

  • Së pari, Princesha Dashuria do të marrë simbolet standarde, të tilla si zilja, zemra, ylli, rrethi dhe disa nga ikonat me pagesë më të lartë dhe do t'i konvertojë ato në simbolin e zgjedhur. Qëllimi është të rritet potenciali i lojtarit për të marrë fitore të mëdha.
  • Së dyti, Princesha Star do të fusë 1 ose 2 simbole Wild në rrjet në mënyrë të rastësishme. Ideja është të rriten shanset e lojtarëve për të marrë një shumëzues me pagesë të lartë.
  • Më në fund, Princesha Storm do të zëvendësojë simbolet me pagesë të ulët në rrjet me simbole me pagesë më të lartë dhe Wilds. Kjo i lejon lojtarit të përjetojë aftësitë hënore të princeshës.

Vini re se ky është pjesa e katërt e sagës Moon Princess. Paraardhësit e tij përfshijnë Moon Princess 100 (2022), Moon Princess: Christmas Kingdom (2021) dhe origjinalin e 2017-ës. 

George Olekszy, Shef i Mbajtjes së Lojërave në Luaj'n GO, komentoi se kompania ka kënaqësinë të njoftojë rikthimin e serialit Moon Princess. Ai tha se Moon Princess Trinity është i shkëlqyer sepse i qëndron besnik lojës origjinale ndërsa prezanton katër veçori të reja të jashtëzakonshme.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme