Lajme

May 4, 2023

Playson debuton përvojën elektrizuese me Coin Strike: Hold and Win

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Playson, një furnizues i famshëm i lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një automat të ri verbues, Coin Strike. Sloti i videos ndjek hapat e publikimeve më të fundit të kompanisë, duke vazhduar serinë e famshme Hold and Win. 

Playson debuton përvojën elektrizuese me Coin Strike: Hold and Win

Menjëherë pas nisjes së lojës, do të ndjeni atmosferën elektrizuese falë kolonës zanore të kitarës rock dhe një sfondi të animuar me rrufe. Është një lojë 3x3 që merr pjesën më të madhe të frymëzimit të saj nga Royal Coins 2 të kompanisë. Sigurisht, veçoria Coin Strike është tërheqja kryesore.

  • Simbolet me vlerë të ulët të lojës janë qershitë, limonët, portokallet dhe kumbullat. Ata mund të shpërblejnë lojtarët në kazinotë më të mira në internet me deri në 4 herë aksionin, duke ulur të paktën tre prej tyre në një rrotullim të vetëm. Rrushi, shalqinjtë, këmbanat dhe baret janë ikonat premium, duke i shpërblyer lojtarët me 16x deri në 30x aksionet.
  • Shtatëzat e egra me fat mund të zëvendësojnë të gjitha ikonat e tjera përveç monedhave të bonusit. Nëse lojtarët mbledhin tre nga këto simbole të egra, aksioni pret me një shpërblim prej 50x.

Kur monedhat e bonusit të artë shfaqen në bobinat një dhe tre, ato ofrojnë një shpërblim monetar. Dhe nëse vendosni monedhat speciale të goditjes në rrotullën e mesme, loja e bonusit Hold and Win do të aktivizohet kur monedha e bonusit të artë ulet në të tre bobinat njëkohësisht.

Në modalitetin Hold and Win, rrotullat lihen bosh me përjashtim të simboleve aktivizuese, duke lejuar që vetëm monedhat bonus të bashkohen në lojë. Simboli i goditjes speciale mbetet i kyçur për të gjithë lojën e bonusit në rrotullën e mesme, duke mbledhur fitimet e paraqitura nga monedhat e bonusit. 

Sa herë që shfaqet një monedhë shtesë bonus, numri i rrotullimeve kthehet në tre. Monedhat e bonusit mund të ofrojnë çmime jackpot, duke përfshirë mini (25x), minor (50x), madhor (150x) dhe grand (1,000x).

Çfarë tha Playson

Duke komentuar lojën, Tamas Kusztos, CCO në Playson, vuri në dukje:

“Ne jemi të emocionuar të njoftojmë lirimin e Goditja e monedhës: Mbaj dhe Fito - një slot i përmirësuar i bazuar në disa nga lojërat tona më të njohura. Mekaniku Hold and Win është një klasik dhe me veçorinë krejtësisht të re Strike Bonus, përdoruesve u premtohet një përvojë më intensive, dehëse me edhe më shumë shanse për të fituar të mëdha".

Pronari i produktit të Playson, Anton Ivannikov, vazhdoi: 

"Ne jemi të kënaqur t'ua zbulojmë Coin Strike partnerëve dhe lojtarëve tanë – i cili ofron veçori klasike dhe krejtësisht të reja. Playson është gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të angazhuar lojtarët, prandaj jam i kënaqur të zbuloj rikthimin e shumë- e pëlqeu mekanikun Hold and Win – këtë herë i shoqëruar nga grafika emocionuese me ndriçim dhe muzikë me kitarë elektrike për t'iu përshtatur bonusit të ri Strike".

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme