Playson debuton përvojën elektrizuese me Coin Strike: Hold and Win

Lajme

2023-05-04

Benard Maumo

Playson, një furnizues i famshëm i lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një automat të ri verbues, Coin Strike. Sloti i videos ndjek hapat e publikimeve më të fundit të kompanisë, duke vazhduar serinë e famshme Hold and Win. 

Playson debuton përvojën elektrizuese me Coin Strike: Hold and Win

Menjëherë pas nisjes së lojës, do të ndjeni atmosferën elektrizuese falë kolonës zanore të kitarës rock dhe një sfondi të animuar me rrufe. Është një lojë 3x3 që merr pjesën më të madhe të frymëzimit të saj nga Royal Coins 2 të kompanisë. Sigurisht, veçoria Coin Strike është tërheqja kryesore.

  • Simbolet me vlerë të ulët të lojës janë qershitë, limonët, portokallet dhe kumbullat. Ata mund të shpërblejnë lojtarët në kazinotë më të mira në internet me deri në 4 herë aksionin, duke ulur të paktën tre prej tyre në një rrotullim të vetëm. Rrushi, shalqinjtë, këmbanat dhe baret janë ikonat premium, duke i shpërblyer lojtarët me 16x deri në 30x aksionet.
  • Shtatëzat e egra me fat mund të zëvendësojnë të gjitha ikonat e tjera përveç monedhave të bonusit. Nëse lojtarët mbledhin tre nga këto simbole të egra, aksioni pret me një shpërblim prej 50x.

Kur monedhat e bonusit të artë shfaqen në bobinat një dhe tre, ato ofrojnë një shpërblim monetar. Dhe nëse vendosni monedhat speciale të goditjes në rrotullën e mesme, loja e bonusit Hold and Win do të aktivizohet kur monedha e bonusit të artë ulet në të tre bobinat njëkohësisht.

Në modalitetin Hold and Win, rrotullat lihen bosh me përjashtim të simboleve aktivizuese, duke lejuar që vetëm monedhat bonus të bashkohen në lojë. Simboli i goditjes speciale mbetet i kyçur për të gjithë lojën e bonusit në rrotullën e mesme, duke mbledhur fitimet e paraqitura nga monedhat e bonusit. 

Sa herë që shfaqet një monedhë shtesë bonus, numri i rrotullimeve kthehet në tre. Monedhat e bonusit mund të ofrojnë çmime jackpot, duke përfshirë mini (25x), minor (50x), madhor (150x) dhe grand (1,000x).

Çfarë tha Playson

Duke komentuar lojën, Tamas Kusztos, CCO në Playson, vuri në dukje:

“Ne jemi të emocionuar të njoftojmë lirimin e Goditja e monedhës: Mbaj dhe Fito - një slot i përmirësuar i bazuar në disa nga lojërat tona më të njohura. Mekaniku Hold and Win është një klasik dhe me veçorinë krejtësisht të re Strike Bonus, përdoruesve u premtohet një përvojë më intensive, dehëse me edhe më shumë shanse për të fituar të mëdha".

Pronari i produktit të Playson, Anton Ivannikov, vazhdoi: 

"Ne jemi të kënaqur t'ua zbulojmë Coin Strike partnerëve dhe lojtarëve tanë – i cili ofron veçori klasike dhe krejtësisht të reja. Playson është gjithmonë në kërkim të mënyrave të reja për të angazhuar lojtarët, prandaj jam i kënaqur të zbuloj rikthimin e shumë- e pëlqeu mekanikun Hold and Win – këtë herë i shoqëruar nga grafika emocionuese me ndriçim dhe muzikë me kitarë elektrike për t'iu përshtatur bonusit të ri Strike".

Të rejat e fundit

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
2023-06-01

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë