Lajme

April 21, 2023

Pragmatike Play lëshon automatin 3 Dancing Monkeys

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Pragmatic Play, një grumbullues i përmbajtjes me bazë në Maltë, vazhdon të furnizojë sektorin e iGaming me makina të reja slot në internet çdo javë. Shpallur më 17 Prill 2023, 3 Dancing Monkeys është shtimi më i fundit i kompanisë në shumëçmimet e saj fituese përzgjedhja e lojërave.

Pragmatike Play lëshon automatin 3 Dancing Monkeys

Në këtë automat emocionues, lojtarët do të takojnë një treshe primatësh të dashur që dinë të bëjnë një shfaqje. Kërcimi zhvillohet në një rrjet standard 5×3 me simbole të ndryshme tradicionale aziatike, duke përfshirë llambat orientale, tifozët dhe kavanozët. Përputhni të paktën tre simbole nëpër bobina për të fituar një pagesë në kazinotë më të mira të reja në internet

Çdo rrotullim i rastësishëm mund të prodhojë gurë të çmuar shumëngjyrësh të kuq, jeshil dhe blu. Majmunët do t'i mbledhin këto gurë të çmuar në të djathtë të rrjetit dhe mund ta aktivizojnë rastësisht bonus rrotullimi falas rrumbullakët. Për çdo gur të çmuar që shfaqet në rrotullimin fillestar, do të merrni pesë rrotullime falas, secila me një modifikues.

  • Modifikuesi i kuq ndryshon rrjetën në një formacion 5×5, ndërsa guri i gjelbër ofron simbole shtesë të egra në bobinat 2, 3 dhe 4. 
  • Modifikuesi blu i gurëve të çmuar shton shumëzues 2x, 3x ose 5x në çdo simbol të egër përpara se të aplikojë të gjithë shumëzuesit në të gjitha kombinimet fituese që përfshijnë egra të prekura.

Ndërkohë, ju do të merrni pesë rrotullime shtesë sa herë që aktivizoni një modifikues në raundin e bonusit. Për më tepër, simbolet Money Scatter mund të rezultojnë në një fitore masive deri në 12,077 herë bast!

Irina Cornides, Shefe Operative në Pragmatic Play, tha: 

"3 Dancing Monkeys i bashkohet portofolit gjithnjë në rritje të "Slots" të Pragmatic Play me dizajnin e tij tërheqës, kolonën zanore energjike dhe potencialin masiv të fitimit. Me tre modifikues dinamikë të lojës, slot-i ofron një shkas unik të lidhur me majmunët që u jep lojtarëve një përvojë të ndryshme loje me çdo lojë. përveç një fitoreje maksimale të madhe prej mbi 12,000x."

Ky automat i bashkohet publikimeve të tjera të fundit nga furnizuesi i softuerit të kazinosë. Disa ditë më parë, Lojë pragmatike kishte paralajmëruar një udhëtim argëtues në qytet me Wild Celebrity Bus Megaways.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme