Lajme

June 1, 2023

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Push Gaming, një zhvillues me rritje të shpejtë të lojëra elektronike magjepsëse në internet, ka paralajmëruar një udhëtim në epokën e artë të Perandorisë Romake. Kjo pasi kompania publikoi automatin 10 Swords, një titull i frymëzuar kryesisht nga historia.

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
  • Beteja zhvillohet në një tabelë 5x3 të mbushur me simbole që plotësojnë në mënyrë të përkryer temën e lojës. 
  • Lojtarët mund të përputhen me personazhe si perandorë, helmeta dhe legjionarë për t'u shpërblyer me një pagesë deri në 40 herë të aksioneve. 
  • Simbolet e kartës JA të krijuara bukur janë ikonat me vlerë të ulët me një pagesë deri në 4 herë të bastit për përputhjen e 3+ simboleve në 20 linjat e basteve të lojës.

Gjithmonë kini kujdes për simbolin e egër, ikonën premium të lojës. Kur Aquila zbret kudo në bobina, ai zëvendëson ikona të tjera të frymëzuara nga romakët, duke rritur shanset tuaja për një pagesë më të madhe. Mbani mend, ky simbol mund të vijë me një pagesë prej 5x, 15x ose 40x për 3, 4 ose 5, respektivisht. 

Ndërsa vazhdoni të krijoni kombinime fituese në faqe e re e kazinosë, një simbol i shpatës mund të ulet rastësisht në bobina për të rritur gradualisht shkallën e çmimeve. Lojtarët që gjejnë 4 shpata marrin pagesën më të vogël, ndërsa mbledhja e 10 shpatave do t'u japë atyre shpërblimin më të lartë të lojës prej 5000x.

Ndërkohë, lojtarët mund të shkaktojnë bonus rrotullime falas lojë pasi të keni gjetur 3+ shpërndarje kudo në bobina. Loja do t'ju shpërblejë me 8, 10 ose 12 raunde bonus për 3, 4 ose 5 shpërndarje. Për më tepër, gjetja e 4 shpërndarjeve shtesë do t'i shndërrojë simbolet me vlerën më të ulët në shpata, duke dhënë një tjetër ritrirës. 

Push Gaming thotë se kjo është loja e parë që u ofron lojtarëve një shkallë progresive pagese me shpërblime të menjëhershme në para. Lojtarët mund të marrin shpërblime brenda bazës dhe lojërave bonus.

George Fil, Drejtor Menaxhues i Grupit në Push Gaming, tha: 

"10 Swords ilustron angazhimin tonë për të ofruar lojëra të larmishme dhe të përqendruara në argëtim për audiencën tonë globale. Ndërsa ne vazhdojmë të hyjmë në tregje të reja dhe të prezantojmë më shumë lojtarë se kurrë më parë me përmbajtjen tonë, duke pasur një gamë të gjerë mekanikësh, veçorish dhe nivelesh të paqëndrueshme në dispozicion të lojtarët na mbajnë në krye të krijimit të lojës. Lojtarët kanë aq shumë lojëra për të shijuar dhe veçori për të përdorur në 10 Shpata, ne jemi të sigurt se ata do të shijojnë një përvojë epike." 

10 Swords është shtesa më e fundit në bibliotekën e lojërave të Push Gaming që po zgjerohet shpejt, e përmirësuar së fundmi me lançimin e Dino PD Para kësaj, ofruesi i lojës lançoi Giga Jar, një automat 7x7 që sheh kthimin e mekanikut ikonik Cluster Link.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Novomatic