Lajme

October 12, 2023

Push Gaming i merr lojtarët në një ekspeditë peshkimi në Fish 'N' Nudge

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Push Gaming, një furnizues i lojërave elektronike tërheqëse në internet, ka shpallur titullin e tij më të ri të lojërave elektronike, Fish 'N' Nudge. Sipas zhvilluesit të softuerit, kjo lojë ofron temën popullore të peshkimit me disa veçori moderne për t'u dhënë lojtarëve një përvojë shpërblyese. 

Push Gaming i merr lojtarët në një ekspeditë peshkimi në Fish 'N' Nudge

Ky slot me temë peshkimi luhet në 5 bobina dhe 4 rreshta me 20 linja bastesh. Zhvilluesi krijon një atmosferë peshkimi me ikona të njohura si shufra, bobina dhe joshje. Këto simbole plotësohen nga një peshkatar i egër i cili mund të zëvendësojë të gjitha simbolet e lojës bazë për të prodhuar kombinime fituese deri në 40 herë të bastit. 

Katër simbole vertikale mund të shfaqen si një mbivendosje neto gjatë çdo rrotullimi të lojës bazë. Kjo rrjetë do të zhvendoset një rresht poshtë me çdo rrotullim të njëpasnjëshëm derisa të largohet nga tabela e lojës. Nëse ndonjë çmim i menjëhershëm në para zbret në rrjetë, ai do t'i mbledhë ato dhe do ta bëjë peshkatarin e egër koleksionuesin e të gjitha çmimeve.

zhvilluesi i softuerit shton se lojtarët mund të zhbllokojnë bonusin e rrotullimeve falas duke mbledhur të paktën tre simbole të shpërndarjes me shpërndarje shtesë duke shtuar një shumëzues. Ikonat e rrjetit do të zënë rrotullat dy dhe katër, dhe lojtarët në kazinotë e reja në internet mund të vendosë më shumë simbole të këtij lloji gjatë funksionit. Bonusi do të vazhdojë derisa të gjitha simbolet neto të eliminohen nga loja. Gjithashtu, çdo rrotullim i rrit shumëzuesit me një.

Fish 'N' Nudge ndryshon nga të tjerët me temë peshkimi lojëra elektronike në internet sepse kombinon motive tradicionale dhe komponentë modernë, të cilët mund t'u sjellin lojtarëve shpërblime të konsiderueshme në lojën bazë dhe rrotullime falas. Loja pason suksesin e titujve të tjerë të rinj nga zhvilluesi si Goat Getter, Rat King dhe Brisk kthehet. Këto lëshime vijnë kur Push Gaming përgatitet për rritje të konsiderueshme pas Marrja e MGMRI/LeoVegas

Craig Turner, një prodhues i lartë i lojërave në Push Gaming, tha:

"Fish 'n' Nudge është një slot i gjithanshëm që u ofron lojtarëve mënyra të shumta për të fituar në lojën bazë, me simbolet e rrjetës që shtojnë një element transformues në lojën tashmë emocionuese.

"Aftësia që rrotullimi i rrotullimeve falas të rrotullohet pafundësisht, për sa kohë që ka rrjeta në bobina, njëkohësisht rrit shumëzuesin dhe ofron më shumë mundësi për të fituar duke rezultuar në një përshkallëzim të eksitimit për lojtarët. Ne jemi të emocionuar kur shohim se çfarë fitimesh kapin njerëzit , në këtë titull me tematikë klasike dhe mekanikisht shpikës."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme