Lajme

May 29, 2023

Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Relax Gaming, një ofrues i lojërave të kazinosë me cilësi të lartë, ka njoftuar së fundmi një partneritet unik me BeyondPlay. Kjo marrëveshje synon të transformojë koleksionin e titujve me performancën më të mirë të studios në përvoja emocionuese me shumë lojtarë.

Relax Gaming dhe BeyondPlay Ekipi deri në ngritjen e përvojës me shumë lojtarë për lojtarë

Pas marrëveshjes, Relax Gaming do të inkorporojë softuerin inovativ me shumë lojtarë të BeyondPlay në koleksionin e tij të lojërave, i cili është i disponueshëm në tregje të rregulluara si p.sh Rumania, Danimarka dhe Mbretëria e Bashkuar. Si rezultat, lojtarët në faqet e reja të kazinove të rregulluara duke ofruar tituj Relax Gaming mund të shikojnë të njëjtat raunde lojërash dhe të bashkojnë bastet e tyre. 

Kompania thotë se kjo veçori novatore dhe e orientuar nga lojtarët synon të transformojë përvojat e lojërave duke u fokusuar në komponentët kolektivë të lojës dhe atributet argëtuese. 

Lojtarët e Relax Gaming mund të bëjnë sa vijon:

  • Bëni avatarë
  • Bashkohuni në biseda tematike
  • Shijoni reagimet P2P të klientit

Ndërkohë, zhvilluesi i përmbajtjes me shumë çmime beson se përqafimi i kësaj qasjeje të re do ta ndihmojë atë të tërheqë lojtarë të gjeneratës së re dhe të çimentojë pozicionin e tij udhëheqës në industrinë e iGaming. Kompania ka një reputacion për prezantimin e teknologjisë së re dhe inovative iGaming.

Shelley Hannah, Drejtoreshë e Produkteve të Kazinosë në Relaksoni lojërat, deklaroi: 

"Ky është një partneritet monumental për Relax Gaming. Ne nuk mund të jemi më të emocionuar për të parë se ku do të çojë në muajt dhe vitet e ardhshme. Peizazhi i industrisë sonë po ndryshon ndërsa furnitorët miratojnë teknologji të re emocionuese që ofrohet nga vizionarët si BeyondPlay. Relax Lojërat janë të emocionuara që janë pjesë e udhëtimit."

Nga ana e tyre, CEO në BeyondPlay, Karolina Pecl, u shpreh: 

"Ndërsa përparojmë në udhëtimin tonë drejt nisjes, ne jemi krenarë të shpallim partneritetin tonë me Relax Gaming, i cili do të na mundësojë të çojmë përvojën e lojtarit në lartësi të reja me modalitetin tonë me shumë lojtarë. Duke kombinuar platformën tonë inovative me disa nga lojërat më të dashura tituj nga ekipi i talentuar i Lojërave në Relax Gaming, ne kemi besim se ky bashkëpunim do të sjellë një nivel të pashembullt emocioni dhe argëtimi për lojtarët."

Relax Gaming ka pasur sukses të jashtëzakonshëm kohët e fundit, pasi lidhi marrëveshje historike në industrinë e iGaming dhe lançoi lojëra elektronike me radhë. Kohët e fundit, kompania zgjeroi portofolin e saj Silver Bullet pas nënshkrimi i një marrëveshjeje partneriteti me Trigger Studios. Gjithashtu, Relax Gaming ka lançuar dy lojëra elektronike të reja këtë muaj, duke përfshirë Mega Heist dhe Fly Cat$, titulli më i fundit që i bashkohet portofolit të zhvilluesit prej 4,000+ lojërat e kazinosë në internet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme