Lajme

May 25, 2023

Relax Gaming i çon lojtarët në New York City në lojën Fly Cats Slot

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Relax Gaming, një zhvillues i lojërave elektronike me performancë më të mirë, ka njoftuar lëshimin e Fly Cats. Siç pritej, kjo lojë e re kazino strehon jackpotin Dream Drop të Relax Gaming, i cili së fundmi krijoi milionerin e tij të tetë më 3 maj, më pak se një vit që nga fillimi i tij. 

Relax Gaming i çon lojtarët në New York City në lojën Fly Cats Slot
  • Sloti i çon lojtarët në New York City në Shtetet e Bashkuara, ku ata do të takojnë macet e egra për t'i ndihmuar ata të fitojnë shpërblime të mëdha. 
  • Është një slot me paqëndrueshmëri të lartë i vendosur në 5 rrotulla me 40 linja bastesh. 
  • Thjesht përputhni të paktën tre simbole në çdo linjë bastesh për të marrë një pagesë deri në 15 herë të bastit.

Përveç takimit me macet shpërblyese të rrugës në Brooklyn, lojtarët mund të gjejnë simbolin wild, i cili zëvendëson të gjitha ikonat e tjera përveç shpërndarjes së bonusit kur shfaqet. Ky simbol gjithashtu përmban një pagesë të vetën, duke shpërblyer lojtarët me 2x, 5x ose 15x për 3, 4 ose 5, respektivisht. Mbani mend, i egër nuk ka nevojë domosdoshmërisht të bjerë në një linjë bast.

Ky vend i caktuar me temë kafshësh ofron gjithashtu rrotullimet emocionuese Sticky Wild Free dhe Mystery Wilds për rritjen e angazhimit të lojtarëve. Të gjitha veçoritë e kombinuara rrisin shanset tuaja për të fituar 5000 herë pagesën kryesore. 

Lojtarët në faqet e reja të kazinosë mund të aktivizojë në mënyrë të rastësishme bonusin Dream Drop nëse basketbolli bie në rrjet gjatë lojës bazë. Pas fillimit të kësaj veçorie, do të vini re 15 kanaçe spërkatës të artë. Pastaj, zgjidhni kanaçet një nga një derisa të shfaqen tre jackpot identike. 

Përveç krijimit të 8 milionerëve në vitin e tij inaugurues, ky çmim i parë progresiv ka shpërblyer mbi 100 fitues kryesorë të paktën 50,000 €. Kjo e bën Dream Drop një nga jackpot-et më të dëshirueshme në skenën e iGaming.

Shelley Hannah, Drejtoresha e Produkteve të Kazinosë në Relaksoni lojërat, shprehu gëzimin e saj për nisjen, duke thënë:

"Sazimi ynë i titujve Dream Drop thjesht shkon nga forca në fuqi dhe Fly Cats do të jetë një shtesë fantastike në portofolin tonë. Relax Gaming është i njohur për inovacionin dhe provimin e përmbajtjes më të avancuar për lojtarët tanë. Me kaq shumë veçori dhe mundësinë për të bërë të barabartë më shumë milionerë, ne jemi të sigurt që lojtarët do të angazhohen me këtë titull të fundit Dream Drop."

Fly Cats Dream Drop është lëshimi i dytë nga zhvilluesi i lojës në maj. Më herët gjatë muajit, kompania njoftoi Mega Heist, një slot me temë krimi ku lojtarët mund të ikin me plaçkën 15,000x.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme