Lajme

March 20, 2023

Relax Gaming nis Beellionaires Dream Drop me pagesë 10,000x

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Ndjekësit e xhekpotit mund të përjetojnë emocionin e fitimit të mundshëm të pagesave të mëdha duke luajtur lojën më të re të çmimit të parë Dream Drop të Relax Gaming. Grumbulluesi popullor i përmbajtjes së kazinove në internet së fundi debutoi Beellionaires Dream Drop, me gjithashtu fitore të mëdha.

Relax Gaming nis Beellionaires Dream Drop me pagesë 10,000x

Në këtë slot të ri, lojtarët në kazinotë më të mira në internet mund të fitojë deri në 10,000x aksione, falë 1,024 mënyrave fituese dhe paqëndrueshmërisë relativisht të lartë. Megjithatë, RTP 94% është relativisht e ulët.

Ndërsa ndërveprojnë me bletët bujare mbretërore që u dhurojnë atyre grumbuj monedhash, lojtarët mund të fitojnë një shpërblim deri në 0,5 herë të shumës. Atyre u duhen vetëm të paktën pesë simbole me pagesë të ulët që të përputhen me bobinat. Pagesa mund të rritet deri në 25 herë të shumës nëse simbolet janë me pagesë të lartë.

Lojtarët gjithashtu mund të shfrytëzojnë rrotullimet falas nëse shfaqen tre ose më shumë simbole të shpërndara. Përveç kësaj, bletët shpërblyese mund të mblidhen në koshere për të shkaktuar një ri-tjerr mbretëror. Kjo lojë ka grumbullues monedhash, azhurnues dhe jackpot-in e njohur të zhvilluesit Dream Drop.

Duke folur për çmimin e parë të Dream Drop, kjo lojë ka nxjerrë deri në shtatë milionerë fitues vetëm në dhjetë muajt e fundit. Kjo veçori revolucionare ka paguar mbi 2 milionë fitues individual të jackpot-it në pesë jackpot-et e luajtura në lojëra elektronike të ndryshme Relax Gaming. Queen Bee dhe Prince Bee duhet të jenë në të njëjtin kombinim për të aktivizuar shpërblimet bujare. Pasi të jenë grumbulluar mjaft simbole, jepet jackpot-i përkatës.

Duke komentuar publikimin e Beellionaires Dream Drop, Shelley Hannah, Drejtoresha e Produkteve të Kazinosë në Relaksoni lojërat, tha se loja u jep lojtarëve një përvojë krejtësisht të re që përfshin xhekpotin e tyre të dashur Dream Drop. Zyrtari shtoi se sezoni i pranverës po afrohet, duke u dhënë lojtarëve mjedisin e duhur për të pasur një shpërthim me këtë ofertë të re dhe për të shënuar disa fitore kolosale.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme