Lajme

May 15, 2023

Relax Gaming shton Trigger Studios në programin e tij të përmbajtjes së plumbave të argjendtë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Relax Gaming ka përmirësuar portofolin e saj Silver Bullet pasi u bashkua me Trigger Studios, një zhvillues përmbajtjesh me rritje të shpejtë. Ky bashkëpunim do të thotë që lojërat e kazinosë së Trigger Studios do të jenë të aksesueshme në platformën Silver Bullet të Relax.

Relax Gaming shton Trigger Studios në programin e tij të përmbajtjes së plumbave të argjendtë

Që nga themelimi i saj në 2022, Trigger Studios ka qenë e përkushtuar për të punuar lojërat e kazinosë në internet që i bëjnë lojtarët të ndiejnë emocionin, ndërkohë që përpiqen të krijojnë lojëra elektronike mbresëlënëse vizualisht që përmbajnë mekanikë unike dhe pioniere. 

Një shembull i shkëlqyer është Phoenix Up Cash, një vend me pamje vizuale të nxehta dhe estetikë magjepsëse, duke krijuar një nivel më të lartë emocioni me çdo kthesë. Dhe për t'i mbajtur lojtarët të angazhuar dhe argëtuar, Phoenix Up Cash përmban një element unik që u jep atyre raunde falas kur shfaqet në bobina, duke shërbyer si një shkas për shtesën rrotullime falas.

Marrëveshja e nënshkruar së fundi midis Trigger Studios dhe Relax do t'i mundësojë Trigger të shfrytëzojë sa më shumë nga grupi mbresëlënës i Relax premierë kazinove të reja në internet. Partneriteti do të lejojë gjithashtu studion të ketë aftësinë për të arritur shpejt një audiencë të gjerë në juridiksione të ndryshme pas lançimit të lojërave të reja të kazinosë.

Çfarë Thanë

Shelley Hannah, Drejtoresha e Produkteve të Kazinosë në Relax Gaming, foli për suksesin e Trigger Studios në industri, duke vënë në dukje:

"Trigger Studios ka fituar një reputacion për krijimin e titujve unikë që angazhojnë shumë lojtarët dhe po bëhen shpejt një pionier në industri. Të jesh në gjendje t'i shtosh ato si partneri ynë i fundit Silver Bullet është një grusht shteti i mrekullueshëm dhe ne e dimë që operatorët do të jenë të kënaqur t'i shfaqin portofoli i tyre i lojërave."

Nga ana e tyre, Job Spiero, Bashkëthemelues i Trigger Studio, deklaroi se është një nder që jam përzgjedhur për të qenë pjesë e programit të përmbajtjes Silver Bullet. Ai vuri në dukje se Trigger Studios ishte e lumtur për këtë Relaksoni lojërat pranoi matematikën krijuese dhe idetë pas lojërave të saj dhe përfshiu studion në programin e tyre.

Spiero vazhdoi:

"Në Trigger ne punojmë për të emocionuar lojtarët në mënyrë që ata të mos mërziten për asnjë moment, duke i çuar në vende të reja si pjesë e përvojës së lojës. Për këtë, ne kemi krijuar matematikë sfiduese që përmirëson përmbajtjen tonë dhe i mban lojtarët të angazhuar ndërsa presin. në pritje të ngjarjes së radhës të lojës”

Relax Gaming është bërë një lider i padiskutueshëm në tregun B2B. Kompania është e rregulluar dhe e certifikuar nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, dhe angazhimi i saj për përsosmëri është njohur përmes disa çmimeve prestigjioze, si Ofruesi më i mirë i softuerit të lojërave celulare në EGR B2B Awards dhe Zhvilluesi i Kazinosë/Slotit të Vitit në SBC Awards. 

Relax Gaming zotëron gjithashtu Jackpot Dream Drop, duke kurorëzuar milionerin e saj të tetë në fillim të muajit. Xhekpoti është i disponueshëm në pothuajse të gjithë titujt e lojërave elektronike nga zhvilluesi i lojës dhe partnerët e tij në studio.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme