Lajme

September 26, 2023

Shijoni kthimin e parave të enjten në Izzi Casino çdo javë| Merrni deri në 10% Cashback

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Izzi Casino është një faqe e re lojrash në pronësi të Carrer NV dhe e licencuar nga Curacao e-Gaming. Siç pritej nga një kazino e re, Izzi josh lojtarët me bonuse dhe promovime të ndryshme, duke përfshirë bonusin 100% të ndeshjes së mirëseardhjes me 500 rrotullime falas në Mechanical Clover nga BGaming.

Shijoni kthimin e parave të enjten në Izzi Casino çdo javë| Merrni deri në 10% Cashback

Pra, ky udhëzues do të fokusohet në ofertën javore të kthimit të parave të kazinosë për lojtarët besnikë. Do të zbuloni përqindjen e bonusit, kërkesën për bast, përqindjen e kontributit të lojës dhe më shumë.

Si funksionon bonusi i kthimit të parave të së enjtes në Izzi Casino

Ky bonus është relativisht i lehtë për t'u kuptuar nëse e dini se çfarë është një bonus i kthimit të parave. Për ata që nuk e bëjnë, kthimi i parave të kazinosë është një ofertë ku faqja e internetit rimburson një pjesë të basteve tuaja të pafat për një periudhë të caktuar. Përqindja shpesh tregon normën e kthimit, që do të thotë se një normë më e lartë përkthehet në një bonus më të madh të kthimit të parave.

Që ka thënë, Kazino Izzi premton të shpërblejë lojtarët me një bonus kthimi parash çdo të enjte nga ora 09:00 deri në 10:00 UTC. Lojtarët duhet vetëm të shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë gjatë periudhës së referencës për t'u kualifikuar për promovim.

Shkalla e kthimit të parave varet nga statusi i lojtarit në Klubin VIP ekskluziv të kazinosë. Më poshtë janë tarifat:

  • E re - 10%
  • E rregullt - 10%
  • Premium - 10%
  • VIP – 10%

Kushtet dhe kushtet e bonusit të kthimit të parave

Çdo bonus kazino ka terma dhe kushte, dhe bonusi i Izzi Casino nuk bën përjashtim. Së pari dhe më kryesorja, kazino e re në internet thotë se kërkesa e bastit për shpërblimin e kthimit të parave varet nga pozicioni VIP i lojtarit. Këtu janë kërkesat e basteve:

  • E re – Kërkesa për bast 20x
  • E rregullt - kërkesa për bast 10x
  • Premium - 5x kërkesa për bast
  • VIP – 3x kërkesa për bast

Përveç kërkesës për bast, kazinoja thotë se bonus javor është i disponueshëm për t'u kërkuar një herë gjatë periudhës së referencës dhe shpërblimi skadon pas 72 orësh. Gjithashtu, çmimi është i hapur për lojtarët, bastet totale të të cilëve gjatë periudhës së bonusit tejkalojnë fitimet e tyre totale me mbi 100 €. Për më tepër, bonusi i kthimit të parave është i disponueshëm për lojtarët, depozitat totale të të cilëve që nga bashkimi me Izzi tejkalojnë tërheqjet e tyre.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme