Lajme

April 18, 2023

Shkoni në një udhëtim ndërgalaktik në Giganimals GigaBlox nga Yggdrasil

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Yggdrasil ka njoftuar debutimin e Giganimals GigaBlox me temë hapësinore. Kjo lojë emocionuese luhet në 6 rrotulla me 40 linja bastesh, ku veçoria e spikatur e zhvilluesit GigaBlox Game Engagement Mechanic (GEM) mund t'i rrisë simbolet në një madhësi mbresëlënëse 6×6.

Shkoni në një udhëtim ndërgalaktik në Giganimals GigaBlox nga Yggdrasil

Interesante, kjo automat krejt e re nga Lojëra Yggdrasil ka dy mënyra të centrifugimit falas dhe një rritje të egër, e cila mund të shfaqet në çdo rrotullim. Veçoria Wild Surge mund të transformojë një nga katër simbolet me pagesë të ulët në wilds për fitore masive.

Gjatë lojës bazë, simbolet me pagesë të ulët mund të shpërblejnë kombinimet fituese, ndërkohë që mbushin gradualisht matësat e koleksionit të anijes kozmike. Mbledhja e mjaftueshëm e simboleve në njehsor i lejon lojtarët të iniciojnë a Modaliteti i rrotullimeve falas

Vini re se secila nga katër kafshët ka njehsorin e vet që fillon në nivele të ndryshme, me sasinë e gjeneruar në varësi të numrit të simboleve në kombinimin fitues. Pas mbushjes së një matësi të anijes kozmike, do të fillojë modaliteti i Rrotullimeve Falas të Koleksionit, me simbolin e ndezjes që vepron si Wild gjatë gjithë bonusit.

Përveç kësaj, lojtarët në kazinotë më të mira të reja në internet mund të vazhdojë të mbushë matësit gjatë funksionit Rrotullime Falas. Kjo u lejon atyre të transformojnë më shumë ikona me pagesë të ulët në të egra. Lojtarët e Giganimals GigaBlox mund të rrotullojnë gjithashtu timonin e lojërave të fatit për të marrë më shumë rrotullime bonus kur mbledhin shpërndarje, duke rritur angazhimin e lojës. Qëllimi përfundimtar është të arrini çmimin kryesor prej 5,120x. 

Siç pritej, loja ka gjithashtu një veçori Blej në juridiksione të caktuara ligjore. Kjo veçori i lejon kumarxhinjtë të blejnë akses në modalitetin e Rrotullimeve Falas. 

Stuart McCarthy, Shefi i Produkteve dhe Programeve të Yggdrasil, deklaroi: 

"Giganimals GigaBlox na sheh të marrim një nga GEM-të tanë më të njohur dhe t'i japim një ndryshim jashtë kësaj bote. Me dy mënyra të Rrotullimeve Falas, duke përfshirë një modalitet të njehsorit të Koleksioneve që rrit angazhimin, ne kemi besim se do të jetë një shtesë tjetër spektakolare në portofolin tonë”.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic
2024-02-14

Duke revolucionarizuar lojërat me seritë VIP X të Novomatic

Novomatic