Lajme

August 28, 2023

Stakelogic do të prezantojë ndërfaqen e re të përdoruesit të Slot-it

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Stakelogic, një furnizues kryesor i lojërave të kazinosë, ka njoftuar një ndërfaqe të rinovuar të përdoruesit (UI) për më shumë se 250 lojëra slot. Kompania do të zbulojë pamjet e reja më 9 nëntor 2023, duke e çuar përvojën e lojërave në një nivel krejtësisht të ri argëtimi dhe shpërblimesh.

Stakelogic do të prezantojë ndërfaqen e re të përdoruesit të Slot-it

Kjo do të thotë zhvillim më i avancuar Stakelogjike ka ndërmarrë një hap tjetër për të përmirësuar ndërfaqen e tij të përdoruesit dhe përvojën e përgjithshme të lojtarit. Në një deklaratë zyrtare, kompania tha se këto përmirësime garantojnë një udhëtim të qetë nëpër lojë.

zhvilluesi i softuerit shtoi se përmirësimi i UI do të përfitojë jashtëzakonisht shumë lojtarët. Kur ndërveprojnë me lojëra elektronike fituese të çmimeve të kompanisë, lojtarët do të shijojnë një përvojë më miqësore për përdoruesit dhe tërheqëse vizualisht.

Përvojë uniforme e lojërave në të gjithë bordin

Stakelogic tha se pamja e re do të ketë një dizajn fleksibël, duke iu përshtatur nevojave të lojtarëve në pajisje të ndryshme. Lojtarët në kazinotë më të mira të reja në internet do të gëzojë një ndërfaqe të njëtrajtshme lojrash pavarësisht nga pajisja.

Për më tepër, kompania ridizajnoi plotësisht veçoritë në tendencë Super Stake dhe Buy Bonus që kanë rezultuar të jenë të preferuarat e lojtarëve. Ky ndryshim ofron një pamje krejt të re dhe një përvojë pa probleme, duke i lejuar lojtarët të eksplorojnë elementët në lojë ndryshe.

Së fundmi, lojtarët që preferojnë të luajnë në telefona celularë do të jenë të kënaqur që ndërfaqja e përdoruesit është optimizuar për përdorim të lehtë në pajisjet celulare. Dizajni miqësor për përdoruesit do t'u sigurojë atyre një përvojë të nivelit të lartë të lojërave, qoftë duke luajtur në lëvizje ose duke bërë një pushim në shtëpi. 

Stakelogic ka riimazhuar së fundmi bibliotekën e saj të përmbajtjes ndërsa kërkon të marrë drejtimin në skenën e iGaming. Para këtij njoftimi, kompania lëshoi ​​një lobi i ri i Kazinosë Live, duke ofruar përvoja moderne dhe të zgjeruara.

Stephan van den Oetelaar, Kryeshefi Ekzekutiv i Stakelogic, komentoi:

"Me UI-në e përditësuar, Stakelogic po vendos një standard të ri për përvojat interaktive dhe magjepsëse të lojërave. Ky përmirësim pasqyron përkushtimin tonë për të ofruar inovacion dhe përsosmëri për lojtarët dhe partnerët njësoj. Mezi presim t'ju tregojmë se çfarë kemi në rezervë për nëntorin. Është një veçori që ne kemi punuar shumë për të siguruar që do të rezonojë njësoj me klientët dhe lojtarët tanë! Me siguri do të shkundë industrinë!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme