Lajme

July 20, 2023

Stakelogic fton lojtarët në një ekspeditë peshkimi në Eric's Big Catch

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Më 20 korrik 2023, Stakelogic, një zhvillues kryesor i lojërave elektronike fituese të çmimeve në internet, njoftoi debutimin e Eric's Big Catch. Është një lojë slot në internet elektrizuese me temë peshku, që fton lojtarët të hedhin rrjetat e tyre në bobina me shpresën për të fituar disa fitore të mëdha!

Stakelogic fton lojtarët në një ekspeditë peshkimi në Eric's Big Catch

Lojtarët nuk kanë nevojë të jenë të aftë për të shijuar këtë ekskursion. Kjo sepse peshkatari Eric vjen me një kuti mjetesh të pajisur me mjete shtesë për t'ju ndihmuar të kapni një kapje të madhe.

Aksioni i peshkimit ndodh në një bobin 5×3 me deri në 20 linja aktive pagese. Lojtarët duhet të përputhen me simbolet duke filluar nga bobina më e majtë. Bobinat janë plot me pjesë të ndryshme të mjeteve të peshkimit, si p.sh

  • Grepa
  • Rrjetat
  • Shufrat e peshkimit

Stakelogjike krijoi pamjet vizuale të lojës për të sjellë në jetë aventurën e peshkimit, me varkën e Erikut si fokusin kryesor, që lundronte në majë të rrotullave në një liqen. Lojtarët në faqet e reja të kazinove në internet mund t'i bashkohet atij në një udhëtim nate pasi loja kalon nga dita në natë kur Bonusi i rrotullimeve falas aktivizon.

Ndërkohë, simboli Golden Fish Scatter është një nga peshqit më të çmuar në oqean. Nëse arrini tre nga këto, do të merrni gjashtë rrotullime falas. Kjo mund të rritet në tetë ose dhjetë nëse merrni respektivisht katër ose pesë Shpërndarje të Peshkut të Artë. Vini re se loja ka katër simbole të tjera të Peshkut, secila me shumëzuesin e vet të madhësisë.

Gjatë raundeve të bonusit, Eric mund të hyjë në lojë si simboli Walking Wild. Një rrotullim do të aktivizohet kur ai të shfaqet, me Wild që zhvendoset një pikë në të majtë me çdo rrotullim. Këto rrotullime vazhdojnë derisa Eriku të arrijë bobinën më të majtë përpara se të zhduket nga rrjeti.

Ka të ngjarë të zbresë në Walking Wilds në të njëjtën kohë, gjë që mund të rezultojë në disa shanse fantastike fitimi! Për më tepër, sa herë që Wilds lëvizin, ata do të rrisin shumëzuesit.

Eric's Big Catch është një shtesë e shkëlqyer për koleksionin e zgjeruar të Stakelogic lojëra elektronike në internet. Para këtij publikimi, kompania njoftoi një udhëtim në fushat e egra në Bison Blocks. Në maj, kompania lançoi Money Track 2 me një pagesë 50,000 herë më të lartë.

Andrew Fraser, Pronari i produktit në Stakelogic, komentoi: 

"Slotet me temë peshkimi janë një hit i madh për lojtarët dhe ne mezi presim që lojtarët të dalin në ujëra me Eric dhe kutinë e tij të veçorive bonus. Eric's Big Catch është kombinimi perfekt i bonuseve me temë peshkimi, potenciali fitues dhe loje inovative. Është një shtesë fantastike në portofolin tonë në rritje të lojërave të lojërave elektronike në internet në rritje."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme