Thunderkick nis një përvojë të ëmbël me lojën Jiggly Cash

Lajme

2023-04-27

Benard Maumo

Thunderkick, një furnizues kryesor i lojërave elektronike, ka njoftuar nisjen e Jiggly Cash, një lojë shumë e paqëndrueshme me disa fitore të ëmbla. Loja bazohet në një tabelë magjepsëse të lojës 6×5 me disa mekanikë unikë.

Thunderkick nis një përvojë të ëmbël me lojën Jiggly Cash

Jiggly Cash ndodh në një mbretëri shumëngjyrëshe që Thunderkick quan Jiggly-mbretëria. Objektivi është të ndihmojë Jigglys në misionin e tyre për të siguruar një pasuri të artë fitimprurëse. Gjatë lojës bazë, ju mund të takoni familjen Jigglys në bobina, të shoqëruar nga simbole të tjera pagese, duke përfshirë yjet, zemrat dhe hënat. Lojtarët do të marrin një fitore të pagesës Scatter nëse tetë ose më shumë simbole që përputhen shfaqen në një rrotullim. 

Lojtarët do të dëshmojnë ri-futjen e veçorisë Orteku, e cila aktivizohet pasi të ketë formuar një kombinim fitues. Siç mund ta dini tashmë, kjo veçori heq të gjitha simbolet fituese në bobina, duke i zëvendësuar ato me simbole të reja që bien nga maja e tabelës së lojës. Ky ortek do të vazhdojë të ndodhë derisa të mos ketë fitore të reja, me të gjitha fitimet e shtuara deri në fund. 

Loja gjithashtu ka konvencionale Funksioni i rrotullimeve falas, i cili aktivizohet sa herë që shfaqen tre ose më shumë simbole Scatter gjatë lojës bazë. Nëse kjo ndodh, ju do të merrni rrotullime bonus dhe do të zhbllokoni Jigglybank për mbledhjen e të gjithë shumëzuesve gjatë raundeve të bonusit. Në fund të çdo orteku, potenciali i fitimit shumëzohet me shumën e vlerave të shumëzuesit të aktivizuar, duke marrë lojtarët në faqet kryesore të kazinosë afër pagesës maksimale prej 10,000x. 

Gary Law, pronari i produktit në Thunderkick, tha: 

"Ne jemi të ngazëllyer që po lançojmë Jiggly Cash, një tjetër shtesë fantastike në portofolin tonë me një temë gjithëpërfshirëse dhe shumë potencial fitues. Lojtarët do të shijojnë emocionet e simboleve të misterit dhe veçorisë së Ortekut, plus mundësinë për të përfituar në shtëpi 10,000x për bastin e tyre në raundin e Bonusit. Mezi presim të shohim se çfarë mendojnë ata".

Të rejat e fundit

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht
2023-06-01

Push Gaming hyn në fushën e betejës me lojën 10 shpata të frymëzuara historikisht

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 1500 € + 150 rrotullime
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:390 € Me kod bonus CASINORANK
22BET
22BET:Deri në 600 dollarë