Lajme

September 15, 2023

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wazdan, një furnizues me rritje të shpejtë të lojërave shpikëse të kazinosë, ka njoftuar fillimin e një promovimi të vjeshtës së mistershme. Ky është i pari nga tre promovimet e rrjetit që zhvilluesi i softuerit fitues i çmimeve planifikon të prezantojë gjatë tre muajve të fundit të vitit.

Wazdan prezanton në vjeshtë me promovimin e ri të Rrjetit Mystery Fall

Nga 15 shtatori deri më 15 tetor, Wazdan do të sponsorizojë një dhurim Mystery Fall me një grup çmimesh prej 2,500,000 €. Kompania thotë se ky promovim i rrjetit do të pasohet nga HalloWIN Drop gjatë sezonit të Halloween dhe Xmas Drop për sezonin festiv në fund të vitit.

Promovimi i kompanisë Mystery Drop ka qenë një nga mjetet e spikatura promovuese këtë vit. Ky sukses arriti kulmin me emrin e mjetit promovues Loja Tipar i Vitit në CasinoBeats Game Developer Awards në maj 2023. Si pjesë e kësaj njohjeje, kompania do të nisë promovime të ndryshme duke përdorur këtë veçori.

Mjeti promovues i Wazdan's Mystery Fall do të shfaqet në të gjithë koleksionin e zhvilluesit të lojëra elektronike në internet. Të zhvilluesi i softuerit planifikon ta shpërndajë atë në tituj të njohur si:

  • 9 Monedha: Botim i Madh Platinum
  • Rrotullime Magjike
  • Mighty Wild: Panther
  • Dielli i djegur
  • Fortune Reels

Sipas Wazdan, faqet e reja të kazinove në internet mund të bashkohet falas në promovimet e ardhshme të rrjetit. Zhvilluesi i softuerit do t'i ofrojë çdo pjesëmarrësi materialet e nevojshme grafike dhe marketingu, plus një menaxher të specializuar të llogarisë për të siguruar një proces të qetë integrimi.

Kompania është e bindur se promovimi i rrjetit do të ndihmojë rrjetin e saj të operatorëve të zgjerojë shtrirjen e tregut dhe të rrisë besnikërinë e klientëve. Wadzan tha se promovimet e saj në rrjet kanë demonstruar një aftësi për të përmirësuar KPI-të.

Kohët e fundit, Wazdan ka qenë i zënë me publikimin e ri lojra kazino për të forcuar portofolin e saj në zgjerim. Shtesa më e fundit e kompanisë është Hot Slot: 777 Rubies, i cili tani është ekskluzivisht i disponueshëm për lojtarët në Zvicër.

Andrzej Hyla, Zyrtari Kryesor Tregtar i Wazdan, komentoi:

"Duke shkuar në tremujorin e fundit të vitit, ne donim të siguronim një vit të suksesshëm për të gjithë partnerët tanë dhe ka mënyrë më të mirë për ta bërë këtë sesa përmes promovimeve të rrjetit tonë të nderuar. Duke filluar me rënien e vjeshtës së mistershme, ne do të ndihmojmë operatorët të maksimizojnë rritjen dhe rrit angazhimin me një grup mbresëlënës 2,500,000 € për t'i mbajtur lojtarët të joshur."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme