Lajme

June 8, 2023

Wazdan shton një tjetër këst emocionues në serinë e tij 9 monedhash

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wazdan, një ofrues i inovacionit lojërat e kazinosë në internet, ka njoftuar një tjetër këst të serisë së saj në trend 9 Coins. Kjo pasi zhvilluesi i lojës njoftoi 15 monedha, që është titulli i pestë i lojës që nga fillimi i saj në korrik 2022. 

Wazdan shton një tjetër këst emocionues në serinë e tij 9 monedhash

Zhvilluesi i lojës pret që titulli i fundit të ndjekë arritjet e këstit të parë, i cili ka qenë një sukses. Kjo seri është e njohur për veprat e saj të mahnitshme artistike dhe motorin zhytës që mund t'i ndihmojë lojtarët të fitojnë një pagesë të shkëlqyer. Loja përdor modelin inovativ matematikor të Wazdan që rrit numrin e rrotullave aktive nga 9 në 15. Përveç rritjes së potencialit tuaj fitues, kjo ofron edhe një lojë më tërheqëse. 

Në këtë titull, Wazdan prezanton funksionin e tij të njohur të bonusit Hold the Jackpot. Me këtë lojë bonus, lojtarët mund të fitojnë një nga katër pagesat e jackpot-it. Lojtarët me fat mund të aktivizojnë Grand Jackpot, i cili ofron një 1000x të pabesueshme. Mbani mend, loja ka një gamë bastesh prej 0,10 dollarë deri në 10,000 dollarë, që do të thotë se mund të fitoni një pasuri nëse doni të ndërmerrni rreziqe. 

Një veçori tjetër emocionuese e kësaj loje është Cash Infinity. Kjo veçori është e njohur për rritjen e mundësive të lojtarit për të fituar një bonus dhe përmirësimin e përvojës së përgjithshme të lojës. Wazdan gjithashtu thotë se kjo veçori mund të ndihmojë faqet e reja të kazinove në internet rrit normat e mbajtjes së lojtarëve. 

Mekaniku i nivelit të shanseve të zhvilluesit të lojës ofron emocione të mëtejshme në këtë lojë krejt të re. Ai i lejon lojtarët të shumëfishojnë bastet e tyre dhe të zhbllokojnë funksionin Hold the Jackpot shumë më shpejt. 

15 Monedha vjen e nxehtë në thembrat e 12 Monedhave, të cilat u lançua nga Wazdan në fund të muajit të kaluar. Siç pritej, ky version i lejon lojtarët të rrisin numrin e rrotullave në 12. Përveç kësaj, veçoria e çmimit të parë mund t'i shpërblejë lojtarët me çdo gjë deri në 750 herë të aksioneve. 

Andrzej Hyla, Shefi Tregtar në Wazdan, tha:

"Ne jemi jashtëzakonisht krenarë se sa mirë vazhdon të performojë seria jonë 9 Coins™ dhe ky version i radhës sigurisht që do ta ngrejë shiritin edhe më lart. Ne po u japim lojtarëve një element shtesë emocioni me rrotulla të shtuara, një raund bonus të shtuar dhe kthimi i mekanikës së preferuar që shfaq filozofinë tonë të ndërtimit të angazhimit."

Hyla vazhdoi:

"Me shumë mënyra emocionuese për të arritur çmimin e madh, krahas veçorive tona shumë të dashura që janë provuar të rrisin angazhimin dhe kënaqësinë e lojtarëve, ne jemi të bindur se 15 Coins™ do të jetë një tjetër sukses!"

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme