Lajme

October 26, 2023

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Wizard Games, një degë e NeoGames SA, ka lëshuar Treasures of the Count. Treasures of the Count fton lojtarët të bashkohen me argëtimin, ku vampirët dhe qeniet e tjera magjike do të jenë midis të ftuarve. Ekziston një ëmbëlsirë e vërtetë, freskuese e Halloween-it, e cila mund të jetë e këndshme.

Wizard Games publikon titullin e ri drithërues Treasures of the Count

Lojtarët mund të fillojnë të ripërtërihen në shpërblimet kur ikonat Cash dhe Collector shfaqen në të njëjtën rrotullim në automatin 5x4 Treasures of the Count. Kur kjo ndodh, aktivizohet një funksion Cash Collect dhe simbolet e mëvonshme Cash i shtohen një matës Collect.

Kur Collect Pot është plot, bonusi i rrotullimeve falas të Thesarit të Count do të fillojë, duke u dhënë lojtarëve më shumë çmime në para dhe duke i lejuar ata të vazhdojnë të mbledhin bonuse nga Collect Pot.

Lojtarët në kazinotë më të mira në internet mund të mbledhë gjithashtu të paktën tre shpërndarje kudo në tabelën e lojës për të aktivizuar funksionin Count Respins, duke u dhënë atyre një shans për të fituar në xhep suksesin e marrë në mënyrë magjike. Këtu, Scatters shndërrohen në shpërblime në të holla dhe mbeten në vend për tre raunde të lojës me ripërtëritje, duke rritur shanset për fitore shtesë. 

Nëse një lojtar merr katër simbole Cash radhazi, çmimet e tyre do të mblidhen dhe do të shumëzohen me shumëzuesin e rrotullës, me një pagesë maksimale prej 2500x deri për kapje. Count Respins mund të blihen menjëherë në disa rajone, duke përjashtuar ato Mbretëria e Bashkuar, nëpërmjet veçorisë Blini Bonus.

Pas këtij publikimi, zhvilluesi i softuerit ka më shumë se 150 origjinale lojra kazino të aksesueshme në tregjet e rregulluara në mbarë botën. Ky slot në internet ndjek publikimet e tjera të fundit, duke përfshirë West Ways, Carnival of Calacas dhe Mister cëcëritës.

Drejtori Menaxhues i Wizard Games, Benedict McDonagh, tha:

"Ne jemi të entuziazmuar që do të vendosim përpara lojtarëve atë që ne besojmë se është një përvojë e fuqishme, sezonale e lojërave elektronike. Thesaret e numërimit është e mbushur me veçori dhe shanse të ndryshme për të fituar. Vëmendja ndaj detajeve në prezantimin e këtij titulli gjithashtu bie në sy. Ne jemi të etur të shohim se si reagojnë partnerët tanë dhe lojtarët e tyre në të gjithë botën ndaj një loje për të cilën ekipi ynë i zhvillimit është me të drejtë krenar."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme