Yggdrasil Gaming & Reflex Eye krijon një përvojë të re për lojtarët

Lajme

2022-06-22

Në këtë postim po u ofroj lexuesve një vështrim i thelluar në partneritetin e ri midis lojrave Yggdrasil, një zhvillues softuerësh dhe Reflex gaming, një ofrues i lojërave dixhitale. Të dy kompanitë po punojnë së bashku për të vënë në dispozicion të klientëve të Reflex Gaming një nga lojërat më të reja të Yggdrasil, Eye of Persia 2. Le t'i nisim gjërat me informacione se si partnerët shpërndajnë softuerin e ri tek audienca e Reflex Gaming.

Yggdrasil Gaming & Reflex Eye krijon një përvojë të re për lojtarët

Shtyrja e kufijve në lojërat e kazinove

Lojëra Yggdrasil vazhdon të shtyjë kufijtë e krijimtarisë në një partneritet të ri me Reflex Gaming të Mbretërisë së Bashkuar. Duke ofruar softuer tërheqës dhe inovativ, zhvilluesi më i lartë i lojërave shtoi në portofolin e tij YG Masters, Syri ekstrem i Persia 2. Loja është titulli më i fundit i lëshuar si pjesë e partneritetit midis dy kompanive.

YG Masters është një grumbullues i përmbajtjes, i cili ofron përmbajtje lojrash për operatorët kryesorë nëpërmjet një kuadri të avancuar. Partneriteti i Yggdrasil me Reflex i ofron platformës përfitimin e:

  • Teknologjia më e fundit e lojërave,
  • Rregullore, dhe
  • Softuer i parakonfiguruar, i cili kërkohet për shpërndarje të menjëhershme.

Inovacioni i Lojërave Yggdrasil

I njohur për softuerin e tij inovativ të lojërave, Yggdrasil ofron një katalog të gjerë të lojërave slot, duke përfshirë më shumë se 180, të mundësuara nga e njëjta ndërfaqe, e cila ushqen përmbajtjen Reflex Gaming nëpërmjet YG Masters. Me vite përvojë zhvillimi, Shefi i Produkteve dhe Programeve të kompanisë, Stuart McCarthy flet mirë për Syri i Persisë 2, duke e quajtur lojën një "aventurë të madhe"

Me veçori stimuluese, loja slot ofron mundësinë që një lojtar të fitojë ndërsa kërkon një xhevahir fitimprurës mes shkretëtirës dixhitale arabe. Gjatë lojës, lojtarët përpiqen të gjejnë një xhevahir të paçmuar. Sipas legjendave, xhevahiri mund të transformojë pasurinë e një personi për të nxjerrë pasuri të mëdha. I mbushur me veçori, Eye of Persia 2 ofron shpërblime bonus. Lojtarët entuziastë janë të mahnitur nga bonusi i Princess Wilds, duke ofruar deri në 100 ikona Wild në rrotullat, gjë që rritet shansin e një lojtari për të fituar.

Loja u ofron entuziastëve të lojërave një aventurë emocionuese. Si versioni më i fundit, në partneritetin e lojërave Reflex Gaming dhe Yggdrasil, Eye of Persia 2 ka përmbushur reklamat me një numër të madh veçorish dhe një temë magjepsëse.

Lojë Luaj me lojërat refleks

Sipas Mat Ingram, CPO e Reflex Gaming, kompania tashmë ka prezantuar titullin tërheqës vizualisht për klientët e saj. Tema e saj tërheqëse angazhon plotësisht një lojtar dhe e zhyt atë në një aventurë emocionuese. Rrotullimet ndodhin automatikisht kur simbolet e reja zbarkojnë. Në fund, një lojtar mund të marrë deri në 100 rrotullime falas. Gjatë lojës, lojtarët shohin rrotullat e ngarkuara me Wilds.

Ingram parashikon që loja do të përmbushë pritjet e lojtarëve. Gjatë lojës me slot, simbolet e bizhuterive mbyllen në vend ndërsa rrotullohen 15 rrotulla individuale. Të dyja kompanitë mburren me temën tërheqëse të lojës dhe veçoritë tërheqëse, të cilat angazhojnë plotësisht lojtarët dhe ofrojnë një mundësi për orë të tëra argëtimi.

Duke përdorur teknologji inovative, publikimi i titullit i lejon lojtarët që aksesoni përmbajtjen dinamike të lojërave duke përdorur një sistem shpërndarjeje më të fundit. Me elementët e saj të ndryshëm, loja duket se përmbush pritshmëritë e larta. Lojtarët në të gjithë ueb mund të presin një përvojë gjithëpërfshirëse, sipas përfaqësuesve të Reflex dhe Yggdrasil.

Në përmbledhje

Siç mund ta shihni, puna së bashku për të shpërndarë softuer të ri në një audiencë më të gjerë është vetëm fillimi për këta gjigantë. Me kalimin e kohës, bastoj se gjithnjë e më shumë lojëra kazino novatore do të vijnë në rrugën tonë. Kumar online është vetëm fillimi i të mësuarit të gjërave të reja rreth çdo kurbë. Pra, jini në vëzhgim për më shumë përditësime të reja emocionuese. Qëndroni të sintonizuar!

Lajmi i fundit

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?
2022-07-20

Cilat veçori ofrojnë kazinotë e realitetit virtual?

Lajme