Lajme

May 21, 2022

Yggdrasil lëshon slot të ri emocionues në internet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Ofruesi i softuerit iGaming Yggdrasil lançoi lojën e tij më të fundit të lojërave elektronike, Wild Duel në partneritet me një ofrues tjetër, Peter & Sons. Kompania është ndër partnerët e tjerë të programit YG Masters. Ndër lojërat kryesore, veçoritë janë veçoria Wild Duel dhe tipari Sticky Wild. Gjithashtu, loja ka një veçori Respins përveç veçorisë Expanding Wilds.

Yggdrasil lëshon slot të ri emocionues në internet

Lojë shpërblyese Wild, Extra Spins Multipliers' me rishkallëzime dhe një fitore maksimale e gjysmës së mahnitshme. Loja është vendosur në një rrugë të ndotur në qendër të qytetit imagjinar të izoluar të egër, në Perëndimin e Egër. Fshatarët, të jashtëligjshmit, kaubojët dhe sherifi, së bashku me marshallët e tij, janë të gjithë duke pritur për përballjen tjetër të madhe në këtë qytet.

GATI Powered

Loja është përfshirja e nëntë e Peter & Sons në programet e lojërave elektronike në internet të YG Masters. Mjetet e tij të përshtatjes dhe teknologjia e ndërfaqes njihen gjerësisht si GATI fuqizon këtë lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë. Kjo e bën më të lehtë për partnerët që të krijojnë dhe shpërndajnë më shpejt përmbajtjen e fundit në mbarë botën. Kjo teknologji përdoret nga YG Franchise e Yggdrasil dhe partnerë të tjerë të YG Masters.

Loja ndjek individë të guximshëm teksa hyjnë në zonën e pushtuar nga krimi, sipas Yann Bautista, Menaxher i Zhvillimit të Biznesit të Peter & Sons. Më pas ata kërkojnë të rimarrin thesaret me ndihmën e Marshallëve të qytetit. Në këtë top loja online, përplasjet e tërbuara mund të çojnë në modifikues të mëdhenj, fitore të mahnitshme dhe një kufi më të sigurt për të gjithë. Lëshimi i slotit është emocionues dhe shumë i paqëndrueshëm.

Pagesat e Duelit të Egër

Ka gjithsej dymbëdhjetë simbole në lojë. Këto çmime jepen kur tre ose më shumë simbole identike shfaqen në bobina të njëpasnjëshme. Ata fillojnë në anën e majtë, me bobinën e parë. Simbolet me pagesë të ulët në këtë slot në internet janë ikonat e kartave A, K, Q, J dhe 10. Kaktusi i vogël, kaktusi i madh, kafka e lopës, karroca, TNT, distinktivi i sherifit dhe ikona VS shërbejnë si artikuj me pagesë të lartë. Fitimet në lojën e lojës ndryshojnë nga x0.3 e aksionit nxitës në x100 për pesë ikona VS.

Ofron 96.10 për qind RTP dhe Wilds që mund të ndodhin në të pesë bobinat. Ndeshja kryesore zhvillohet në një panel me pesë rrotulla, me tre rreshta me dhjetë linja pagese. Wild Marshals mund të shfaqen në cilindo prej rrotullave. Këto ndihmojnë në rivendosjen e rendit në qytetin kufitar. Ata e arrijnë këtë duke u grindur me banditët dhe armët që kanë mbërritur në kërkim të rrezikut dhe duke synuar të plaçkisin.

Karakteristikat shtesë të Duelit të Egër

Përveç Scatter, Wilds mund të përdoret për të zëvendësuar çdo simbol tjetër. Në rrotullimet pa fitore, veçoria e vendosjes së egër mund të aktivizohet në mënyrë të rastësishme. Dy ose më shumë shpërndarje gjatë një loje të rregullt aktivizojnë veçorinë Wild Duel. Si rezultat, shkaktohet një rrotullim. Simboli Scatter mund të shfaqet kudo në bobina dhe do pagesa.

Gjatë këtij funksioni, Marshall Reels dhe Outlaw Reels konkurrojnë. Expanding Wilds, Sticky Wilds, Wilds dhe shumëzuesit e rastësishëm mund të shfaqen të gjithë në bobina. Nëse Marshall fiton duelin, pjesëmarrësit marrin një tjetër përgjigje. Nuk ka kufi të sipërm për numrin e dueleve që mund të zhvillohen. Modaliteti i rrotullimeve shtesë aktivizohet duke vendosur tre simbole shpërndarjeje. Këto i lejojnë përdoruesit të përfshihen në lojëra duel gjatë kohëzgjatjes së sesionit të tyre. Ata marrin një tjetër rrotullim sa herë që fitojnë një duel.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme