Lajme

June 29, 2023

Yggdrasil prezanton një mekanik të ri lojërash në Starfire Fortunes TopHit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Yggdrasil, një botues i famshëm i lojërave elektronike në internet, ka zbuluar titullin e tij më të ri, Starfire Fortunes TopHit. Kjo lojë i teleporton lojtarët në kozmosin e zbrazët mbi retë e mjegullnajës, ku yjet mund të rreshtohen në mënyrë të përsosur për t'i ndihmuar lojtarët të fitojnë një pagesë të lartë prej 25,000 herë të aksioneve. Dhe me mend çfarë? Ai krenohet me pajisjen më të fundit të kompanisë Game Engagement Mechanic (GEM), duke premtuar një përvojë lojrash si asnjë tjetër.

Yggdrasil prezanton një mekanik të ri lojërash në Starfire Fortunes TopHit
  • Starfire Fortunes TopHit luhet në një tabelë të rregullt lojërash 5x3 me 20 linja pagese. Lojtarët duhet vetëm të përputhen me të paktën tre simbole në secilën prej këtyre rreshtave për të marrë një pagesë në faqet më të mira të kazinove të reja
  • Kartat mbretërore të dekoruara me 10 yje janë ikonat me pagesë të ulët, duke paguar sa 1,5 herë shumën e aksioneve. Në të kundërt, simbolet ndëryjore janë ikona me vlerë të lartë, me një pagesë që arrin 8 herë më shumë.
  • Ikona e shtytjes është një tjetër simbol emocionues dhe shpërblyes në këtë titull me temë hapësinore. Mund të shfaqet në rrotën e pestë në çdo moment të lojës, duke zhvendosur të gjitha simbolet pjesërisht të dukshme përpara se t'i bëjë ato plotësisht të dukshme. Kjo rrit shanset e lojtarit që të zbarkojë kafshët e egra të vlefshme, të cilat mund të zëvendësojnë të gjitha ikonat e pagesës kur zbarkojnë.

Ndërkohë, funksioni TopHit debuton në lojë dhe është aktiv në bobinën e bonusit që rrotullohet mbi zonën e lojës. Nëse një simbol plotësisht i dukshëm me pagesë të lartë zbret në mbështjellës, ai do të bëhet i egër. Funksioni gjithashtu do të konvertojë çdo simbol të disponueshëm që përputhet në një të egër. Për më tepër, nëse kopje të shumta të së njëjtës ikonë zbarkojnë në rrotullën e sipërme, egra që rezultojnë do të kenë një vlerë shumëzuese deri në 5x.

Siç pritej, lojtarët mund të aktivizojnë bonus rrotullime falas sa herë që shfaqen tre ose më shumë simbole të shpërndarjes. Gjatë rrotullimeve të bonusit, veçoritë në rrotullën e TopHit do të qëndrojnë për të gjithë periudhën, duke ofruar mundësi të shumta për kafshët e egra të zbresin në një rrotullim. Lojtarët mund të marrin më shumë rrotullime ose duke vendosur një simbol rrotullimi falas ose gjashtë ose më shumë të të njëjtit simbol në rrotullën TopHit.

Në disa juridiksione, ky titull me temë hapësinore ofron opsionin Golden Bet me një shtytje të garantuar. Lojtarët jashtë Mbretëria e Bashkuar mund të marrin në konsideratë edhe veçorinë Blej Bonus, e cila i lejon ata të luajnë raundet e bonusit pa asnjë vonesë.

Starfire Fortunes TopHit i bashkohet të tjerave të fundit lojërat e kazinosë në internet nga Yggdrasil Gaming, duke kombinuar GEM me tema të gjalla dhe shumë shanse fitimi. Përpara këtij publikimi, kompania njoftoi Diamond Symphony DoubleMax, ku DoubleMax GEM rrit shumëzuesit e fitimeve deri në 256x. Yggdrasil gjithashtu njoftoi Jokrz Wild UltraNudge GigaBlox, ku mekaniku Gigablox i ndihmon lojtarët të krijojnë simbole vigane.

Mark McGinley, Kryeshefi i Lojërave në Lojëra Yggdrasil, komentoi:

"GEM-i ynë i 10-të është lançuar dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur. Mekaniku i TopHit do të thotë se çdo rrotullim mund të çojë në uljen e shumëfishtë të egërve në bobina, ndërkohë që kjo krijon një dinamikë krejtësisht të re në raundin e bonusit me fitime serioze fitimprurëse për Me një pagesë maksimale prej 25,000x, është një lojë që ofron një mekanik të lehtë për t'u kuptuar që sjell një shije të re të guximshme në krijimin ndërgalaktik."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024
2024-04-12

Slotet më të mira të reja në internet të javës: Edicioni i 12 Prillit 2024

Lajme