Lajme

August 31, 2023

Zbuloni slotin Prill Fury të Betsoft dhe Chamber of Scarabs

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Betsoft Gaming, një zhvillues kryesor i lojërave të kazinosë, ka shpallur slotin e saj më të fundit me temë aventurë, April Fury and the Chamber of Scarabs. Loja përfshin një personazh të ri dhe të fuqishëm femëror (April Fury), i armatosur me veçori të veçanta si Hold & Win, Paying Wilds dhe Free Spins, duke e bërë atë udhëzuesin tuaj të preferuar për zbulimin e thesareve.

Zbuloni slotin Prill Fury të Betsoft dhe Chamber of Scarabs

Është një lojë me pesë rrotulla, me 20 pagesa, që i lejon lojtarët të marrin në dorë pasurinë historike brenda varrit të harruar të Faraonit. Nëse shfaqen simbolet me pagesë të lartë si pishtari, rrotulla dhe kupa, individët kanë një shans të mirë për të zbuluar monedhën e Skarabit të Artë. Gjashtë ose më shumë monedha do të aktivizojnë veçorinë Hold & Win që është aktualisht në trend kazinotë më të mira të reja në internet.

slot në internet mund ta shumëzojë aksionin tuaj me diku midis 1x dhe 500x. Gjithashtu, numri i rrotullimeve do të rivendoset në tre sa herë që Scarabët janë të kyçur në vend dhe çdo Scarab tjetër shfaqet në bobina gjatë funksionit. Më pas, lojtarët marrin fitimet totale nga Golden Scarabs dhe loja Hold & Win përfundon.

Çdo gjuetar i vërtetë thesari do t'ju tregojë se varret e faraonit përmbajnë një pasuri të fshehur. April Fury dhe Dhoma e Skarabëve nuk është ndryshe! Ju mund ta shikoni April-in që e mban roje ndërsa rrotullat rrotullohen dhe flakët shpërthejnë. Lojtarët do të shohin gjithashtu sarkofagun të hapur dhe lakuriqët e natës do të fluturojnë në mjedisin e errët.

Ndërsa ndodh kjo, lojtarët mund të hapin kasafortat dhe të marrin shpërblime të konsiderueshme duke vendosur tre ose më shumë Golden Key Scatters në çdo rrotull. Sytë e faraonit do të ndizen me një zjarr të gjelbër ndërsa çelësat futen në bravë dhe ulërima e tij frikësuese do të nisë modalitetin Rrotullime Falas. Lojtarët mund të fitojnë deri në nëntë rrotullime bonus të ri-aktivizueshme. Funksioni Hold & Win familjar nga Betsoft Gaming mund të aktivizohet gjithashtu, duke dhënë një dhuratë që i përshtatet një dinastie mbretërore.

Ndërkohë, koka e luanit është simboli i egër në këtë lojë kazino dhe mund të shfaqet në çdo bobin. Ai do të zëvendësojë çdo ikonë përveç Skarabit të Artë dhe Shpërndarjes së Çelësave. Për më tepër, kur të paktën dy Wilds shfaqen në bobina, shpërblimet për lojtarin bëhen më të mëdha me çdo rast.

Ky titull bashkohet me lojëra elektronike të tjera kryesore në internet nga zhvilluesi që kanë qenë jashtëzakonisht të suksesshëm këtë vit. Në korrik, kompania publikoi Dëshira e dhënë, me xhindin blu që plotëson të gjitha dëshirat. Para kësaj, Betsoft Gaming i çoi lojtarët në një restorant kinez për një trajtim të shijshëm Pho Sho.

Anastasia Bauer, Shefja e Menaxhimit të Llogarisë së Betsoft Gaming, tha:

"Dizajni për funksionet Hold & Win dhe Free Spins për t'u aktivizuar në të njëjtën kohë po bëhet njëkohësisht një nënshkrim i Betsoft dhe një mundësi të cilës lojtarët tanë po i rikthehen në mënyrë të përsëritur. Shfaqja e të dyja këtyre veçorive, April Fury dhe Chamber of Scarabs është një slot vizualisht mahnitës. me një heroinë të re. Potenciali i rëndësishëm i fitores në një temë zhytëse të gjuetisë së thesarit sigurisht që do të jetë një sukses i madh për klientët tanë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale
2024-05-16

CogniPlay zbulon një epokë të re në lotaritë në internet dhe platformat e lojërave sociale

Lajme